1

@Kidd
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Norris

1

@Kidd
1. MAX
2. MAX
3. RB
4. MAX
5. MAX, PEREZ, NORRIS
6. 3

0

@PatrykBarca to by dostali medale za to od niektórych użytkowników tutaj XD

0

@Lucerfi Dobrze że koniec upałów się zbliża bo nie każdemu służą

40

Ktoś na LR obiektywnie pisał o Pedrim że jest szklany to go zjechało pół tysiąca ludzi. Uj z tym, że fakty xD

1

@destornillador czekam aż Twoja narzeczona/żona/dziewczyna będzie z bratem tańczyła tak że ten ma nos w jej dupie https://zapodaj.net/plik-tdBrqT0buP a Ty będziesz to oglądał. Niedawno prezes federacji pocałował piłkarkę i okazał sie zbokiem więc czemu tutaj nie można pójść tą samą ścieżką? XD

1

@abram3k piękny taniec gdzie w trakcie wsadzasz swój nos w pośladki siostry xD
https://zapodaj.net/plik-tdBrqT0buP

0

@Tasde Nie lato tylko ale cały rok w naszym klimacie powinien być z dużymi ilościami opadów (nie tylko deszcze). I lato powinno charakteryzować się wysokimi temperaturami bo amplituda w naszym klimacie powinna być b. duża. Ale już dwano tak nie jest, że zima jest mroźna a lato upalne. Jak sie nie znasz to się nie wypowiadaj prosze xD

4

Media: Transfer João Cancelo może opóźnić się o kilka dni lub o kilka lat [Aktualizacja 9:51]

0

@BorzyKrzys ciekawe co na to @jowita

6

Po celebracji i po opadnięciu emocji finału jakoś inaczej się odnosiła do tego XD
"To był całkowicie spontaniczny, WZAJEMNY gest wielkiej radości z wygranej w mistrzostwach świata. Z prezesem mamy świetne relacje, zachowywał się wobec nas wszystkich wzorowo i był to naturalny gest przyjaźni i wdzięczności. Nie trzeba się już nad tym rozwodzić, wygraliśmy mistrzostwa świata i co istotne, nie zamierzamy się z tego wycofywać".
Już widzę jak nawiedzone feminazistki z FUTPRO: "Słuchaj no gnojku, masz powiedzieć że zostałaś zaatakowana na tle płciowym, potraktowana przedmiotowo i nic mnie nie interesuje. To jest taki kapitał, że nie możemy tego zmarnować."

2

@VegetaPolska kupiłeś na mrożonkach?

1

A to Joao Cancelo potrzebuje zgody dwóch klubów żeby pojechać na wakacje do Barcelony?

1

@DaPidejpi dla Mariusza "język polska trudna język"

18

@Tomo1989 No chłop pasuje do Lewicy lub PO i dlatego tam poszedł

1

@fcbarcafan19 bo jest rezerwowym

0

@Joe_Barbaro Pierwsza część zdania owszem, druga w 50 % powinna się wydarzyć jak najszybciej

4

dobrze wiedzieć, będę wiedział czego nie oglądałem dzisiaj xD

2

@Rust_Cohle kłócicie się jak ojciec z synem

2

@MesQueUnClub_87 zamiast symulatora piłki nożnej gracze dostaną stymulator kobiecej wartości. W końcu będą mogły rywalizować z 15-U jak równy z równym xD

1

@MichuZ44 93? czy w tej bajce były smoki? xD coś czuję że feministki walczące o wyrównanie płac w piłce będą odnosić się do tego jako argument xDDD

2

@Witekk10 włoski gangster Smarzone Kanie xDDDD nie kojarzysz?

0

@MarcepanowyKsiaze romantyzm futbolu

0

@Swistus172 bo padło klasyczne w klubie panuje optymizm co oznacza że temat już dawno upadł :D

2

@Kluivert_P kto w tej Hiszpanii zostanie? XD nikt nie może walczyć finansowo z szejkerami, zwłaszcza w czasach Tabasa

0

@Cukson bo nie ma

8

@Ojciec5tkidzieci
- Leo, why?
- For money.

1

@PatrychoO a co? żle było w pierwszym meczu? XD wydaje się, że cała kadra kompletna

2

@SkilledHydra16 Pierwsza decyzja o wyborze klubu była błędna? XD To jakiś Madryczok, że mówi, że Barcelona była błędnym wyborem Neya? Miał trafić do realnego tartaku?

3

@Joe_Pesci Bełkot. W każdym zdaniu jakiś błąd, a to literówki, a to błędy logiczne, a to brak przecinków oddzielających myśli, których w jednym zdaniu jest pierdyliard xD ja się zmęczyłem już po pierwszym zdaniu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?