MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Korea - Meksyk też był słaby, ale tam nawet w połowie tyle przestojów nie było. Także póki co najgorszy mecz kolejki
0
Alvarez marnując setkę daje jasny sygnał, że chce do Barcelony, której napastnicy to uwielbiają xd
4
150 000 000 ojro
xd
0
@mekston "oprócz pressingu nie posiada niczego szczególnego"
1
@Karol145 Dokładnie. Dlatego to z Messim PSG wygrali tryplet xd
1
@Luciano99 Musiałby mieć skład idealnie pod siebie skrojony, a i to nie wiem czy by dało radę
0
Shakira więcej razy na ekranie niż strzał Austrii chyba
1
Jednego meczu nie widziałem, ale raczej i tak spokojnie najgorszy efektywny czas gry na tym mundialu. Nawet nowe przepisy nie pomagają xd
5
@Bolton pamiętał Leoś
2
W sumie też dla mnie niespodziewanie słaba jest realizacja tych spotkań w usa. Generalnie powtórek jak na lekarstwo, a te co dostajemy to nieraz do niczego są. W Kanadzie zresztą też, przecież dramat że jednej powtórki tamtej czerwonej kataru nie było w tv
1
Po meczu z Jordanią to spodziewany obrót spraw, ale przykro patrzeć jak wygląda ta Austria w porównaniu do eliminacji i euro
4
Leo po prostu czyta La ramblę i wie, że @mekston wypomina ludziom ile goli mają z karnych
0
@takisobiektos Für Deutschland
0
@MOLESTA Ojciec Vateusz raczej obejrzy mecz co by dalej typera prowadzić na Twitterze
1
@partymaker Gość prawie zawsze nie dojeżdża w najważniejszych wydarzeniach. No ale Scaloni widać mocny beton trzyma się swoich
0
@Lanosss właśnie jedna wypłata za dwa etaty xd
0
Ale herby piłkarskie (klubowe i kadrowe) to powinny być moim zdaniem tylko na lewej piersi. Dawanie na środek i wszystkie inne relokacje to jakiś woke nonsens
0
@Lanosss a to nie jest jak w ranczu, że gra ich jeden aktor?
2
Motyw typowo barceloński
14
Z jednej strony oddanie islamowi, ramadan i inne takie. Z drugiej latanie z modelkami w bikini i inne urodziny. Taka wiara typowo polska xd
3
@Laminedependencia zawsze gdzieś na świecie jest 18
5
Manzano jako jedynka u białych, oj będzie ciężko w klasykach
10
IQ mazurka podobne chyba do temperatury na zewnątrz xd
0
Słabo to wygląda. I oby tak też grali
8
@BulaKG opinia
2
@Roobo Dublet wyjdzie po meczu?
10
Atmosfera mundialu top
2
@Frimpong On akurat ma na celu matkę
3
Masakra
0
I gdzie teraz będą szczury mieszkać