1

@Votrox7 team use your brain

0

@Nazio_87 darmo to uczciwa cena

1

@Laminedependencia lubię Leo ale to dzieciak z wywalonym ego i nie zależy mi na jego ZP. A Yamal to Yamal

3

@xvcWinterSoldier ale jak to rudzki z michniewiczem nie przyciągają widzów xd

2

@mekston Nie będą takimi punktami

5

Może kolejna reprezentacja strzeliła cztery gole w meczu na mundialu, ale za to polska miała 4 selekcjonerów w 4 lata xd

2

"Po obejrzeniu występów wszystkich drużyn na MŚ, sposobu gry każdego z tych krajów...

Jestem całkiem pewien, że Japonia da radę

Argentyna: obezwładnić Messiego
Brazylia: sprowokować Viniego do czerwonej kartki
Hiszpania: transfer Pedriego do Japonii
Portugalia: no, i tak wygra bez specjalnego wysiłku

To Japonia, chłopaki, mistrzostwo w zasięgu ręki"

Pożyczone z japońskiego Twittera

6

Naprawdę ładnie gra kraj kwitnącej wiśni

0

Ale ta zmarnowana setka Wksu z końcówki to wyglądała jak są nagrania z ustawionych meczów xd

0

@Kgorecki2500 Też lubię Tajki

1

No to Undav na ławę z Ekwadorem xd

0

@Popitek12 Poetyckie i ukradzione z ekstraklasy

5

Niemcy odbijają się jak dzieci od rozpędzonego pociągu i potem z mordą do sędziego xd

3

@Kessie jedziesz ze szwabami

2

@Spider_Man Iwański już na zawsze mi się kojarzy z "Messiemu nie wypada się cieszyć" xd

3

@tbas Jedyny jaki może mieć to od cesarza pruskiego xd

1

@jacobFCB Trzy godziny snu, koszenie, truskawki, odkurzanie, arbuz, domowa siłka, lody i potem czas na piłeczkę do rana, choć tym razem chyba pośpie w przerwach jako że będzie po dwie godziny

6

Szwecja bilans 6-6 xd

0

Ten tunezyjski Szwed umie jebnąć

6

@Raphinha11 Można też np. ze sobą porozmawiać xd

2

@marcin62 Ale pamiętajmy, że chodzi o nielegalną migrację. Z legalną mentzen i reszta nie mają problemu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Dziwne uczucie widzieć jak Isak gra w piłkę na swoim poziomie po tak długim okresie kontuzji i żartów

2

@Bolton To tylko pokazuje jak nie lubiany jest Araujo xd

4

@marcin62 to teraz czas na etanol

18


Najlepszy z serii xd

1

@Marusek pokazanie że rywal wszedł wyprostowaną nogą to też donos? xd

0


Wiem, że nie taki jest przepis ale rozbawiło xd

4

@Roobo Dlatego ja biorę tylko te nielegalne

2

@Jakchcesz ale wiatr zimny

15


Coś chyba słabo zapamiętał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?