RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 no w pewnym momencie było to nużące, muszę przyznać, ale mimo wszystko potem wracała wciągająca akcja i tak obejrzałem całe.
szczerze mówiąc to ostatni sezon, jeśli chodzi o "zajebi**ość" dorównuje tym początkowym.
Nie mówię już o tym, że w cholere zżyłem się z Darylem, imo najlepsza postać serialowa ever
1
no i ostatni odcinek The walking dead obejrzany.
zakończenie wydawało się dosyc dobre aż do ostatnich kilku minut po których mam strasznie mieszane uczucia
0
@kynio302 cudowny argument - dlaczego? no dlatego no. nikomu krzywdy nie robią, trzepią na tym spory hajs no to trzeba się przywalić do nich o nic ;)
0
@kynio302 dramat to jest to jak ty rozumiesz działanie youtuberów/streamerów, to, że kreuje się na takiego w necie to kompletnie nie odzwierciedla tego jaki jest w realu. Rojo (https://www.youtube.com/@ROJSON) też powinien wylądować w psychiatryku?
0
@kynio302 to musimy jeszcze wszystkich standuperów i komików pokasować i pozamykać
1
@kynio302 ocenianie czy ktoś ma iść do psychiatryka po tym, jak kreuje swoją postać w necie xd
0
@paweldunajecfcb i tak i nie, zależy co lubisz
0
@ranger3120 kowalką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
potrzebuje propozycji na prezent dla ziomeczka z pracy, coś tak do +- 50zł. może być coś nieco prześmiewczego albo po prostu użytecznego. gość lubi sobie popijać energetyki, więc myślałem o czymś w stylu: https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/0/0045/7748-tort-z-puszek-np-z-piwem.jpg ale to tak średnio na święta pasuje xD
0
@SteuerFreiMoney nie masz? to kup.
masz depresje? to z niej wyjdź.
nie każdego stać na traktorek, nie każdy ma go gdzie przechowywać, nie każdy widzi sens kupowania traktorka, którego użyje 3 razy w roku
0
@mkord yup, to jest to. dzięki
0
Jakiś fachowiec podpowie jakiego klubu to jestt herbik?
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/317951648_647309037180474_9207352198839252755_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=mLgzDWa9H2AAX-lJyXb&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=03_AdTfHK3c5dt1NCBQCLAbqG-G2xBW4176UJ-UIgttjhBC_A&oe=63BC5E1B
1
@Emhyr dziś akurat nie mialem kiedy wejść na ramble więc nie udalo się postawić
0
@Emhyr nie bij mnie jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
trzymajcie mnie bo nie wytrzymie
0
do żopu se te kartki wsadź
5
człowiek chcial raz w tygodniu iść spać wcześniej to sie argentyna musi bawić xd
0
a ten znowu w ten gwizdek
6
ale sobie pogwizduje
0
ale przyaktorzył xD
0
@Emhyr to podzieliłbyś sie typami a nie sam grasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
@Emhyr @MesQueUnClub_87 autotune jest dobry jeśli raper dobrze go używa, czy ktoś tam w studio dobrze go dopasuje.
bedzo lubie Zeamsone, on też leci z autotune ale w lekkim stopniu, ostatnio fajnie buja też Waima, u niego trgo tune jest już więcej ale imo jest on dobrze dopasowany
1
no i wrócił Kuban, mimo wszystko troszeczke się zawiodłem bo liczyłem na inny styl. czekam na kolejne kawałki
0
@Emhyr czekanko, ciekawe co z tego wyjdzie, boje się, że hype sie zrobił a będzie kupsztal :x
0
@Krystian1588 dolej gorącej wody do tej chłodniejszej.
Pozdrawiam, kolejne porady po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty
0
@Kgorecki2500 jeśli chodzi o sam reset biosu to sporo, jeśli trzeba było bardziej kombinować to jak najbardziej spoko cena
5
lubię Hiszpanie ale niech odpadną z tych MŚ xD
0
ulala ale poklepane
1
jest żółto na trybunach, szpakowski rasista
0
@agaFCB no i fajnie, akurat sobie twd dokończe :D