1

Korea - Meksyk też był słaby, ale tam nawet w połowie tyle przestojów nie było. Także póki co najgorszy mecz kolejki

0

Alvarez marnując setkę daje jasny sygnał, że chce do Barcelony, której napastnicy to uwielbiają xd

4

150 000 000 ojro


xd

0

@mekston "oprócz pressingu nie posiada niczego szczególnego"

1

@Karol145 Dokładnie. Dlatego to z Messim PSG wygrali tryplet xd

1

@Luciano99 Musiałby mieć skład idealnie pod siebie skrojony, a i to nie wiem czy by dało radę

0

Shakira więcej razy na ekranie niż strzał Austrii chyba

1

Jednego meczu nie widziałem, ale raczej i tak spokojnie najgorszy efektywny czas gry na tym mundialu. Nawet nowe przepisy nie pomagają xd

5


@Bolton pamiętał Leoś

2

W sumie też dla mnie niespodziewanie słaba jest realizacja tych spotkań w usa. Generalnie powtórek jak na lekarstwo, a te co dostajemy to nieraz do niczego są. W Kanadzie zresztą też, przecież dramat że jednej powtórki tamtej czerwonej kataru nie było w tv

1

Po meczu z Jordanią to spodziewany obrót spraw, ale przykro patrzeć jak wygląda ta Austria w porównaniu do eliminacji i euro

4

Leo po prostu czyta La ramblę i wie, że @mekston wypomina ludziom ile goli mają z karnych

0

@takisobiektos Für Deutschland

0

@MOLESTA Ojciec Vateusz raczej obejrzy mecz co by dalej typera prowadzić na Twitterze

1

@partymaker Gość prawie zawsze nie dojeżdża w najważniejszych wydarzeniach. No ale Scaloni widać mocny beton trzyma się swoich

0

@Lanosss właśnie jedna wypłata za dwa etaty xd

0

Ale herby piłkarskie (klubowe i kadrowe) to powinny być moim zdaniem tylko na lewej piersi. Dawanie na środek i wszystkie inne relokacje to jakiś woke nonsens

0

@Lanosss a to nie jest jak w ranczu, że gra ich jeden aktor?

2


Motyw typowo barceloński

14

Z jednej strony oddanie islamowi, ramadan i inne takie. Z drugiej latanie z modelkami w bikini i inne urodziny. Taka wiara typowo polska xd

3

@Laminedependencia zawsze gdzieś na świecie jest 18

5


Manzano jako jedynka u białych, oj będzie ciężko w klasykach

10


IQ mazurka podobne chyba do temperatury na zewnątrz xd

0

Słabo to wygląda. I oby tak też grali

8


@BulaKG opinia

2

@Roobo Dublet wyjdzie po meczu?

10


Atmosfera mundialu top

2

@Frimpong On akurat ma na celu matkę

3


Masakra

0


I gdzie teraz będą szczury mieszkać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?