MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Votrox7 team use your brain
0
@Nazio_87 darmo to uczciwa cena
1
@Laminedependencia lubię Leo ale to dzieciak z wywalonym ego i nie zależy mi na jego ZP. A Yamal to Yamal
3
@xvcWinterSoldier ale jak to rudzki z michniewiczem nie przyciągają widzów xd
2
@mekston Nie będą takimi punktami
5
Może kolejna reprezentacja strzeliła cztery gole w meczu na mundialu, ale za to polska miała 4 selekcjonerów w 4 lata xd
2
"Po obejrzeniu występów wszystkich drużyn na MŚ, sposobu gry każdego z tych krajów...
Jestem całkiem pewien, że Japonia da radę
Argentyna: obezwładnić Messiego
Brazylia: sprowokować Viniego do czerwonej kartki
Hiszpania: transfer Pedriego do Japonii
Portugalia: no, i tak wygra bez specjalnego wysiłku
To Japonia, chłopaki, mistrzostwo w zasięgu ręki"
Pożyczone z japońskiego Twittera
6
Naprawdę ładnie gra kraj kwitnącej wiśni
0
Ale ta zmarnowana setka Wksu z końcówki to wyglądała jak są nagrania z ustawionych meczów xd
0
@Kgorecki2500 Też lubię Tajki
1
No to Undav na ławę z Ekwadorem xd
0
@Popitek12 Poetyckie i ukradzione z ekstraklasy
5
Niemcy odbijają się jak dzieci od rozpędzonego pociągu i potem z mordą do sędziego xd
3
@Kessie jedziesz ze szwabami
2
@Spider_Man Iwański już na zawsze mi się kojarzy z "Messiemu nie wypada się cieszyć" xd
3
@tbas Jedyny jaki może mieć to od cesarza pruskiego xd
1
@jacobFCB Trzy godziny snu, koszenie, truskawki, odkurzanie, arbuz, domowa siłka, lody i potem czas na piłeczkę do rana, choć tym razem chyba pośpie w przerwach jako że będzie po dwie godziny
6
Szwecja bilans 6-6 xd
0
Ten tunezyjski Szwed umie jebnąć
6
@Raphinha11 Można też np. ze sobą porozmawiać xd
2
@marcin62 Ale pamiętajmy, że chodzi o nielegalną migrację. Z legalną mentzen i reszta nie mają problemu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Dziwne uczucie widzieć jak Isak gra w piłkę na swoim poziomie po tak długim okresie kontuzji i żartów
2
@Bolton To tylko pokazuje jak nie lubiany jest Araujo xd
4
@marcin62 to teraz czas na etanol
18
Najlepszy z serii xd
1
@Marusek pokazanie że rywal wszedł wyprostowaną nogą to też donos? xd
0
Wiem, że nie taki jest przepis ale rozbawiło xd
4
@Roobo Dlatego ja biorę tylko te nielegalne
2
@Jakchcesz ale wiatr zimny
15
Coś chyba słabo zapamiętał