25

Nie wiem czy widzieliście, ale Piasek dokonał "Coming outu" i wyznał, że jest gejem. Spoko, tylko czemu lewicowe media nagłaśniają sprawę w taki sposób, jakby wygrał na loterii? wszędzie gratulacje, zachwyt nad tym, że Piasek okazał się gejem i jaka to duma z tego pana, że nim jest. Jakby przez te informacje stał się lepszym człowiekiem i dołączył do elitarnego grona. Rozumiem, że to dla niektórych ważne, żeby głośno mówić do jakiej płci czuje się pociąg (chociaż ja uważam to za niepotrzebne i takie sprawy śmiało można zostawić dla siebie i bliskich). Tylko po co ta otoczka? Piasek w wywiadzie w miarę subtelnie przekazał te informacja, a lewicowe media "HA PATRZCIE WSZYSCY MAMY KOLJNEGO GEJA WŚRÓD NAS, KTÓRY PRZYNAŁ TO PUBLICZNIE, CZĘŚĆ I CHWAŁA MU. Trochę to śmieszne.

2

@VamosRakieta Kurde ty chyba solidarnie to razem z Valverde układ nerwowy sobie wyciales, taki spokój przy karnym

1

@Ratamahatta Nie no czasem te banki nieźle żerowały, wciskając na siłę te kredyty we frankach. Przykład moich rodziców, ok ich wina, że nie ogarniają ekonomii, gieldy, prowizji, kredytów itp i do tego nie słusznie założyli, że polski, duży bank nie będzie chciał ich oszukać czy szukać "każdej złotówki" na swoich stałych klientach i przez to raz, że zostali źle poinformowani o tym, że tylko mają szansę na kredyt we frankach, a to byłaśl nie prawda bo byli w stanie bez problemów dostać kredyt we złotówkach. Pracownicy na siłe wciskali im te wobcej walucie, podając tylko walory, a nie ryzyko i wady tego kredytu. Do tego dostali jakieś bez sensu co jak się okazało także nie zgodne z prawem naliczanie prowizji za przewalutowanie raty z zł na franki plus bank sobie nalicza najwyższy kurs z danego miesiąca. Takich kruczków, prowizji było mnóstwo przez co płaciło jakieś 30-40% za dużo niż powinni nawet biorąc pod uwagę wysoki kurs franka. Z tego względu w Warszawie miesiąc temu sąd unieważnił i kredyt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Chakalaka Pierwsze co pomyślałem to, "Że CO DO (...)", ale w sumie część klubów tak gra np. Man City, nie wiem czy jest to optymalna opcja na walkę w CL, ale gdybyśmy mieli jeszcze takiego Aguero na rotacje, albo chociaż Depay to mogłoby zadziałać.

1

@fart Ale duża część tych pieniędzy to jest kasa z naszych własnych składek. Ok, otrzymujemy więcej, ale z tego coś się orientuje to płacimy też kary za różne wybryki pisu, więc z ich perspektywy nie za bardzo się opłaca siedzieć w UE, więc mnie nie dziwi ich krytyka.

1

@Nieznajomy Byli* w sensie Lewica, nie ty xd

0

@ProMILs No tak, ale wtedy głos lewicy jest tylko bardziej symboliczne bo i tak pis ma samodzielną władzę. Tutaj mają rzeczywisty wpływ na końcowy wynik i pod względem czystej przyzwoitości, wizerunku nie powinno się dogadywać z partia, która tak się gardziło i przez ostatnie pół roku organizowało się intensywne strajki przeciw władzy.

0

@Nieznajomy Prawda, ale jak to wygląda gdy 2-3 miesiące wcześniej byliście gotowi spalić ich na stosie za pogwałcenie prawa kobiet, a teraz nagle och można o tym zapomnieć skoro chcą fundusz, który po części pokrywa się z naszą wizją. Wy**bane już w te kobiety, ważne by się cyferki zgadzały. Żałosne.

0

@clyde First time?

2

Lewica idąca w kolaboracje z PiSem tego jeszcze nie grali xD Serio jak mi z nimi nie po drodze to chociaż myślałem, że są oddani swoim wartością. A tutaj się pojawiła okazja by dostać jakieś ochłapy od prezesa to są w stanie rzucić całą swoją politykę względem PiSu i się z nimi kolaborować...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ankieta w probarcelońskiej gazecie, najbardziej rzetelne źródło xd

1

@Pawelec7 bezpośrednie mecze

0

@macio_944 Toc Święcicki to typowy hala dzieciak xd Kolo ma ponad 30 lat na karku a zachowuje się jakby piłką interesował się od 2015 roku

0

@KapiFCB grałem wcześniej na privach, cóż są wady i zalety takiego rozwiązania. Ale z pewnością tych wad nie ma aż tylu by zmienisz mnie do grania na globalu za blisko 60 zł co miesiąc ;D

0

@Waszk dzięki :)

0

Gra ktoś z was w wowa? Jak tak to da się gdzieś kupić taniej ten abonament niż za 13 euro na stronie? Bo nie powiem trochę sporo kasy do zapłacenia co miesiąc

13

@Barca1992 Nienawidzę dymu papierowego, nigdy nie paliłem, ale mieszkam w domku jednorodzinnym, więc nigdy mnie ten problem nie dotyczył, mmio wszytko bylbym za. Niedosc, że dym taki jest bardzo nie przyjemny to jeszcze trujący i nawet okna w takiej sytuacji nie można otworzyć

2

W sumie się nie dziwię klubom spoza PL, że są aż tak za utworzeniem Super Ligi. Liga angielska już teraz finansowo odjechała innym ligom, a w przyszłości różnica ta będzie się pogłębiać co odbije się na aspekcie sportowym. Doszło by do tego, że PL generowało by takie przychody, że klubom angielskim w zasadzie nie opłacałoby się grać w LM, bo to odbiłoby się na dyspozycji w PL i gorszej grze.

2

@Chakalaka Donald nigdy nie był mi po drodze, za jego rządów można było mieć wiele obiekcji w jaki sposób państwo było zarządzane, ale nie przypuszczałbym, że przy obecnych rządzących jego partia to praktycznie była bez wad ^^ Szkoda tylko, że aktualne KO to też parodia ówczesnej PO i gdyby oni dziś zaczęli rządzić to zmieniłyby się kilka rzeczy, jak praworządność itp. ale w gruncie rzeczy byśmy tego tak znacząco nie odczuli - szkoda.

6

Logika byłego zarządu Barcelony, kłócić się o każdy milion, o to by zapisać go nawet w postaci zmiennych. By potem doj**ać wielomilionową pensje jakiemuś noname'owi, który jest duża szansa, że się nie sprawdzi, a potem nie będzie chciał odejść bo każdy normlany klub da mu z 2-3 razy mniej. PATOLOGIA, nie zarząd.

0

@KacperVEB Przecież to jest tylko moja opinia. Nie piszę tego jako 100% pewnik. Liczyć zawsze można, np, że real znowu zacznie grać padake

0

Moim zdaniem real ma już mistrza niestety. Jedyne na co można liczyć to, że odpadną z LM. Mają najłatwiejszy terminarz, jedyne trudne mecze to altehic, Villareal i Sevilla, ale są to na nieszczęście ostatnie kolejki. Wtedy rzadko kiedy drużyny walczące k mistrza tracą punkty bo grają na maksymalnym zangażowaniu. A taki atletic może równie dobrze już o nic nie walczyć. Za to Barca gra z tymi trudniejszym rywalami w ciągu kilku najbliższych kolejek i pewnie z raz się wyłożymy.

0

@etobzyk 4k to byłoby mało :D chyba, że mowa o kompozytowych wtedy to inna bajka xd

0

Robił wstawiał sobie ktoś z was licówki kompozytowe albo porcelanowe? Albo jest ktoś kto się na tym zna? Chciałbym sobie takie sprezentować ale nie wiem w jakich kosztach to wyjdzie bo na Internecie można znaleźć różne ceny plus jaką żywotność mają takie licówki?

0

@arkasath dzięki panowie, to oznacza, że dla amatora giełdy jak ja zarobienia jakichkolwiek pieniędzy na rynku papierów wartościowych będzie jeszcze trudniejsze xD

0

Czy ktoś wie czy trzeba płacić podatek od zysków na giełdzie kiedy mam poniżej 26 lat?

2

Coś czuję, ze jak PSG przejdzie Bayern to finał będzie właśnie PSG vs Real. Biali ich zjedzą doświadczeniem i absolutną paranormalną formą, która łapią na ważne mecze w LM i będziemy mieli powtórkę z rozrywki z sezonu 2015/2016 gdzie Real gral piach jak średniak z La Liga 95% meczów w sezonie i wygrał LM xd

0

@Trepyveb przecież nie trafi. Drabinka już rozlosowana, trafią na kogoś z dwójki Chelsea/Porto. Jak teraz przejdą to droga do finału otwarta, a finał to kwestia szczęścia i formy dnia, więc mają praktycznie autostradę po puchar jak przejdą Liverpool.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?