RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co tam somsiedzie
0
Mbappe to jest taki idiota xd
3
Zielinski to juz chyba odleciał
1
@GeneralXavi mondre
0
@4drian0 postaw taki kupon to w żadnym nie podejdzie xd
0
@Barca1992 kolejna będzie wpadka Meksyku?
1
@adi7adi8 https://zapodaj.net/5325e7b7d3f84.png.html
1
@DanielVeB 45184.80 xD
36
uff moja taśma na 119 tysięcy nadal w grze XD
0
@maroon dokladnie, wciskam gaz i zero reakcji
0
@ranger3120 jest ale ona nie pokazuje stanu faktycznego tylko przelicza ilość na podstawie w jakim tempie przybywają te łapki.
0
@maroon @Foton dzis bardziej się temu przyjrzałem. wygląda to tak: wrzucam jedynkę, ruszam, przejadę np. metr i jest tak jakby odcięcie paliwa, gaz w podłogę i zero reakcji, mija 5 sekund i samochód zaczyna dalej jechac
17
@Benz "nagrywamy to albo moja szabelka zatańczy tango" tak było
0
Kilka dni temu Świat Według Kiepskich i za chwile The Walking Dead.
Kończy się pewna era
2
czy piosenka IShowSpeed'a byłaby lepsza jako hymn mundialu?
oczywiście, że tak
2
@Comentateiro żeby tylko te szabelki z początku nie przemawiały
0
muzyka to nie moje klimaty, ale ogólnie fajnie to wygląda :D
6
@KmN może vpn po prostu?
ewentualnie na pilot wp albo weebtv mozesz sprawdzic
18
tymczasem w tvn:
aktywistka klimatyczna opowiadająca o swoich podróżach samolotem xD
0
@maroon no wlasnie nie wyskakuje, cały czas jest wrzucony ale samochod nie chce jechać, po kilku sekundach dopiero się ogarnia i można jechać (no albo zostaje wyrzucenie biegu i wrzucenie go jeszcze raz)
0
jakiś spec samochodowy się znajdzie?
mam ibizkę 3 1.9 sdi, żadnych problemów aż do wczoraj/czwartku. pojawiło się coś takiego, że na zimnym silniku po wrzuceniu jedynki przejadę może metr i nagle jest takie szarpnięcie jakby całkowicie odcięło paliwo i samochód przestaje jechać, silnik nadal działa bez żadnych dziwnych dźwięków, z innymi biegami takiego problemu nie ma. jak silnik już ma tą temperaturę 60+ to problem znika.
jakiś pomysł gdzie szukać problemu?
1
@Zoker kurba kiedy czwarty sezon bo nie wytrzymie
0
@AdiKingu96 januszek bo potrafię sam to zrobić X D X D
3
@Kgorecki2500 mimo tego, że lubi palnąć jakąś głupotę to nadal jest to komentator, którego słucha mi się najprzyjemniej. smutno będzie bez niego :(
1
@AdiKingu96 spoko, sam sobie zmienie nie będę nigdzie czekał januszku ;)
3
po południu deszczyk, w nocy mróz a jutro do roboty na letnich oponach xd
bedzie wesoło
0
@Janas11224 https://www.cda.pl/tv/polsat
edit. dobra, cda premium trzeba miec ;x
0
Postaw over 2,5 bramki niemców mówili, będzie dobrze mówili
1
@konrad1661 no niby tak, ale zelensky stwierdził bez żadnego zastanowienia że to rakieta ruskich, jak się okaże, że to jednak ukraińska to trochę głupio będzie. wiadomo, była to rakieta do unicestwienia rakiety rosyjskiej ale mimo wszystko, o zgrozo, obwinianie Rosji o atak na nasze terytorium nie jest dobrym pomysłem ani dla Ukrainy ani tym bardziej dla nas
5
@bari_94 no według mnie takie słowa z jego strony bez żadnych potwierdzonych informacji były głupie i jednocześnie lekko podejrzane