0

@Janas11224 TO nie ma prawa się udać pod względem finansowym. Chyba, że zrobią z tego totalny cyrk i pozapraszają najbardziej popierdolone osoby z tego środowiska wtedy ludzie będą kupowali dla beki. Inaczej te środowisko jest zbyt małe, a nie wiem czy osoby wspierające te społeczność na pewno będą chciały się utożsamiać z mordobiciem, pewnie nie.

3

@TheNekro94 To zależy jaki ktoś bierze kredyt, jak krótkoterminowo to dobra okazja bo stopy pójdą na pewną w górę, ale jak ktoś bierze kredyt na mieszkanie na kilkanaście lat to kolejny sposób na wyłudzenie hasju.

3

Najbardziej wredne baby pracują w rejestracji telefonicznej. Nie zapraszam do dyskusji.

0

@BorzyKrzys Djokovic to trochę taki Ronaldo, z tą różnicą, że Djoković jak nie biorą górę emocje to naprawdę spoko facet, który umie wypowiadać się z klasą. Ronaldo umie nawet bez emocji palnąć, że po sezonie, w którym nic nie wygrał dla niego, w jego głowie on jest najlepszy i zasłużył na wszytskie indywidualne tytuły.

2

@Sulimo Zgadzam się, porównanie było bardzo głupie.

2

Widzę, że każdy kontakt jakiegokolwiek piłkarza z prezesem hiszpańskiej federacji to byłby skandal, bo gadają ze sobą jak dwójka kumpli, a nie nauczone na pamięć teksty przygotowane dla mediów. No cóż widocznie nikt nie może mieć dobrych stosunków z prezesem, bo będzie to podchodziło o kolesiostwo chociaż tak naprawdę prezes Gerardowi nic nie załatwił.

0

@VbamboeB Większość alkoholiku jest sama sobie winna, ale rzeczywiście sprawa jest często złożona i rodzina alkoholika też ma udział w jego uzależnieniu. Nie zgodzę się natomiast z tym, że autor postu nie może mieć pretensji do swojego wujka, bo nie wiedzieć czemu często bywa tak, że alkoholicy to niezwykle trudne charaktery, którym nijak przemówić do rozsądku, a wsparcie rodziny często nic nie daje. Kończy się to tak, że nawet jak ojciec alkoholik nie leje rodziny, tylko ma "spokojniejsze" fazy to i tak niszczy życie nie tylko swoje, ale swojej żonie i dzieciom. Znam to z autopsji. Więc nie mów mi, że ojoj alkoholicy, bo uwierz mi mnóstwo osób walczy o takie osoby, problem jest taki, że te osoby nie chce walczyć o siebie.

0

Minął dzień i wiara umarła

0

@blodziakk Spoko, dużo tu komentarzy, które w podobnym tonie są pisane na serio, więc ciężko czasem ogarnąć co jest bajtem, a co nie :)

0

@blodziakk Chłop przy niezaliczonym karnym siedział przy monitorze z 4 minuty łącznie od strzelonego gola. To ile się spodziewałeś, 2 min?

24

@Pawel13sz Niby to trochę zabawne, ale jak czytam co Kowal napisał to mam wrażenie, jakbym czytał wypowiedź gimnazjalisty, który prostackimi ripostami chce zaimponować swoim rówieśnikom. A dla przypomnienia jest to 50 letni chłop. Żałosne.

2

@prokofiew Jako osoba niewierząca nie widzę w tym napisie problemu, pewnie nawet bym go nie zauważył, ale dla wszystkich tych, którzy piszą "Co to za problem" "Znowu ateiści się zesrali" to odwróćmy sytuacje i powiedzcie mi drodzy jak byście się czuli jakby na waszym paszporcie pisało "allah akbar", też byście mieli "e tam, nic takiego". Czy może by to obrażało wasze uczucia religijne. Ja jakbym był wierzącym katolikiem np. nie chciałbym mieć na dokumencie państwowym, świeckiej instytucji, napisów propagujących innych Bogów, osobiście by mnie to urażało. Wiec proszę nie bądźcie tacy krótkowzroczni i dostrzegajcie perspektywę innych osób.

0

@prokofiew Znajdź mi alternatywę i to taką by na stacjach paliwo nie było za 11-12 zł za litr to pogadamy. Już nie mówię o cenach, które poszłyby w górę ze względu na koszty transportu, które są wliczone w zasadzie w każdy produkt.

5

@Pawel13sz Widok tak zajebisty, że prawie nie zauważyłem jak ubogie jest też śniadanie xD Sucha bułka plus talerz owoców, które warto przepić dodatkowy sokiem owocowym, bo wiadomo, że owocków nigdy nie za wiele

2

@Odcinkowy Dodałbym do tej paczki Donalda Tuska, który krytykuje pół Europy za bycie prorosyjskim, zwłaszcza rząd pisu, a sam jestem wręcz ślepy na politykę Niemiec od ładnych paru lat, która jest prawie, że na równi z polityką Orbana względem Rosji.

PS. Chciałbym dodać, że wielkim przecinkiem Tuska nie jestem, wręcz uważam, że jego rządy były dużo lepsze niż obecnie, pomimo, że również dalekie od ideału.

0

No to się nie ma co dziwić, że ostatnio większe zainteresowanie klubu wokół Lewandowskiego

3

@patry295 Przepraszam, że kiedykolwiek narzekałem na PO i chciałem zmiany rządu w 2015 (co prawda nie na PIS, ale cóż) teraz wiem, że dojście PiSu do władzy to największa katastrofa ekonomiczna dla Polski w XXI wieku. Nie dość, że rozwinęli socjal do obrzydliwe wysokiego poziomu to nadali nowe trendy w polskiej polityce, a mianowicie: Kto chce dojść do władzy musi kupić głosy obywateli ich pieniędzmi, oferując wyższy socjal niż konkurencyjna partia. Tragedia niesesty. Aktualna polityka PO to potwierdza.

4

@Arkon Przy operacji związanej z Neymarem nie było wykorzystane te prawo, tylko prawo hiszpańskie, które nakazuje wpisanie takiej klauzuli, która została ustalona w kontrakcie. Bardziej to Barca chciała wykorzystać kupując go z PSG, czego nie zrobiła, więc nikt tak naprawdę nie wie czy to działa, prawdopodobnie nie.

1

@macio_944 140 zł za Gothica? To jakaś wersja kolekcjonerska?

1

Latający Holender jak znalazł :)

1

@sokot Raczej piłkarze Barcy, bo karne były klarowne. Po sytuacjach, w których nie powinno ich być.

0

@Gavinho To nie jest przerobione? Aż nie możliwe żebym takie babsko walnęła mówiła prezydentowi Polski (jakby by on nie był), że mordowaliśmy Żydów i nasza pomoc Ukraińców to swego rodzaju próba odpokutowania. Przecież ona się do tego musiała przygotować i nie ma mowy o pomyłce.

0

@Firestone Nurkują bo to się opłaca. Nawet minimalny kontakt, który nie normalnie nawet nie wytrąciłyby zawodnika z rytmu biegu daje podstawy zespołowi VAR, by nie interweniować, bo sytuacja nie jest czarno-biała. Dopóki zasady się nie zmienią tak długo będziemy oglądali takich pajaców jak Sterling.

1

@Janas11224 Pewnie zdjęcie jeszcze w sypialni robione, tylko świeżą pościel założyła

1

@AFA90 Wystarczy posłuchać 1-2 wywiady góralskiego, by ogarnąć, że chłop lekko mówiąc intelektem chodzącym nie jest. Do tego jego styl gry polegający na "ostrej" grze. Wszytsko byłoby spoko gdyby to robił inteligentnie jak wyżej wymienieni Argentyńczycy, a jemu to się prąd wyłącza i nie ogarnia nawet, że już ma żółtą kartkę. Góralski to broń obusieczna, dodatkowo z marnym umiejętnościami piłkarskimi.

8

Brawo Polacy! ALE do 1:0 graliśmy gorzej niż Szwedzi. Tak na prawdę przez cały mecz nie rozegraliśmy jednej dobrej akcji zakończonej strzałem. Wszystko co kreowaliśmy było po błędach Szwedów. Mimo wszystko po strzelonej bramce bardzo dobrze się broniliśmy, jak należy wysoko presowaliśmy i dzięki temu padł gol. Natomiast trzeba zaznaczyć, że Szwecja nam podarowała bramki wraz z wiele innymi sytuacjami, które mogły się skończyć jeszcze wyższym wynikiem dla nas. Sporo pracy przed nami jeśli chcemy coś osiągnąć na tym mundialu.

0

@kuz Eksperci po dziś dzień się kłócą, która z plag braci bliźniaków bardziej zaszkodziła Polsce ta czy braci Kaczyńskich.

0

@wisnia1234 Ja oglądam jakoś inną Szwecję? Bo to co ja widzę to grający przeciętnie zespół i męczący się ze swoim rywalem do 120 min

0

@AdamaTraore Polsat sport

0

@ToreTToOO Nasi jak zawsze grają na Roberta, ale jako, że Lewy siedzi na ławie to dużo piłek leci w trybuny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?