5

@FC1899Barca Od czasu pójścia na przysłowią emeryturę wyżej wymienionych przez cb piłkarzy zmieniało się nastawienie klubów do "wiekowych" piłkarzy i górna granica poszła bardzo do przodu. Jeszcze te 5-10 lat temu. Absolutną granicą były 33-34 lata. Dziś mam wrażenie, że ta magiczna granicą wśród zawodników w polu to nawet 40 lat. Więc Modric po prostu trafił szczęśliwe na taką a nie inną sytuację. Kilka lat temu kończyłby karierę tak samo jak Iniesta czy Xavi. Oczywiście niczego mu nie ujmującz bo w tym wieku trzeba także potrafić umieć się prowadzić, ale dla mnie taki Xavi bez problemu mógłby pograć parę lat dłużej, po nim została taka dziura, która jeszcze do niedawna nie udało się załatać.

0

Hej wam, będę koło 12.10 w Barcelonie i mam pytanko. Orientuję się ktoś czy będzie możliwość dostania biletu na taki mecz jak z Interem? Najlepiej takie mecze rezerwować przez stronę? Czy bezpośrednio przed stadionem kupić?

0

@mekston Chciałeś powiedzieć chyba, że w grupie, bo wyjdzie Polska i Argentyna

1

@Colon Widać, że to nerdowi programiści, a nie eksperci od marketingu xD a tak serio to w sumie dosyć naturalnie się zachowują widać, że cieszy ich to, co stworzyli, ale wygląda to bardzo cringowo xD

5

@MesQueUnClub_87 Akurat te tłumaczenie nie jest złe. Wszystko zależy od kontekstu. Ja bym powiedział odwrotnie, nie powinno się tłumaczyć wszystkiego 1:1 jak kolego sugerujesz.

0

@taris Bernardo jest do wyciągnięcia tylko jeśli Guardiola to tak naprawdę barceloński agent działający na szkodę własnego klubu.

0

Powrót Roberta na Allianz Arene pewnie będzie wiązał się dla niego niejedną nieprzespana nocą, ale marketingowo to strzał w 10. Każdy będzie o nim mówił w właśnie z perspektywy jego powrotu. Pod tym względem Lewy na razie tylko zyskuje po przyjściu do Barcy.

2

@barcelonaLM Przecież paplanina PiSu o 'slabosci rządów PO" nie zależy od ich aktualnej sytuacji. Zawsze znajdzie się coś co można powiedzieć źle o Tusku według ich logiki xD

0

@peetwithbarca Wszytsko fajnie, ale cytat pochodzi z czasów kiedy grał jeszcze Messi, a być może bo nie pamiętam także Neymar i Suarez :D więc z czym my do ludzi Bayern ma haka na drużyny grające piłkę polegająca na utrzymywaniu się przy niej, by ich pokonać musimy być w naszej absolutnie top formie, a do tego daleko. Realistycznie ugrać dwa remisy to będzie dobrze :)

1

@PanAgenda2030 Ilość ludzi vege jest wciąż relatywnie mała + co najwyżej oni szkodzą sobie wykluczając z diety smaczne mięso, więc czemu to ma być złe? No chyba, że mówimy o tych skrajnych co robią problem, gdy ktoś nawet obok sobie je kotleta. Takich to je**ć maczetami, ale skrajności wszystkie są złe.

17

Jak to było? Sędziowie mają być wyczuleni na symulki i nie gwizdać karnych po kontaktach, które nie normalnie by nie spowodowały upadku? Taaa widzę właśnie

1

A mówią, że Poznaniacy to złotówy Niech spojrzą tylko na Bayern oni przebijają wszystkich z tymi ofertami. Ja się tylko dziwię, że ktoś chce z nimi jeszcze poważnie negocjować.

0

@Wierzbin "Wałki" poczytaj sobie co to jest kreatywna księgowość i postaw sobie pytanie jaka firma tego nie stosuje. Klub był i jest zostawiony w beznadziejnej sytuacji. W sytuacji, której dokonywać cudów, by wszystko spiąć. Z wykupieniem własny akcji się nie udało, stąd też naturalne opóźnienie w zarejestrowaniu Kounde. To jest tylko jedno z działań, które ostatecznie nie przyniosło rezultatów. Kto wie ile tak naprawdę podobnych działań przeszło, ale nie zostało wykrytych przez Tebasa i spółkę. Więc nie nazywaj ich "beznadziejnym" zarządem, bo zrobili dużo więcej niż można było od nich oczekiwać i jestem w pełni spokojny, że Kounde zostanie wkrótce zarejestrowany.

0

@Kurkmen Tylko kobiety poszkodowane. To daje dużą możliwość do interpretacji i pewnie masę utrudnień w postaci udowodnienia, że się taką kobietą jest. Podejrzewam, że co jak co, ale pis ma to wyliczone i straty w budżecie na ten marketingowy zadatek będą mizerne.

0

@Emhyr odpowiadając na pytanie retoryczne Dominika Piechoty: Araujo nie miał za dużo problemów z Brazylijczykiem ;)

0

Jakie były poprzednie warunki? Jaka będzie różnica w stosunku do obecnej umowy

0

@Pilka_jest_okragla A dlaczego miałby to robić? Przecież to byłoby zupełnie nieszczere niczym przy każdym transferze Realu, którym chyba kazano całować herb przy prezentacji i pierwszym strzelonym golu.

0

@Derean Nie moje skillsy, ale dziękuję

21

Co tak naprawdę chciał napisać Lewy:
https://zapodaj.net/dc06219947597.jpg.html

0

@Odcinkowy Najlepiej na pewno, ale czy dobrze? Solorz też jest trochę uzależniony od rządu, więc podejrzewam, że treści w jakiś niewielkim, ale zawsze stopniu są kontrolowane

1

@Bobo25 No dobrze, nie popadajmy w skrajność. Prasa rosyjska to takie TVP w rosyjskim wydaniu, więc oczywiste jest to, że raczej tam obiektywnych newsów nie przeczytasz.

1

Aby przeczytać obiektywne wiadomości o naszym polskim państwie, rządzie itd. trzeba przeczytać zagraniczną prasę. Change my mind.

9

@Yoshi94 Ostatnio kupowałem Bentleya za 1,5 mln, jeszcze 2-3 lata temu dawałem za ten sam, nowy model 1,2 mln. Ta inflacja mnie zabije i nie będę mógł kupować średnio 7 aut na rok tylko 6....

4

@Suzu Dobrze powiedział. Harakiri stosują tylko słabe jednostki eliminując z puli genów samych siebie i pozostawiając tylko silnych, Ci następnie przekazują swe geny dalej. To jest prawdziwe źródło sukcesu, a nie żaden ryż czy wodorosty. Marzenie, by Polacy mieli taki metali i potrafili się poświęcić dla ogółu.

1

@tomek8756 Nie no, to już mega żart i inny poziom propagandy xD Ja rozumiem, że ma większość Polaków za idiotów, co sam na taśmach przyznał i pewnie po części ma rację, ale żeby dawać taki post na twitterze, gdzie w moment zostanie zjechany przez 3/4 ludzi? Jeszcze jakby coś takiego w TVP dali to pół biedy, ale tutaj to sobie strzelił w oba kolana XD

2

@Przemek2323 Nie popieram PiSu, ale jaki interes ma Rosja, by pis został u władzy? To, że z Unią mają na pieńku to nie znaczy, że pis jest prorosyjską partią, a wręcz sprawa Ukrainy pokazuje, że odwrotnie. Polska i tak nie wyjdzie z Unii a na pewno nie za władzy pisu. Polityka ustępstw wobec Niemiec Tuska i PO też jest sprzeczna z interesem Polski. Pod tym względem obie partie są siebie warte.

1

Chłop co zagrał 3 dobre sparingi i już warunki prezesowi stawia xD

0

Ciekawa reklama Marci na okładce nie płonącym konarze

5

Ronaldo dodał pościk: "król wraca w niedziele" Teraz wszyscy jego fajni się wylali, że od początku było wiadomo, że to plotki o jego odejściu i ogólnie nigdy by nie zostawił Manchesteru xD Tak naprawdę srali pod siebie ze strachu, że ich idol odejdzie po słabym sezonie do jakiego Atletico, czyli największego wroga Realu. Nie było ciekawej oferty i po miesiącu ciszy (kiedy miał okazję on lub jego agent to zdementować z 30 razy) dodał post, że wielki CR7 wraca xD Dziwię się, że ludzie aż tak to łykają, serio, jeszcze jadą media, że to były tylko plotki, a nawet promadryckie gazety pisały, że jest coś na rzeczy (chociaż nieuniknione, że nadal może odejść).

37

@pax 1/8 LM przy tych transferach i nadziejach to byłaby duża porażka i zawód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?