RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
co to za jakas koronacja na abdula czy coś
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12550730#comment-12550730
@Rl9k1nG to kiedy ten tatuaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Argentyna całkowicie zasłużenie, początek turnieju może i mierny ale im dalej tym lepiej - a finał to już kompletnie coś z innej planety
0
dlaczego lautaro jest takim debilem
2
wróci wróci xD
0
@Destroyer_of_Worlds oby nie
1
Żiru to taki kozak, że dostaje wędkę ale w drugą stronę
2
ale że w 40 minucie? xd
0
@20thCenturyBoy francuzi ponoć nic o tym nie wiedzą
5
ten moment gdy afrykańczycy śpiewają hymn francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
zawołaj ktoś na pudziana, ok?
4
Przypominam, że Ekipa Fantasy prowadzi charytatywnego streama 50h, możecie wpaść, pooglądać i coś wpłacić bądź po prostu podesłać dalej do znajomych ;P
0
@tbas czyli generalnie przeciwnika można kopać dopóki się nie przewróci przez któreś z rzędu kopnięcie, tak?
5
@tbas xD głupszego stwierdzenia nie słyszałem
0
@draxidox niszczysz mi marzenia :((
0
@Kibic1998 https://www.niedziela-normalnaczypopierdolona.pl
nie banujcie prosze :(
1
kolęd od Klocucha to sie nie spodziewałem XD
0
@esem91 proponuje wziac kazdy produkt spozywczy i na kazdym zobaczysz jakis syf xd
8
smażona mortadela - tyle szczęścia za 3zl
0
@Piernik a apka huawei to nie jest przypadkiem honor health? mama uzywa honor banda 6(?) z telefonem xiaomi bez problemu.
same telefony huawei też działają na androidzie, tylko okrojonym z usług google (m. in. sklep z apkami), dlatego właśnie używają huawei store czy jakos tak, które również mozesz pobrac mając telefon innej marki że strony huaweia
0
miał ktos może ogrzewacz do rąk z powerbankiem? potrzebuje kupic cos takiego, w miarę sprawdzonego co faktycznie coś zagrzeje i nie rozładuje się po 10 minutach
1
no to zaczynamy derby afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@s0nar ale prezent ma być dla niego a nie dla gości, którzy do niego przyjdą xD
co do słuchawek - jeśli nie jest audiofilem to roznicy między słuchawkami za 300 czy 1500 zbytnio nie odczuje
10
@Lionel_Messi10 amigosi na zawsze
0
@WiernyKatalonii Pissi
1
@Compadre na ceneo możesz zobaczyć historie cen, na pepperze znajdziesz promocje aktualne i te już zakończone
2
@ranger3120 who was in paris?
1
@cescblaugrana95 a no nie da sie zalogować
0
dużo tych samobójców na rowerach i skuterach dzis.
0
u jakiegos buka ponoc był zakład, że Czesiu out do końca roku z kursem 4. wie ktoś u jakiego buka? xd