0

@4drian0 no w pewnym momencie było to nużące, muszę przyznać, ale mimo wszystko potem wracała wciągająca akcja i tak obejrzałem całe.
szczerze mówiąc to ostatni sezon, jeśli chodzi o "zajebi**ość" dorównuje tym początkowym.
Nie mówię już o tym, że w cholere zżyłem się z Darylem, imo najlepsza postać serialowa ever

1

no i ostatni odcinek The walking dead obejrzany.
zakończenie wydawało się dosyc dobre aż do ostatnich kilku minut po których mam strasznie mieszane uczucia

0

@kynio302 cudowny argument - dlaczego? no dlatego no. nikomu krzywdy nie robią, trzepią na tym spory hajs no to trzeba się przywalić do nich o nic ;)

0

@kynio302 dramat to jest to jak ty rozumiesz działanie youtuberów/streamerów, to, że kreuje się na takiego w necie to kompletnie nie odzwierciedla tego jaki jest w realu. Rojo (https://www.youtube.com/@ROJSON) też powinien wylądować w psychiatryku?

0

@kynio302 to musimy jeszcze wszystkich standuperów i komików pokasować i pozamykać

1

@kynio302 ocenianie czy ktoś ma iść do psychiatryka po tym, jak kreuje swoją postać w necie xd

0

@paweldunajecfcb i tak i nie, zależy co lubisz

0

@ranger3120 kowalką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

potrzebuje propozycji na prezent dla ziomeczka z pracy, coś tak do +- 50zł. może być coś nieco prześmiewczego albo po prostu użytecznego. gość lubi sobie popijać energetyki, więc myślałem o czymś w stylu: https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/0/0045/7748-tort-z-puszek-np-z-piwem.jpg ale to tak średnio na święta pasuje xD

0

@SteuerFreiMoney nie masz? to kup.
masz depresje? to z niej wyjdź.
nie każdego stać na traktorek, nie każdy ma go gdzie przechowywać, nie każdy widzi sens kupowania traktorka, którego użyje 3 razy w roku

0

@mkord yup, to jest to. dzięki

1

@Emhyr dziś akurat nie mialem kiedy wejść na ramble więc nie udalo się postawić

0

@Emhyr nie bij mnie jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

trzymajcie mnie bo nie wytrzymie

0

do żopu se te kartki wsadź

5

człowiek chcial raz w tygodniu iść spać wcześniej to sie argentyna musi bawić xd

0

a ten znowu w ten gwizdek

6

ale sobie pogwizduje

0

ale przyaktorzył xD

0

@Emhyr to podzieliłbyś sie typami a nie sam grasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

@Emhyr @MesQueUnClub_87 autotune jest dobry jeśli raper dobrze go używa, czy ktoś tam w studio dobrze go dopasuje.
bedzo lubie Zeamsone, on też leci z autotune ale w lekkim stopniu, ostatnio fajnie buja też Waima, u niego trgo tune jest już więcej ale imo jest on dobrze dopasowany

1

no i wrócił Kuban, mimo wszystko troszeczke się zawiodłem bo liczyłem na inny styl. czekam na kolejne kawałki

0

@Emhyr czekanko, ciekawe co z tego wyjdzie, boje się, że hype sie zrobił a będzie kupsztal :x

0

@Krystian1588 dolej gorącej wody do tej chłodniejszej.
Pozdrawiam, kolejne porady po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty

0

@Kgorecki2500 jeśli chodzi o sam reset biosu to sporo, jeśli trzeba było bardziej kombinować to jak najbardziej spoko cena

5

lubię Hiszpanie ale niech odpadną z tych MŚ xD

0

ulala ale poklepane

1

jest żółto na trybunach, szpakowski rasista

0

@agaFCB no i fajnie, akurat sobie twd dokończe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?