RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
chcialbym wiedzieć co mial w glowie de jong podchodząc z tą piłką jeszcze bliżej bramkarza xd
1
@Xwowrak zaciekawilo mnie to też jakis czas temu, jesli jest to oferta gdzie oferuja ci jakies spotkanie online z gościem to imo to zostaw.
zapisalem sie na takie spotkanie, mialo trwac +- 1,5h, mysle co mi szkodzi, wszedlem na to spotkanie i przez 1,5h jedyne czego sie dowiedzialem to zeby zarobic w internecie to trzeba też pracować i historie zycia gościa który wymyslil program partnerski, ktory poelgal na zalozeniu kont w kazdym banku, m.in. alior, mbank, millenium itp. i polecanie tych kont dalej i zgarnianie premii xD odpuściłem jeszcze w ten sam dzien
2
@PatrykBarcelona od xboxa one, wystarczylo ze zagralem na nim raz i bez wahania stwierdzilem ze uklad milion razy wygodniejszy niz ten w padach od ps
2
@Luciano99 ciekawe czy boli jak tym kolczykiem...
a nie ważne
0
dawac mi ten baja mynsia
3
Dembele jaki szef
1
gdzie ten roberto był xD
0
@Tasde lewemu to teraz wszystko liczą, zaraz bedzie top 1 zawodnikiem z liczbą podań/uderzeń piętką w LM xD
0
ależ akcja :ooooo
0
ez na nobuw
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/305087184_1582453765503868_3351911263442909782_n.png?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=fKMxYeDi_SoAX_LtOQv&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=03_AVKlvi6Y-mraUSRHtrJH_MFiHhQaK8j9Ug_0Xjn0y83Qhg&oe=633D559E
0
@avanes czerwo bylo przygotowane dla Christiensena, ziomeczek z Victorii wychodził sam na sam
0
@talizmo aha
0
@tobiasson92 ha! łyso ci?
0
@PiotrR ale to na messengerze albo w sms napisz, tutaj nie zobaczy
0
nosek potarty, lecimy dalej
1
12 minuta, Pedri do Lewego i brameczka.
róbcie screeny
0
@Janiama 4:0 dla nas
0
@BarcaFC123 wygląda jak Japonia
0
@ranger3120 zbysiu z łakiem
0
@TheNekro94 skoro nie masz co robić to idź spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@macio_944 komentarz u nich zawsze był okropny, do tego fakt, że pojawiają się jakieś glitche dźwiękowe i można luźno stawiać ich w rankingu najgorszych stacji zaraz za viaplay
0
@SevBlaugrana imo to już wiek daje się we znaki, nadal fajnie poklepie ale to już nie czas na rajdy i dryblingiem 5 zawodnikow. Messi już pod koniec w Barcy został takim bardziej statycznym piłkarzem
0
anhel di maryja
1
polsat sport realizacja na najwyższym poziomie
0
tymczasem ja oglądający na iptv:
0
Tam w paryżu to jąś mgłe mają czy kamera zajechana? xd
0
Gent w kulki leci
0
@MesQueUnClub96 no bo jeszcze mnie nie widziałeś
1
alba XDDDDDDDDDD
0
@Jackazz tak, jest jakaś klatka sprzed paru sekund na momencik