RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
oddawać mi japonie :(
0
@maroon "Do tatuaży nic nie mam. Natomiast nie lubię wytatuowanych ludzi."
to tak się da? xD
14
70 letni Modric schodzi po 100min gry a komentator w szoku xd
3
@reloaded myślę że trzeba do tego dopisać jakąś teorie spiskową zeby się lepiej klikało
2
@Bartula mnie już nic nie zdziwi po tym co słyszałem w trakcie tego meczu od rodziny xD
0
rodzina się zjechała, oglądam z nimi mecz, jak słucham tych ich kocopołów to aż się niedobrze mi robi xD
3
Imie i nazwisko: Matty Cash
Zawód: kasowanie żółwia
1
olivier w szoku xD
8
Nie poznaje tej drużyny, mental całkowicie inny niż w grupie
0
@draxidox ja to tylko czekam z ciekawością jak bardzo w pupke dostaniemy, czy blizej bedzie do 0 z tyłu czy do 10 xd
0
@Tuc odpowiedź jest jedna: Włochy
0
Australijski Victor Valdes
2
emocje jak na grzybobraniu
0
cudowny strzał Desta
0
@Medium daje rade ten smart? nie zacina się? dosłownie 5 minut temu patrzylem na ten sam model :P
0
planuje zakup tv tak do 1,5k. coś w okolicy 43 cali, wymóg to smart tv, który pozwoli mi na płynne działanie Kodi. jakich producentów brac pod uwagę a jakich się wystrzegać?
2
Komentarz usunięty
0
"jakiś uraz, chyba faja"
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
przestancie tego łysego pokazywać bo monitor rozwale zaraz
3
@Martwy no co, prawde powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@mrboom jakby rozumiem co masz na myśli, aczkolwiek po prostu na wośp wpada jakiś ułamek tego do idzie do skarbu państwa przez co rząd jest w stanie wydać ile tylko ma ochotę na jakieś, czasem mniej a czasem bardziej sensowne, inwestycje
1
@dv7wisnia shakes and fidget, trzeba troche pakować kasy ale nigdy nie byłem na wysokim lvl więc dokładnie się nie wypowiem
teraz gram sobie w gladiatusa, na luzie można sobie grać bez ładowania kasy, oczywiście o wbiciu topki na serwerze można wtedy raczej zapomnieć :P
0
@mrboom no ale co w tym dziwnego? na wośp wpłacają chętni, na wydatki rządu tego czy wcześniejszego płacą wszyscy obywatele więc jedni są w stanie wydać tyle a drudzy tyle
0
@Emhyr ano Dijkstra spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
urugwaj jak strzeli to wychodzi?
0
@Kgorecki2500 jeśli się restartuje to nie przechodzi przez POST, ja bym zaczął od wyjecia wszystkich kosci RAM, później wrzucić jedną, odpalić kompa i zobaczyć efekt (jak masz więcej niż jedną kość to sprawdź na każdej z osobna)
edit
i tka jak kolega w poprzednim poscie pisal - przy uruchamianiu masz jakieś sygnały z buzzera? jakies piknięcia, ciągły dźwięk?
0
@Kgorecki2500 a co się dzieje?
4
Sytuacja z wczorajszego meczu Hiszpania-Japonia gdzie piłka była na granicy boiska z lepszej perspektywy
https://zapodaj.net/1aaae68da6ffe.jpg.html
wszystko wyliczone co do milimetra
3
Dobrze, że Hiszpania ma w ataku Ferrana
0
@MesQueUnClub96 całym obwodem musi wyjsc poza linie, na moje to tak brakło z 3cm
edit, dobra 3cm moze nie, tam już na milimetry było