1

chcialbym wiedzieć co mial w glowie de jong podchodząc z tą piłką jeszcze bliżej bramkarza xd

1

@Xwowrak zaciekawilo mnie to też jakis czas temu, jesli jest to oferta gdzie oferuja ci jakies spotkanie online z gościem to imo to zostaw.
zapisalem sie na takie spotkanie, mialo trwac +- 1,5h, mysle co mi szkodzi, wszedlem na to spotkanie i przez 1,5h jedyne czego sie dowiedzialem to zeby zarobic w internecie to trzeba też pracować i historie zycia gościa który wymyslil program partnerski, ktory poelgal na zalozeniu kont w kazdym banku, m.in. alior, mbank, millenium itp. i polecanie tych kont dalej i zgarnianie premii xD odpuściłem jeszcze w ten sam dzien

2

@PatrykBarcelona od xboxa one, wystarczylo ze zagralem na nim raz i bez wahania stwierdzilem ze uklad milion razy wygodniejszy niz ten w padach od ps

2

@Luciano99 ciekawe czy boli jak tym kolczykiem...
a nie ważne

0

dawac mi ten baja mynsia

3

Dembele jaki szef

1

gdzie ten roberto był xD

0

@Tasde lewemu to teraz wszystko liczą, zaraz bedzie top 1 zawodnikiem z liczbą podań/uderzeń piętką w LM xD

0

ależ akcja :ooooo

0

@avanes czerwo bylo przygotowane dla Christiensena, ziomeczek z Victorii wychodził sam na sam

0

@talizmo aha

0

@tobiasson92 ha! łyso ci?

0

@PiotrR ale to na messengerze albo w sms napisz, tutaj nie zobaczy

0

nosek potarty, lecimy dalej

1

12 minuta, Pedri do Lewego i brameczka.
róbcie screeny

0

@Janiama 4:0 dla nas

0

@BarcaFC123 wygląda jak Japonia

0

@ranger3120 zbysiu z łakiem

0

@TheNekro94 skoro nie masz co robić to idź spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@macio_944 komentarz u nich zawsze był okropny, do tego fakt, że pojawiają się jakieś glitche dźwiękowe i można luźno stawiać ich w rankingu najgorszych stacji zaraz za viaplay

0

@SevBlaugrana imo to już wiek daje się we znaki, nadal fajnie poklepie ale to już nie czas na rajdy i dryblingiem 5 zawodnikow. Messi już pod koniec w Barcy został takim bardziej statycznym piłkarzem

0

anhel di maryja

1

polsat sport realizacja na najwyższym poziomie

0

tymczasem ja oglądający na iptv:


0

Tam w paryżu to jąś mgłe mają czy kamera zajechana? xd

0

Gent w kulki leci

0

@MesQueUnClub96 no bo jeszcze mnie nie widziałeś

1

alba XDDDDDDDDDD

0

@Jackazz tak, jest jakaś klatka sprzed paru sekund na momencik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?