MessiTheBesst
Dołączył/a: czerwiec 2011
Torun
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyobrażacie sobie Yamala + Demebele? Ja pierdziele, ależ by to chodziło...
0
Nie jestem fanem Alvareza, zwłaszcza z Aten kwotę, ale ludzie co oceniają go przez pryzmat wczorajszej, jednej niewykorzystanej setki... Serio tak oceniać wartość piłkarzy? Ile takich setek marnowal Suarez czy Lewy...
0
Każdy klub tak robi, to na prawdę martwy dla mnie przepis. Kto zaczyna negocjacje z klubem nie wiedząc nawet o tym czy dany zawodnik chce do nich przejść xd Atletico za każdym razem robi to samo, ale teraz udaje skrzywdzonego. Dramat ten klub
2
@FCB_dimiC Spokojnie, na razie Argentyna gra po prostu skutecznie. Zobaczymy jak to będzie z wielkimi.
0
@karci0 Boras krul
22
100 lat od fana xD
0
Szczerze mówiąc to w tym meczu trochę widać, że Messi nie ma takiego czucia piłki, nie pamiętam jego meczu, gdzie tyle razy tracił w taki prosty sposób piłkę albo źle podał (oczywiście jak na siebie). Ciekaw jestem jak to będzie z zespołami z najwyższej półki. Z drugiej strony to chłop ma już 4 gole, niezwykle xd
6
Laporta jest jaki jest, ale budowanie relacji,umiejętności negocjacyjne to serio i niego jest top. Ile razy saga transferowa po naszej stronie przeciągała się do ostatnich godzin okienka transferowego, po drodze wymuszając od piłkarza, aby zwyzywał pół zespołu i aby publicznie stwierdził, że chce odejść, aby finalnie ugrać 5% kwoty albo stracić transfer, bo znalazł się poważniejszy klub... Jednocześnie przy okazji niszcząc sobie relacje z drugim klubem. Czasem nie warto iść na noże i twardo negocjować. Mam wrażenie, że Laporta o tym wie i takie niuanse są akurat zaplanowane od A do Z, aby osiągnąć sukces. Brawo Prezes.
0
Nie chwal dnia przed zachodem słońca, ale... Pierwszy raz w LM to bramkarz nie ratuje realu. Real nie strzela 3 goli po skonstruowaniu 2 akcji w spotkaniu, a bramkach drużyny przeciwnej gra dobry mecz.
0
@lithotripter Ja również chętnie przeszedłbym na UoP. Problemem nie jest to, że zacznę płacić większy podatek, tylko że byłby on drastycznie wyższy.
Aktualnie na ryczałcie mam 8,5%. Gdybym przeszedł na UoP, ponad połowę mojej pensji przeznaczałbym na podatki, podczas gdy teraz jest to 1/5.
System sam stworzył luki i preferuje działalność gospodarczą, więc nie dziwię się, że zarówno firmy, jak i pracownicy chcą odchodzić od UoP. Podobnie jest z resztą z podatkiem liniowym, gdzie można rozliczać koszty, czego na UoP po prostu nie ma.
Tu naprawdę nie ma czego porównywać. Na UoP realnie zyskuję tylko zwolnienie lekarskie (bo płatny urlop mam zapewniony w umowie).
Jak zwykle państwo podchodzi do tematu od złej strony - zamiast szukać kompromisu, to chcę zmuszać pracowników do przejścia na UoP. Trudno się dziwić, że ludzie nie chcą oddawać tak dużej części swoich dochodów. Drugi próg od 120k, w dzisiejszych czasach, to nieśmieszny żart.
1
@Pawlak1992 Niestety, ale to wszystko się bierze z polityki poprzedniego zarządu. I tego słynnego "MUSI BYĆ TRENER Z DNA BARCY" - nawet Enrique, był z kapelusza. Nieudana przygoda w AS Roma, ale były piłkarz Barcy, więc zaryzykowaliśmy i daliśmy pod opiekę najlepszą pod względem składu Barcę w historii. Moim zdaniem nawet z perspektywy czasu, bo okazał się lepszym trenerem niż ktokolwiek zakładał - to za czasów Barcy i tak wykonał przy takim składzie tylko plan min. czyli wygranie jednej LM. Pozostali trenerze to wołali o pomstę do nieba. Nawet jak przestaliśmy zatrudniać trenerów z historią w Barcy to było już tylko gorzej.
0
@loswariatofano
Jezu, oby tym tfu niemcom się udało. Jako podatnicy dokładamy kilkanaście miliardów złotych rocznie do interesu, a ma odważnego polityka, któremu udałby się to sprywatyzować (nawet za dopłatą). Aktualnie opłacałoby się sprowadzać węgiel z Australii lub RPA i wyszło by taniej o jakieś kilkadziesiąt procent niż własne wydobycie.
1
Wiadomo - skoro var wybrał złą, to jest duży błąd. Celowo natomiast archivo Var nie napisał, że skoro wybrali późniejszą klatkę, na której Yamal jest o centymetry bliżej piłki, to "ucieka" ze spalonego, a więc na właściwej klatce spalony byłby jeszcze bardziej wyraźny. Większość decyzji z boiska i tych poprawionych przez VAR była niestety dla nas słuszna. Mam wrażenie, że dyskusja o pracy arbitra bierze się tylko z tego, że wszystkie decyzje VARu były przeciwko nam. Ale cóż tego jak żadna nie była błędna?
0
@MOLESTA Nie jest problem w tym, że Polacy są nie przystojni. Raczej chodzi o to, że nasza nacja nie jest postrzegana jako "atrakcyjna". Mężczyźni z Polski są traktowani przez Włoszki/Hiszpanki jak np. Bułgarzy przez Polki. Przez wiele lat nie byliśmy bogatym krajem, a w dodatku kojarzyliśmy się jako tania siła robocza. Jak tak naprawdę jest różnica między typowym Niemcem, Polakiem, a Austriakiem? Myślę, że oprócz zasobności portfela to jak te Państwa są postrzegane. Niemcy/Austra w Hiszpani/Włoszech - Bogate kraje, zaradni, wykształceni ludzie. Wydają pieniądze by dobrze wyglądać. Polak przez długi czas był tym, kto sprząta kible, wybuduje ci chatę, poprowadzi autobus. Z taką łatką ciężko, żeby na słowo "Polak" reakcje były jakieś szczególnie pozytywne.
0
@AmigoBlancos Mówiąc pół serio, pół żartem - strasznie to polskie, że skoro u sąsiada jest gorzej niż u nas to nie powinniśmy narzekać xd
0
@michaleu U mnie nie ma premii świątecznej. W sensie są, ale powiązane z wynikami. Niestety jest to tak rozwiązane, że albo dostaje dużo, albo bardzo mało. Nie udało się zrobić targetu, więc tylko 1300 zł xd wystarczyłoby zrobić wyniki o 1% lepsze i byłoby koło 10 tys.
1
Gdybyśmy byli stabilni finansowo to 65 mln nawet za 3 lata wysokiej formy Kane to nadal byłaby promocja. Ale w Barcy trzeba liczyć każdy grosz. Przyjdzie Kane za te sumę to ile pozycji Barca będzie jeszcze w stanie wzmocnić? Jedną?
2
@Gibbon_FCB XD Gdyby słuchać się takich jak Ty to rok wcześniej w okolicach listopada/grudnia Barca pożegnałaby pół składu.
1
@Bolton Gdy zadajesz pytanie fanom Ronaldo, kto jest lepszy CR7 czy Messi, ale okazuje się przedstawiane przez nich statystki jednak przemawiają za Messim:
1
Gramy beznadziejne, ale co sędziowie dziś odwalają na naszą niekorzyść to już inna bajka.
4
Nie cofnęli kary, bo mają już 2 ekstra karne dla Realu przyszykowane na następny mecz. Gdyby jeszcze odwołali ten jeden mecz zawieszenia to już byłoby zbyt oczywiste.
0
Trochę naciągana ta czerwona, bo ledwo go musnął. Gdyby bramkarz nie dodał od siebie to by nie sprawdzali. Dla mnie promowanie pajacerki z symulowaniem.
0
@Ku84fcb A co to ma do mojego komentarza XD
0
Jak ten real tak będzie presował z nami to wróżę miazgę w środku pola xD
2
@macio_944 Wystarczy kilka miesięcy, a ludzie tacy jak ty dostają amnezji. Stanowski, jeszcze w Kanale Sportowym (z Mazurkiem), w 90% jechał po PiS. Oglądałem większość tych materiałów i doskonale pamiętam, że był to antypisowski kanał – dokładnie tak określali go sami zwolennicy PiS. Jasne, nie było tego aż tak dużo jak dziś, bo w sieci byli wtedy mniej aktywni. Ale faktem jest, że głosowanie na PiS uchodziło wtedy za obciach.
Nie minęły dwa lata, a Platforma doprowadziła do sytuacji, w której pisowcom już nie jest wstyd. Kanał Zero świetnie pokazał, że PO i PiS wcale tak bardzo się od siebie nie różnią. Polityka obu partii i media, które za nimi stoją, różnią się głównie tym, że PO robi to samo, tylko w mniej bezczelny sposób i z łagodniejszą retoryką.
4
@JohnKennedy Myślę, że tak słaby efekt wynika przede wszystkim z obecnego stanu polityki w kraju. Młodzi nie głosują na dwie największe partie, które co kadencję lub dwie wymieniają się władzą. Dostrzegają fałszywość, nepotyzm i rozdawnictwo. Przestają po prostu wierzyć w system, który teoretycznie opiera się na fundamentach demokracji – w końcu to ludzie wybierają. Dodatkowo wyjątkowo silna jest u nas prawica, której radykalne odłamy opowiadają się za monarchią, dyktaturą lub po prostu za zwiększaniem władzy jednostek kosztem wpływu obywateli. Ten drugi trend jest oczywiście znacznie bardziej niebezpieczny, bo choć ma rozwiązać pewne problemy demokracji, może przynieść znacznie więcej innych – tylko w teorii mogłoby być lepiej, ale ciężko zakładać taki scenariusz. Mnie tak wynik nie dziwi, bo w Polsce po prostu system wymaga zbyt wielu rzeczy do poprawy. Same wybory są jak najbardziej w porządku, ale zniechęca kontrola (a raczej jej brak) nad tym, co robi władza, bardzo duże możliwości rozdawania stanowisk, brak kompetencji oraz populizm decydujący o kształcie programów wyborczych. To wszystko po prostu zniechęca do całego systemu.
0
@Matiasio co ty pie***lisz.... Robercik następny mecz z karetą! ;)
16
Może będę adwokatem diabła, ale... Wyjątkowo normalnie się zachowywał na ostatnim klasyku, rzadko dawał się sprowokować, a taki tekście jak ten to piłkarze sobie rzucają kilkanaście na mecz, więc robienie z igły widły...
0
Ludzie się tak napaliliście, że jak szejki to rzucą sobie lekko 120-130 mln to wtedy z pocałowaniem ręki można go oddać. Nie zapominajcie, że sprawa sądowa o rejestracje jest w toku. Jak wyrok okaże się niekorzystny, a Barca nie znajdzie kolejnych dziwnych roszad finansowych to może się okazać, że odjedzie za darmo, bo ma taki warunek w kontrakcie i z tych 120 mln pójdzie z 50 mln na konto Olmo jako bonus za podpis ;)
0
Słynne "Here we go". Xabi Alonso trenerem Realu Madryt:
https://www.facebook.com/share/p/1G22VYPBQB/