0

Widze RTV Euro AGD już się w tancu nie p****oli.
Żadne black friday, żadne black week, tam już robią BLACK WEEKS XD

23

@PatrychoO obowiązkowo setka przed treningiem

2

@HighestInTheRoom mi ostatnio siadł bicik z kawałka Jimmy Cooks od Drake i 21 Savage, mogę w kółko słuchać :D


0

@gumaz strogonow będzie jedzony

0

@draxidox nagrał też film gdzie opowiada o całej sytuacji


1

@Joe_Pesci najgorsze co mozna spotkac na drodze:
1. rowerzysci ktorzy maja po obu stronach 3 metrowe chodniki

1

@draxidox onu xd

1

i kuponik leci w kosz xD

0

@VamosRakieta powiedzialem ja teraz, kupon musi wejsc, trzeba sie odrobic xd

0

ale ten real to by mógł strzelić

0

@kuz oni to co miesiąc powtarzają czy o co chodzi xD

0

mamy toooo!!!!!!!

3

Ojcze nasz, któryś jest w niebie...

1

@Adikson figo to inny temat

0

@CryMeARiver że wszyscy są ciency

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cchesterr43 ja mialem na kuponie psg wygra pierwszą połowe po czym stracili bramkę w 3 minucie i zremisowali połowe 1:1 XD

1

ma ktoś może urywek z tym "spalonym"? xD

0

Alba 200 iq xdd

2

@agaFCB może i lepiej xd

5

Balde leci z akcją a reszta jak kołki xD

1

@Janiama barca 2:0

0

co tam Neymar zrobił? wideo z twittera poleciało xd

1

@AmigoBlancos no chłopak ma potencjał na zostanie kimś wielkim w tej piłce. jedyny piłkarz realu którego w sumie. nawet lubię

7

@Kgorecki2500 ja tam wole parówki z biedry za 8zł/kg i mam sniadanie, obiad i kolacje na 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pawci023x to BTC które w ciągu pół roku spadło o blisko 50%?

0

@Herato f1, żużel jest dynamiczny a takie f1 ciągnie się jak flaki z olejem i przez 80% czasu nic się nie dzieje

9

@Tasde nie wiem czy mam cie ponownie powitać czy już pożegnać.
tutaj niestety tak jest, regulamin niby jest ale interpretowany jest tak jak się to komuś spodoba

1

@Messibestplayerintheworld jesli chodzi o gameplay to wiele się zmieniło od premiery, osobiście lepiej gra mi się w pesa niż w fife ale to wiadomo, jeden rabin powie tak a drugi inaczej

0

i cyk Robercik overall 100 w eFootball xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?