0

Poczytajcie sobie zasady. Każde zagranie pilki ręką przez drużynę atakująca oznacza faul. Tutaj zagranie ręką jest oczywiste i tylko zaślepiony fanboj nie widzia, że po pinballu pomiędzy zawodnikami pilka zmienia trajektorię lotu po kontakcie z ramieniem Gaviego. Najpierw bark Gaviego, potem ciało obrońcy Getafe i na koniec ramię Gaviego

1

Granie paździerza 90 minut i liczenie na odgwizdanie wątpliwego karnego w 11 minucie doliczonego czasu gry. To wiele mówi jak upadliśmy jako klub

1

@tbas głos rozsądku. Nie wiem kto gorszy dziś Ez czy Anus. Ale biorąc pod uwagę ile potrafił skasztanić Anuś na tyle minut ile dostał to chyba on.

0

Pierwszy mecz sezonu, a już wszystkie gorzkie żale zostały wylane xD

0

@tristan87 w uesej to jest 100 % legit true story bro

0

@Coutinho007
śmiem twierdzić, że i tak lepiej się pokazał niż skrzydła Barcelony od czasu odejścia Neymara z Barcelony xD
PSG:
22/23 1/8 finału
21/22 1/8 finału
20/21 1/2 finału
19/20 Finał
18/19 1/8 finału
17/18 1/8 finału
Barcelona:
22/23 Faza grupowa
21/22 Faza grupowa
20/21 1/8 finału
19/20 1/4 finału
18/19 1/2 finału
17/18 1/4 finału
@Limit_l3ss zrobią taką, że znów Barcelona odpadnie w fazie grupowej xDDD

0

@MichuZ44 widocznie taki kontrakt ich obowiązuje xD

0

@Pawci023x strzeliło pewnie więcej bramek od przeciwnika ale mogę się mylić

5

@Kondziubarca wybór pomiędzy kiłą a rzeżączką.

2

@Kidd Scenariusz ma parę luk. 60-letnia czarna gruba babka sama zabija rękami i węża i jastrzębia, zjada je ze smakiem a z uczniem bierze ślub.
Produkcja oryginalna by Netflix

0

@cules100pro skończyłem dyskusję inteligencie. Szwarga to jest trener Rakowa btw więc nie wiem jak powiązałeś te nazwisko z meczem Barcy. Wybitnie inteligentnie

0

@cules100pro wow, ale musisz być super. Piękny pocisk. Taki ynteligentny.

1

@MesQueUnClub_87 Ja nawet nie jestem z Częstochowy i nie oglądam polskiej piłki klubowej. Ale kiedy polski klub walczy o LM a do wyboru mam mecz o puchar uśmiechu to wybór jest jasny :D Biorąc pod uwagę jakie tutaj są komentarze od 20 minuty meczu Barcy mój wybór był w dziesiątkę

0

@cules100pro czyli oglądając Barcelonę w LM oglądasz ligę hiszpańską? Ciekawy tok

1

@cules100pro Raków a nie Denzela, kto ogląda mecz o pietruchę gdy Raków walczy o LM? XD

0

Obstawianko w której minucie będzie pierwsze Xavi out/ sprzedać wszystkich kupić wszystkich...

0

@kamyk_23 w sumie w punkt. Do ciebie trafił jak widać

2

@OnlyCules no inaczej już bojówki niedzielarzy szykowały obelgi i chusteczki xD

0

@Aragorn33 nie wiem o czym mówisz

1

@Peciak fani PO złowieni na wędkę na miękko xD

0

@LaLigaPD w sensie że będzie grał? W końcu GOAT będzie mógł kogoś przedryblować

0

@Joki_ Nie powołujmy się na tego osobnika jakby był jakimkolwiek szanowanym Użytkownikiem forum i że jego opinia ma jakąś wartość.

0

czyli Usman fisiado?

0

A było już tak blisko -.-

0

@tomek8756 oglądałem, nie warto.

14

@tristan87 a to Ci dopiero, kluby żądają za swoich zawodników poważne pieniądze. No kto to widział xD

1

@MesQueUnClub_87 "Ma przesłanie" a to dobre xD Że kobiety rządzą, a mężczyzn można upadlać na każdym kroku i są powodem wszystkiego złego na świecie. Nazifeministyczny film.

11

@escarabajo kiedy pisałeś o czymś konkretnym ale w trakcie tyle wtrąceń dałeś że zapomniałeś co w sumie chciałeś napisać xD

11

@Bartula O Cię XDDDD piekłokobiet

2

@doc piękny wąs, niejednym obrońcą trząsł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?