3

@Encore the fucking wall bo go z ławki nie przeniesiemy

0

z ostatniej chwili Nagelsmann łączony z reprezentacją polski

2

@Sulimo chyba Wrzoda nie poznałeś

0

@Emhyr ale wprowadzenie source2 nie miało na celu wprowadzac zmiany w grafice tylko w fizyce gry itp xD

1

@PatrychoO ze znajomymi kupiliśmy Hero Siege, z gierek single mialem kupic RE3, Beyond Two Souls, As Dusk Falls i Kena ale sporo gierek do ogarnia jeszcze mam w bibliotece :x

4

@Deviler paanie, to będzie największe wydarzenie w moim ukochanym tarnowie

1

@Nikarams tylko 8 odcinek moge odpalić

0

@PatrykBarcelona gdzieś na 100% się dało

0

a ja dalej nie rozumiem jak to jest, że przychodzi taki real i jesteśmy w stanie grac w miarę ładna piłkę, przyjdą jakies jaśki z ostatnich miejsc w tabeli i nie potrafimy podać piłki na 2 metry

0

roberto motm i jazda xD

0

ale dymy z początku jo dupia

1

@Kinginiesta lepiej w skarpecie niż na d0pie

0

@xVENUMx pobierasz przeglądarke kiwi i masz możliwość instalacji dowolnego rozszerzenia z chrome store, np. ublock

0

dobra ale dajcie tą walke ok?

0

@Janas11224 przeciez walka paszy z owcą to była top walka wszystkich freakowych gali razem wziętych, obaj pokazali się z bardzo dobrej strony

0

cringe cam chyba

0

chyba tam zapomnieli, że Spiż zamknięty

1

nie ma to jak reklamy z telebima pokazywać XD

0

@Sawik_10 jak karta walk jest dobra to zapłacą, ja czekam tylko na pasze, reszta mnie totalnie nie interesuje, co prawda odpaliłem sobie transmisje od początku ale to tylko dlatego ze nie mam co oglądać xd

3

pawłowski odleci zaraz z tej hali

0

@BorzyKrzys XD


0

@Bisz na pc opera gx, telefon kiwi browser

2

no to chyba wszystko wskazuje na to że za chwilę dostaniemy csgo na source 2

Last Record Update
14 March 2023 – 22:23:10 UTC (27 minutes ago)

Added launch/3/executable: gameinwin64cs2.exe

0

a ten debil z flagą zsrr dalej na trybunach

3

na ratunek Alonso

1

nie moge patrzeć na tego Lewusa powoli

7

@Joe_Barbaro za paprykarz to nawet sam bym się oddał

0

@Gogonatra no tak ale cola original przez kilka lat w tył była po 2,15 za 1,5l o ile mnie pamięć nie myli a raczej nie powinna bo to była moja ulubiona colka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?