RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@messi564 nie tylko tankują z powodu podwyżki cen, nawet tutaj są zidiociali ułani siejący ferment plotkami o szybkim braku paliwa.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11393138#comment-11393138
Nie pozdrawiam @kuz
1
@mat32 co za kompletne bzdury, że niby komu Ukraina oddała swoją broń? USA nie dostało żadnej głowicy. O "ochronie w razie agresji" też nie było mowy, przeczytaj szczegóły tego porozumienia zanim zaczniesz pisać takie idiotyzmy.
0
@Huck w sumie
https://memegenerator.net/img/images/11813919.jpg
0
@RomanHoffer lepiej sprawdź co tam masz wlane w ten zbiorniczek, bo jak dolejesz organicznego płynu chłodzącego do nieorganicznego to możesz sobie zapchać układ.
Edit silnika nie załatwiłeś przez zbyt niski poziom płynu chłodzącego, przynajmniej nie przez taki jak masz na zdjęciu (gorzej jak by go nie było w ogóle), to raczej jest odwrotnie, ubywający płyn jest skutkiem problemów z silnikiem.
1
@Lisek co to za idiotyczne bzdury o tym, że w Nowej Zelandii nie ma śniegu?
https://cdn.getyourguide.com/img/location/5bb111cf0d9a2.jpeg/88.jpg
0
@arasz1819 czyli dalej żadnych konkretów? Dobrze wiesz, że nie będziesz niczego szukał bo nic nie znajdziesz i tu twoje chcę/ nie chcę mi się nie ma nic do rzeczy.
1
@arasz1819 " A na co chcesz dowody i argumenty?"
Pamięć ci się już przepełniła i zresetowała? Na to co według ciebie niby pisałem o Mbappe. Dalej czekam. Przestaniesz być wreszcie gołosłowny?
0
@arasz1819 cały Araszek, brak dowodów i argumentów to zaczynają się nawiązania do czyjejś rodziny? Pokazujesz tylko chłopcze swój poziom, a bardziej jego brak.
1
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 tak jak myślałem, za małe co.ones, prawda Araszku? To może jakaś rada na przyszłość, nie wmawiaj innym, że coś napisali/ powiedzieli kiedy nie masz na to żadnego potwierdzenia, bo mieć go nie możesz, gdyż nigdy na nic takiego nie napisałem. Pomoże ci to w zmniejszeniu częstotliwości wychodzenia na idiotę. Ale ja wiem, że chciałeś się tylko odciąć więc napisałeś ładnie wyglądającą głupotę.
Ależ oczywiście Araszku, standardowe, żałosne wykręcanie się ironią po napisaniu kompletnego idiotyzmu. Faktycznie, ironia nie dla każdego, a już na pewno nie dla ciebie panie "Jestem przekonany, że przedłuży".
0
@arasz1819 że co? To może jeszcze raz ci zaproponuje pewien challenge chłopcze, chociaż i tak pewnie za miękki jesteś, żeby się nie niego zgodzić.
Otóż, jeśli znajdziesz mój jakikolwiek post w którym świętowałem przyjście Mbappe do Realu, nie ważne z którego toku, to z miejsca usuwam konto. Jeśli jednak nic nie znajdziesz to ty usuwasz konto na tym portalu.
To jak Araszku, zgadzasz się na to małe wyzwanie, czy jak zwykle pewna zbyt mała, męska część ciała ci na to nie pozwoli?
2
@BART97 to i tak o poziom wyżej, niż my, zwykli śmiertelnicy biorący na poważnie "newsy" katalońskiego Sportu. A nie, czekaj...
7
@koziar jak Araszek stwierdził, że się oddala to już po ptakach, zaklepane. On już w tamtym roku w sierpniu (prawie) trafnie przewidział, że Messi się nigdzie z Barcelony nie rusza, następnie we wrześniu równie (prawie) trafnie przepowiedział, że Koeman przedłuży kontrakt z Barceloną. To nawet nie ma co dyskutować, prorok nie człowiek.
0
@draxidox chyba nie do końca, z Barceloną szybko zamknęli dwumecz, 4 - 1 i do domu.
0
@BartqRKO liczenie? Sugerujesz, że to takie bystre umysły, że cośkolwiek "liczą" szybciej niż komputer? Oni po prostu mają podgląd na wyniki na żywo (pewnie z fis.com) gdzie rezultat pokazuje się szybciej niż podczas relacji telewizyjnej. Każdy ma do tego dostęp.
1
@Commando ja ci pokazuję tylko pewien schemat chłopcze, który może się różnić skalą. To raz, dwa- to, że dla ciebie są to tylko plamy na ścianie to nie znaczy, że dla innych nie był to "cud boży".
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Commando
Tu masz "polskie przypadki Fatimy". Ludzie, a już zwłaszcza fanatycy religijni często widzą to co chcą widzieć. I tak to się kręci.
0
@Pablit "więc twierdzisz, że dostanie mandatu na 5000 zł jest generalnie takie samo jak utrata auta za 500000?"
Następny, który czyta ze zrozumieniem na poziomie eksperckim. Zacytuj fragment w którym coś takiego niby napisałem. Porównałeś jakieś dwie cyfry z tyłka, żeby to ładnie wyglądało kompletnie nie rozumiejąc co ja miałem na myśli. Więc reasumując, ten samochód wart 500 tysięcy złotych to jest twoja własność prywatna, ale te 5000 złotych, którymi będziesz musiał opłacić mandat już tak nie do końca?
1
@puyol_presidend5 ale spaliłeś. Nie tak brzmi odpowiedź.
2
@MessiTheBesst "autem na żonę wyjdzie bez konsekwencji."
Widzę, że nie przeczytałeś pierwszego wpisu, który rozpoczął tą dyskusję, za długi i za skomplikowany?
"Czyli znowu na przepisie ucierpi najbardziej przeciętny kowalski z jednym autem, "
Co za rozkoszne pierdzielenie dla samego pierdzielenia. Nie, "przeciętny Kowalski" nic nie straci, straci tylko przygłupi, nieodpowiedzialny Kowalski, który nie ogarnia, że po pijaku nie wsiada się za kierownicą.
10
@wojtekjoe chłopie, przeczytałem ten twój wpis (a raczej "wys.yw") i na to da się odpowiedzieć tylko w jeden sposób-
co ty pier.olisz?
"Przekraczanie linii, jazda wężykiem, zjazd na czerwonym na przejście: to są konkrety."
A jazda po pijaku to pierdoła w sumie przecież, nie wiem o co się czepiają.
@AlexDark00 "Wysokie mandaty, więzienie, ale nie zabieranie prywatnej własności XD Zaczyna się od czegoś takiego..."
Logika level kosmos. Zabieranie samochodu niefajne bo to własności prywatna, za to wysokie mandaty już całkiem spoko. Więc pieniędze, którymi będziesz musiał opłacić te mandaty to jest nie twoja własność prywatna? Więc czyja, sąsiada, skarbu państwa?
Pomijając dyskretny fakt, że duża część pijaków recydywistów i tak tych mandatów by nie opłaciła gdyż nie mają (pozornie) żadnego oficjalnego źródła zarobkowania. A stratę samochodu już poczują, cytując klasyka: "I bardzo ku.wa dobrze".
0
@Wychowanek 20% dokładnie. 20% z bramek strzelonych przez Hazarda w Premier League to były bramki z karnego. Ale co tam, 70 to prawie to samo co 20 w ocenie tak wybitego umysłu jak tego u @Naturopata .
6
@Naturopata słodki jeżu co za wyssane z palca bzdury. Jeśli dla ciebie 17 (bramki z karnego w PL) z 85 (wszystkie bramki w PL) to 70% to polecam się wrócić do wczesnych klas podstawówki. Chociaż i tak wiem, że napisałeś bzdurę z ładnie wyglądającymi procencikami bez jakiejkolwiek weryfikacji faktów.
0
@against_modern_football po pierwsze to co ma NATO do Ukrainy? Po drugie Rosja atakuje Ukrainę już od dawna, następny co się z hibernacji obudził? A Krym i Donbas to co?
0
@Destroyer_of_Worlds gościu, co ty za przeproszeniem pie.rzysz? Przecież te traktaty i umowy są respektowane, nawet Rosjanie sobie swobodnie przez te cieśniny wpływają. Jakie prawo silniejszego, co ty tworzysz, kto miałby być silniejszy w tym przypadku, Ukraina czy Dania? Po jakiej według ciebie stronie stanęli by Duńczycy w przypadku konfliktu na linii Ukraina- Rosja?
Nie miałeś pojęcia o tym przepisie i prawie morskim obowiązującym w tym przypadku, wytknąłem ci tą niewiedzę, a ty mi w odpowiedzi piszesz pierdoły o jakimś prawie silniejszego i o tym, że te traktaty nie mają znaczenia, no człowieku, litości.
0
@maroon albo bardzo, bardzo dobre.
1
@Vebrol MOCARSTWO z jednym lotniskowcem (!) napędzanym kotłami na oleju napędowy (przecież nie reaktorem atomowym), przerobiony z krążownika, od kilku ładnych lat w remoncie, w czasie którego trochę im się podpalił (przez co szacuje się, że koszt odbudowy może przekroczyć wartości okrętu).
Nie bądź śmieszny, mocarstwem do oni od dawna nie są, a już na pewno nie na morzu.
0
@Destroyer_of_Worlds @kamilop radzę się dokształcić i to szybko. I poczytać o zasadzie "wolnego i niezakłóconego przejścia tranzytowego" i zasadach jakimi się rządzą cieśniny duńskie.
"Ostatni obowiązujący aktualnie akt zbudowany jest z czterech części, które
obejmują: „Postanowienia ogólne”, „Okręty”, „Wojskowe statki powietrzne” oraz „Wejście w życie”. Na podstawie warunków wstępu obcych okrętów w rozporządzeniu możemy wyróżnić trzy rodzaje wejścia i pobytu na wodach terytorialnych
Danii: ze zgodą, z notyfikacją oraz bez zgody i notyfikacji. Jednoczesne przejście do
trzech okrętów tej samej bandery nie jest poddane żadnym duńskim ograniczeniom
i odbywa się zgodnie z prawem międzynarodowym przez Sund, Wielki Bełt, Samsoe Bełt (północna część Wielkiego Bełtu) i w innych częściach morza terytorialne-
go (bez zgody i notyfikacji). Natomiast jednoczesne przejście więcej niż trzech
okrętów jest dozwolone, ale wymaga wcześniejszej notyfikacji kanałami dyplomatycznymi (z notyfikacją). "
0
@kamilop a niby dlaczego nie może wysłać? Potrzebują pozwolenia do wpłynięcia na Bałtyk? A od kogo niby?
2
@FCB_dimiC przecież ta "wojna" trwa już od kilku ładnych lat, zajęcie Krymu, konflikt w Donbasie, "zielone ludziki" itp. Obudziłeś się z hibernacji? Teraz może się zmienić tylko skala tej "imprezy".