RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sonek nie prawda, nie wiem skąd wziąłeś to 90 km/h.
3
@arasz1819 jak tam Araszku, Juve wreszcie odżyło po odejściu Ronaldo i awansowało z 4 miejsca na 3? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@arasz1819 "gdyż Twoje słowa znaczą dla mnie zupełnie nic ".
To już wszyscy wiedzą Araszku, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ogólnie problem z łączeniem słów w zdania i odkrywaniem ich znaczenia. Nawet twoja opiekunka uprzedzała, że do ciebie trzeba mówić wolno i wyraźnie, ponieważ jesteś "wyjątkowy".
0
Komentarz usunięty
0
@arasz1819 twoje życie na pewno błyskotliwe nie jest, więc i siłą rzeczy jego opis błyskotliwy być nie może.
0
@arasz1819 zabrzmiało jak opis całego twojego smutnego życia.
0
@arasz1819 arasz, arasz, a ty dalej jarasz.
0
@FCB24 ty tak na poważnie?
https://letmegooglethat.com/?q=igrzyska+%C5%9Bmierci+netflix
0
@PatrykBarca pokaż zdjęcie swojej wybranki, to porównamy. A, zapomniałem, że na własnej ręce ciężko cokolwiek prasować.
0
@Uukasz_93 o popatrz, Rosja po Twoim poście przestała olewać Euro, chyba im się głupio zrobiło.
0
@IronSanHybrid sam idź, wybrał jedyny słuszny mecz do oglądania.
1
@John_Doe dziękuję, fajny strumyk.
0
@arasz1819 WłeB
0
@Deviler jedyne w czym jest lepszy to podgrzewanie ławki w reprezentacji.
0
@Janas11224
"To jedyna teoria spiskowa w która wierze i bardzo mocno zagłębiłem sie w temat"
No chyba nie, bo nie masz bladego pojęcia jak te budynki były stworzone.
Poczytaj jak wyglądała konstrukcja tych wierz, na czym trzymały cały swój ciężar, a potem wróć. A najlepiej obejrzyj ten film, chociaż nie ma teorii spiskowych, ani żółtych napisów, tylko same fakty, więc może ci się nie spodobać.
"To Że sie w nią wbił to fakt, ale no uważam ze ten samolot nie naruszył rdzenia na tyle żeby doprowadzić do zawalenia."
Dalej nie masz bladego pojęcia o czym piszesz, a twierdzisz, że zgłębiłeś temat.
0
@Kusco15 przy jego postach szuromierz wywala poza skalę.
1
@barcelonaLM to ciekawe kiedy Red Bull zacznie wprowadzać niesamowitą innowację, jaką będą puszki bez zawleczki, którą będziesz musiał sobie sam dokupić.
0
@dniel komentatorzy przy zejściu też go bardzo chwalili, ale przecież oni się nie znają i meczu nie oglądali, dnielek z LaBambli wie lepiej xd
0
@dniel https://www.whoscored.com/Matches/1516271/Live/International-FIFA-World-Cup-2021-2022-Poland-England
Oczywiście, pewnie dlatego ma obecnie najlepszą ocenę z całej drużyny. Coś ta twoja retoryka się kupy nie trzyma chłopcze. Ale jak Ty piszesz, że jest najsłabszy to oczywiście musi tak być xd.
0
@dniel "Krychowiak: 10 pojedynków stoczonych, 9 wygranych."
Faktycznie chyba inny mecz oglądasz.
0
@arasz1819 czyli strategia typu "plują nam w twarzy, ale trudno, zawsze mogło być gorzej" xd
No faktycznie, straszne, Real stracił kapitana, który ostatnio nadawał się do tego tylko poza boiskiem, ma 35 lat i dziwnym przypadkiem znów jest na L4, jak się w Madrycie po takiej stracie podniosą. A PSG zrobiło deal życia, ciekawe ile pełnych męczy zagra Ramos w ich barwach, obstawiam, że max 10.
2
@arasz1819 czepiasz się innych, że wierzyli w transfer Mbappe i się pomylili? Jak tam naciski na Tabesa, hipokryto? Zaraz mu 4 litery pękną od tych nacisków. Porównując do twojej "pewności", że Messi będzie grał w tym sezonie w Barcelonie, to jak bardzo jesteś pewien, że Mbappe przedłuży kontrakt z PSG?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10417467#comment-10417486
0
@arasz1819 wyjaśnił chyba tylko takiemu Araszkowi który łyknął wszystko jak młody pelikan. Tak samo jak łykał bajeczki o postępach w sprawie przedłużenia kontraktu Messiego, nowym ogromnym finansowaniu, a także wielkiej rewolucji w kadrze. A we wrześniu araszek zagryza ząbki i ogląda Messiego w koszulce PSG, brak żadnego nowego sponsora i szrot typu Umtiti dalej w składzie.
0
@arasz1819 zaraz po konferencji Lapka na której wyjaśni jak mu się udało oddać najlepszego piłkarza w historii za okrągłe 0€. I to mimo tego, że on wcale nie chciał odchodzić.
1
@arasz1819 jeśli Perez upada po raz trzeci to Lapek i Barca leży plackiem, kwiczy i nawet nie próbuje wstać. I przy okazji błaga swoich kapitanów o obniżkę pensji.
0
@socha fakty to są takie, że Barcelona może się pozbyć w jedno okienko dwóch najlepszych strzelców.
0
@Gwyn a co jest pod "Opcje wyświetlenia" albo "konta telefoniczne"? Nie da się tam wybrać kontaktów i odznaczyć Gmaila?
0
@Gwyn a spróbuj też tak Ustawienia (główne telefonu)/Aplikacje/Ustawienia aplikacji systemowych/Kontakty
0
@Gwyn to wygląda na ustawienia połączeń, a nie kontaktów. Przełącz się na listę kontaktów i potem wejdź w ustawienia.
0
@Gwyn ewentualnie jak udało ci się wejść w Kontakty to przytrzymaj przez chwilę "prostokąt" czyli ten guzik od przełączania się między aplikacjami. Włączą się ustawienia kontaktów.