RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poczytajcie sobie zasady. Każde zagranie pilki ręką przez drużynę atakująca oznacza faul. Tutaj zagranie ręką jest oczywiste i tylko zaślepiony fanboj nie widzia, że po pinballu pomiędzy zawodnikami pilka zmienia trajektorię lotu po kontakcie z ramieniem Gaviego. Najpierw bark Gaviego, potem ciało obrońcy Getafe i na koniec ramię Gaviego
1
Granie paździerza 90 minut i liczenie na odgwizdanie wątpliwego karnego w 11 minucie doliczonego czasu gry. To wiele mówi jak upadliśmy jako klub
1
@tbas głos rozsądku. Nie wiem kto gorszy dziś Ez czy Anus. Ale biorąc pod uwagę ile potrafił skasztanić Anuś na tyle minut ile dostał to chyba on.
0
Pierwszy mecz sezonu, a już wszystkie gorzkie żale zostały wylane xD
0
@tristan87 w uesej to jest 100 % legit true story bro
0
@Coutinho007
śmiem twierdzić, że i tak lepiej się pokazał niż skrzydła Barcelony od czasu odejścia Neymara z Barcelony xD
PSG:
22/23 1/8 finału
21/22 1/8 finału
20/21 1/2 finału
19/20 Finał
18/19 1/8 finału
17/18 1/8 finału
Barcelona:
22/23 Faza grupowa
21/22 Faza grupowa
20/21 1/8 finału
19/20 1/4 finału
18/19 1/2 finału
17/18 1/4 finału
@Limit_l3ss zrobią taką, że znów Barcelona odpadnie w fazie grupowej xDDD
0
@MichuZ44 widocznie taki kontrakt ich obowiązuje xD
0
@Pawci023x strzeliło pewnie więcej bramek od przeciwnika ale mogę się mylić
5
@Kondziubarca wybór pomiędzy kiłą a rzeżączką.
2
@Kidd Scenariusz ma parę luk. 60-letnia czarna gruba babka sama zabija rękami i węża i jastrzębia, zjada je ze smakiem a z uczniem bierze ślub.
Produkcja oryginalna by Netflix
0
@cules100pro skończyłem dyskusję inteligencie. Szwarga to jest trener Rakowa btw więc nie wiem jak powiązałeś te nazwisko z meczem Barcy. Wybitnie inteligentnie
0
@cules100pro wow, ale musisz być super. Piękny pocisk. Taki ynteligentny.
1
@MesQueUnClub_87 Ja nawet nie jestem z Częstochowy i nie oglądam polskiej piłki klubowej. Ale kiedy polski klub walczy o LM a do wyboru mam mecz o puchar uśmiechu to wybór jest jasny :D Biorąc pod uwagę jakie tutaj są komentarze od 20 minuty meczu Barcy mój wybór był w dziesiątkę
0
@cules100pro czyli oglądając Barcelonę w LM oglądasz ligę hiszpańską? Ciekawy tok
1
@cules100pro Raków a nie Denzela, kto ogląda mecz o pietruchę gdy Raków walczy o LM? XD
0
Obstawianko w której minucie będzie pierwsze Xavi out/ sprzedać wszystkich kupić wszystkich...
0
@kamyk_23 w sumie w punkt. Do ciebie trafił jak widać
2
@OnlyCules no inaczej już bojówki niedzielarzy szykowały obelgi i chusteczki xD
0
@Aragorn33 nie wiem o czym mówisz
1
@Peciak fani PO złowieni na wędkę na miękko xD
0
@LaLigaPD w sensie że będzie grał? W końcu GOAT będzie mógł kogoś przedryblować
0
@Joki_ Nie powołujmy się na tego osobnika jakby był jakimkolwiek szanowanym Użytkownikiem forum i że jego opinia ma jakąś wartość.
0
czyli Usman fisiado?
0
A było już tak blisko -.-
0
@tomek8756 oglądałem, nie warto.
14
@tristan87 a to Ci dopiero, kluby żądają za swoich zawodników poważne pieniądze. No kto to widział xD
1
@MesQueUnClub_87 "Ma przesłanie" a to dobre xD Że kobiety rządzą, a mężczyzn można upadlać na każdym kroku i są powodem wszystkiego złego na świecie. Nazifeministyczny film.
11
@escarabajo kiedy pisałeś o czymś konkretnym ale w trakcie tyle wtrąceń dałeś że zapomniałeś co w sumie chciałeś napisać xD
11
@Bartula O Cię XDDDD piekłokobiet
2
@doc piękny wąs, niejednym obrońcą trząsł