MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Najgorzej jak to ty jesteś ekipą
8
Jak rządził PIS to myślałem ze gorszej bandy złodziei, leserow i niekompetentnych osób nie uświadczymy juz u władzy gdy przegrają.
I póki co miałem rację
0
@Herato nie zagrali na nim
3
Czyli La rambla jednak woke
0
@Xaviball zgadza się, jeden z czterech
4
@barteq ambasada niemiecka to @Comentateiro
1
Znowu trzeba robić na tego Carlo złodzieja
10
@Jakchcesz Takie grosze zawsze mogą się gdzieś zapodziać. Przynajmniej tak mi @Popitek12 powiedział
2
Ubogacenie kulturowe
5
Szkoda, że bez gola na 7-0. Fajnie jakby to Kanada miała największą wygraną w tej edycji
0
Szwajcaria chyba bojkot mundialu robi xd
3
Wyobrażacie sobie przegrać z reprezentacją Czech? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Czechy pięć minut na start każdej połowy i potem murowanko. 711 byłby dumny
3
No póki co na mundialu to jest zdecydowanie Patrick Shit
0
@Marusek Jak jesteś "lepszy" ale przegrywasz w eliminacjach z tymi "gorszymi" to jaki system i czemu miałby ci dawać miejsce
0
@Roobo No nie wiem można Hajto spotkać na pasach
4
@ACMaldini3 Przecież Silva już się na nadaje do gry na skrzydle, z DRK mieliśmy tylko kolejny dowód. Poza tym czemu ma żałować milionów na koncie w dużym klubie
1
@addept Jak z przedrostkiem De to chyba Holender
4
Zaskoczył go widok gwiazdy światowej dyscypliny sportu w jednej ze stolic kapitalizmu? xd
1
jak do tego doszło nie wiem
2
@Bolton 67 raz ci powtarzam, że to nie jest śmieszne
Tung Tung Tung Sahur 1984
3
Stysiak w kluczowym momencie na ratunek
0
@Drozdu7 Na pewno żyją bez przemocy, bo wiadomo ta rodzi się podczas grania w gry
1
@MsBarca Ma szansę jak najbardziej, natomiast dla mnie i tak meksyk lekkim faworytem
13
kaboom
5
W taki upał tylko myślę jak w ogóle możecie lubić lato
16
@Kessie gdy zobaczy moją butelkę kaucyjną
4
@Karol145 No chyba większą aferą jest immunitet piłkarza niż słabe spotkanie innego xd
0
@barteq A tego Ceballosa jak sprzedali to już w ogóle majstersztyk
1
Zdecydowanie nadrobił ten meczyk nad poprzednim. Ostatecznie jako osoba która widziała wszystkie spotkania pierwszej kolejki dla mnie najlepsze = WKS - Ekwador, a najgorsze właśnie Ghana - Panama. Pozdrawiam Normalnych i Dobranoc