5

Dużo osób broni Ronaldo i jego pobytu w Juve, bo liczby były dobre, bo coś tam zdobył. Tak naprawdę jedyne co osiągnął to przegrał wygrane z góry mistrzostwo i to z kretesem. W dodatku LM, którą miał zapewnić swoim przybyciem to przegrał 3 razy z rzędu praktycznie w przedbiegach z średniakami Europy. Statystyki go bronią to prawda, ale żeby Pan Ronaldo mógł sobie nastrzelać patelnie, karne i wypracowane 100% sytuację to drużyna musi mu to wypracować. Dużo zawodników musi się bezpośrednio dla niego poświęcić samemu tracąc indywidualne. W zasadzie cały atak musi grać jak to CR7 chce. Rzuty wolne to idealny przykład, gdzie jest on absolutnym parodysta, a i tak dumą nie pozwala oddać możliwość wykonania komuś innemu. Jestem absolutnie pewien, że połowa Juve momentalnie odżyje i zacznie grać znacznie lepiej bez niego, jednocześnie nabijając dobre statystyki indywidualne, które dla jego obrońców są sprawą kluczową w kontekście oceny danego piłkarza.

1

@Dojaar Trump mówił co myślał. To były bardzo często spontanicznie wygłoszone postulaty, natomiast Biden nie dość, że ma ułożone przemówienia przez kogoś innego to jeszcze sobie z nimi nie radzi i cały czas się pląta.

1

@GeneralXavi Ostatnio jak tak robiłem to nie dostałem żadnej propozycji do tygodnia przed. Sam zadzwoniłem i obniżyli mi abonent o 5zl zł plus dorzucili trochę internetu do telefonu, bo mam to połączone z internetem. Niestety internet szybszy nie może być niż 20mbs bo ogranicza ją technologia w postaci kabla telefonicznego... Przez to place 70 zł. Za taką sumę miałby przy światłowodzie 20x szybszy net, ale cóż.

1

@MesQueUnClub_87 Chyba prawo się zmieniło, bo jestem na czasie nieokreślony od 4 miesięcy i przedłuża się tylko o miesiąc.

0

Hej, wie ktoś może jak wygląda kwestia przedłużania umów w Orange? Chodzi mi o internet (kablowy) i kiedy dostanę najlepszą propozycję, czy warto bawić się w wypowiedzenia itp?

3

@batoon Strata pod względem sportowym jest nieporównywalnie większa niż w przypadku Ronaldinho, do tego Brazylijczyk odchodził bo był cieniem samego siebie, a nie dlatego, że to Barcelonie czegoś brakowało żeby go zatrzymać

0

@ToJa79 120 Baniek, a to tylko o 20 więcej niż w Barcy zarabiał sam Messi xd Więc Jak Barca dała radę to i PSG z szejkami też

2

@catalanian09 Przecież chciał zostać obniżył wymagania o połowę. Samą wypłatę zgodził się rozłożyć na 5 lat. Ale nawet jak Messi zarabiałby 1 euro Barca i tak płaciłaby za dużo na wypłaty, więc po prostu nie było opcji tego połączyć

0

@kakusus Na rzecz kogo stracili tak btw?

0

@KapiFCB Owe 5 mln to było przed pandemią. Logiczne, że po tak ogromny kryzysie, który dotknął każdy klub w Europie wycofali się z tego obowiązku.

1

@Janas11224 Laporta wynegocjował z Messim połowę jego aktualnej pensji, która miała być płacone przez 5 lat. Co jeszcze miał zrobić? Wybudować przed Muskiem rakietę i wysłać go na Marsa do domu? Bartomeu zostawił klub w takim stanie, że Messi musiałby obniżyć swoją pensję do 1/10 aktualnej, a i tak nie byłoby pewności, że zepną budżet. Tragedia, że są ludzie tak krótkowzroczni, że widzą odejście Messiego jako winę Laporty.

1

@tomek8756 Wielkie dzięki staryyy, zadziałało. Okazało się, że to był błąd systemowy i naprawił to konsultant z chatu. Moja dziewczyna też przesyła pozdrowienia :)

0

@tomek8756 spróbuję

0

Moja dziewczyna chciała się odprawić na appce Wizzair, ale wyskoczył jej komunikat, że przepłaciła lot o 51 zł i trzeba skontaktować się z infolinią by odzyskać pieniądze. Niby fajnie na pierwszy rzut oka, ale koszt połączenia to 5 zł za min. A bazując na doświadczeniach znajomych to rozmowy z nimi poniżej 10 min się nie zdarzają. Samego komunikatu nie da się pominąć, ani zignorować. To jest jakiś scam tanich linii? Miał ktoś podobną sytuację i wie co zrobić?

1

@Comentateiro Na początku miałem coś ala "trochę pokrętna logika, ale nawet ma to sens". Tyle, że podałeś tylko część rzeczy, które są nielegalne gdy się kogoś dyskryminuje. Te wygodniejszą część dla ciebie postaci koloru skóry. Pominąłeś chociażby religię czy poglądy polityczne, za to też nie można kogoś nie wpuścić do lokalu, restauracji itp. a mimio tego, że można w każdej chwili je zmienić.

0

Chociaż się przyznaje do tego, że chodziło o pieniądze :) Nie rozumiem czemu nazywacie go klaunem? To ostatnia szansa dla niego by coś wygrać i zarobić spore pieniądze. Wiem, że zaraz będzie "haha PSG i wygranie czegoś." No a w Barcelonie? Dla nas jak i jego to totalna nie wiadoma. Chyba już większe szanse ma w tym PSG, plus 3x większą kasa, rozumiem, że jakby chodziło o 1-2mln, wtedy można się zastanowić co jest ważniejsze, ale każdy kto ma trochę łeb na karku nie przyjąłbym oferty gdzie zarabia 3,5 mln euro a odrzuciłby tą gdzie pensja będzie wynosić 11.

3

Jak dla mnie te sytuacja z Jorginho moim zdaniem nie była na czystą czerwona tylko właśnie idealnie na pomiędzy. Czyli jakiej decyzji sędzia nie podejmie to będzie do wybronienia o czerwień i żółtko. A w studiu jak się na Listkiewicza rzucili. Dla mnie trochę bez szacunku do byłego sędziego.

1

Co sędzia się obudził w 60 min i rzuca żółtymi karkami xd e

0

@Gomess Gdzie ty mieszkasz, że już jasno masz? Xd

1

@BorzyKrzys Czyli jak holywood sobie wysadza tuzin takich samochodów albo nawet polskie kino to też tak jesteś zbulwersowany? Nigdy ich nie oglądałem, ale to przesada przypieprzać się o takie głupoty.

0

@IbrahimAfellay Problem z Messim był i jest taki, że jak drużyna gra dobrze i wygrywa to koleś potrafi być liderem, ale jak nie idzie to jest pierwszym, który się załamuje i gra jak cień samego siebie. Przykładów jest wiele nie tylko Roma i Liverpool, czy Chile. Ronaldo jest jaki jest, tu sobie pomacha, tu sobie ponarzeka, ale nie drugiego takiego piłkarza co psuje 10 sytuacji w meczu, co go to tylko napędza by mieć te 11 i w końcu ją wykorzystać nie ma. Pamiętam, że idealnie podsumowałby chociażby Messiego angielski komentator "Nie wiem czy Barca wygrałaby z Ronaldo 3-0 mecz z Liverpool, pewnie nie, ale także by nie przegrała go 4-0 w rewanżu, bo Ronaldo byłbym tym, który pierwszy po straconym golu wziął piłkę i chciałbym grać, strzelić, zrobić cokolwiek. Niestety Messi chowa głowę w rękach, paraliżują go takie sytuacje i praktycznie jest niewidoczny."

0

@Coutinho007 Spokojnie jestem tego świadomy, to było trochę wyolbrzymione. Z drugiej strony jak się zestawia Duńczyka do innych pilkarzy słabych technicznie (jak na warunki La ligi) to magicznie nie powoduje, że staje się on dobrym piłkarzem pod tym względem ^^

0

@Coutinho007 a tak serio to wiadomo, że nawet i w La lidze są rzeźnicy w postaci fizycznie, momentami brutalnie grających drużyn.

0

@Coutinho007 No Grenlandia coś ma jednak z zielenią bo w nazwie jest ukryta xD

4

braithwaite w porównaniu do innych piłkarzy z La Liga - drewno na nogach. braithwaite na tle Anglików - Magik, najlepszych technik na boisku xD

0

Ten ziomek co w studiu teraz sytuacje analizuje, ma z 30 min na przygotowanie, a pomylił Pedriego z Torresem xD Przy obu, jedynych okazjach jakie analizował mówił o geniuszu Torresa. No trochę słabo :)

1

@Antimadridista~ Chelsea to grała średnio przez cały turniej, Włosi tylko dziś zagrali przeciętnie. Włosi dziś byli dużo lepsi niż Chelsea wtedy w dwumeczu

1

@Encore No właśnie bramkę strzelił? A Szczęsny tak

0

"Czy jest na boisku czy jedzie do domu" xD

0

@barcelonaLM Jakoś mam przeczucie, że taka Italia będzie miała większe szanse na Anglię niż Hiszpania bez nominalnego napastnika w wyjściowej 11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?