MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mina Almirona bezcenna po czerwonej, natomiast no to chyba jednak zbyt surowa kara za każde zasłonięcie. Żółta chyba by wystarczała bo i tak by mogła kończyć się wykluczeniem.
2
Taki sobie ten meczyk, oby Brazylia dała więcej w trzeciej kolejce. Teraz czas na Yilidiza i spółkę
3
Ta południowa półkula to nie dla mnie
0
@FcPortoFan1999 co tam słuchasz ostatnio Oski?
4
@Czajka90 ja śpię na zewnątrz co by pominąć pośrednika
2
@Kidd Lucka trzyma przy niej jej grawitacja
1
@LAMC_10 Żeby dosypywać Mbappe środki na przeczyszczenie
1
@barcelonaLM Odbieram za kolejnym razem i mówię że świetną robotę robią i pozdrawiam z Brighton
2
@MaziFCB on jest mistrzem szkockiej, a nie Szkocji
6
Czarek oddawaj matematyczne szanse
0
@Herato jak lodówka to Elżbieta Witek
0
@Zoker Niedawno wymieniłem po 6 latach. Na ten sam model tylko z większą pamięcią
9
To dobre
3
@macio_944 a tu cyk wygrywa ekspedycja z rozpędu
4
Fajnie tak nie urodzić się w usa, szkoda tylko że i tak mają wpływ na cały świat xd
3
wiem, że to wynika z cięcia kosztów przez producentów samochodów, ale nadal bawi
2
@FcPortoFan1999 dobrze Zibi gada? czas na powrót?
5
@Messibestplayerintheworld to dobrze świadczy że Neymar jest idolem, bo gość był zajebisty
5
Widzę niektórzy zapominają, więc przypominam - sezon kończy się po pierwszym przegranym klasyku, a okno transferowe jak biali zrobią jakiś fajny ruch. Także pograne
1
@fcbarcafan19 czasami to go nie ma xd
5
Najgorzej jak to ty jesteś ekipą
8
Jak rządził PIS to myślałem ze gorszej bandy złodziei, leserow i niekompetentnych osób nie uświadczymy juz u władzy gdy przegrają.
I póki co miałem rację
0
@Herato nie zagrali na nim
3
Czyli La rambla jednak woke
0
@Xaviball zgadza się, jeden z czterech
4
@barteq ambasada niemiecka to @Comentateiro
1
Znowu trzeba robić na tego Carlo złodzieja
10
@Jakchcesz Takie grosze zawsze mogą się gdzieś zapodziać. Przynajmniej tak mi @Popitek12 powiedział
2
Ubogacenie kulturowe
5
Szkoda, że bez gola na 7-0. Fajnie jakby to Kanada miała największą wygraną w tej edycji