O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Romario
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 1289
  • Liczba komentarzy 257
  • Polecenia 413

Komentarze

2

@YtreX
W dupie mam fryzurę jednego czy drugiego. Gola niech strzeli albo jakąś asystę da, a nie u fryzjera przesiaduje.

1

@Mazi
Mówienie/pisanie, że PO to to samo co PiS to jakby powiedzieć, że nowe Porsche to to samo co 40-letni Trabant.

1

@paweldunajecfcb

1. Byle nie na pis-dy.
2. Z całej reszty wybieram PO/KO mimo, że nie są idealni (ale cała reszta to oszołomy nie sięgające im do pięt).

2

@Deathwing112
Ten cep mówi sensownie tylko z pozoru. I mówię to jako przedsiębiorca, któremu w tym kraju tylko się zabiera, bo raczej nic nie daje. Niestety, gość ma sporo za uszami i ja bym mu nie zaufał. Do tego średniowieczne poglądy. W mojej ocenie te wszystkie Mentzeny czy inne Bosaki mogą się podobać jedynie młodym, bosym antkom, które jeszcze w życiu mało doświadczyły i poznały. Mnie ci gamonie tak łatwo nie omotają swoimi pustymi frazesami.

6

@BulaKG
Może Ty tylko bywasz w Trójmieście, ale ja mieszkam w Gdańsku i uwierz mi, że jest tu mega dużo Ukraińców i Białorusinów. Widać to wszędzie - w szkole, w sklepach, w usługach, na ulicach. Nawet 3 mieszkania wynajmuję właśnie obywatelom Ukrainy i Białorusi. Ja akurat "trafiłem" na całkiem normalne rodziny z dziećmi. Pracują, wychowują potomstwo, starają się zintegrować z Polakami, w wolnych chwilach zwiedzają. Złego słowa nie mogę o nich powiedzieć.

Jedynie 2szt. ukraińskich "paniuś" znam, które stwierdziły, że one za grosze nie będą pracować (w salonie kosmetycznym za 6000zł brutto + premia od wypracowanego zysku) i po krótkim pobycie w Polsce wróciły do Kijowa.

Zobacz wszystkie

26

Najgorsze? Brak wyniku 0:5 lub 0:6. Szkoda. Sytuacje ku temu były doskonałe i to nawet biorąc pod uwagę fakt, że gra zupełnie siadła po 60. minucie.

23

Nie "traci" tylko "nie zarabia/nie zyskuje". Nikt mu niczego nie zabiera.

21

@busquets5
To największa bzdura na świecie ten zakaz handlu. Po pierwsze - nikt nikogo nie zmusza do pracy w handlu. Po drugie - jak pracują w niedzielę to mają wolne w inny dzień tygodnia, więc stratni nie są. Uważam, że to rynek powinien decydować, a nie głupie ustawy. Tym bardziej, że działają one wybiórczo. Czym się różni pracownik powiedzmy butiku w galerii handlowej od kasjera na stacji benzynowej czy od pracownika kina? Albo od kelnera? No właśnie. Uważam tę ustawę za kolejny bubel prawny i mam nadzieję, że jak się zmieni władza na jakąś normalną to ta ustawa będzie jedną z pierwszych, które trzeba będzie zmienić/wyrzucić do śmietnika.

15

Ciekawe czy siwy klaun po meczu z Betisem też coś biadolił, że Betis nie zasłużył na remis :D

13

Buahahahaha. Może w końcu chłop przejrzy na oczy jak go sprowadzą na ziemię. Jak ktoś chłodno przekalkuluje to nikt nie powinien dać tyle kasy za kulawego murzyna, który 80% pobytu w klubie przebywa na zwolnieniu lekarskim, 15% czasu wraca do jako takiej formy, a jedynie 5% czasu wykorzystuje na w miarę dobrą grę. Już dwa kluby znalazły lepsze rozwiązania niż "boski" Bembele, więc teraz pewnie narracja zawodnika i jego agenta będzie taka, że od zawsze chcieli zostać w Barcelonie i to z nią wiążą swoją przyszłość. A prawda pewnie jest taka, że "z braku laku" i "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu". Jeśli tak by miało się stać to Barcelona powinna smarkaczowi utrzeć nosa i powiedzieć "tyle kasy to my oferowaliśmy miesiąc temu, ale nas olałeś, więc dzisiaj proponujemy połowę tego" :D Chciałbym wtedy zobaczyć minę grajka i jego pazernego agenta :D

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?