5


Najgorzej jak to ty jesteś ekipą

8

Jak rządził PIS to myślałem ze gorszej bandy złodziei, leserow i niekompetentnych osób nie uświadczymy juz u władzy gdy przegrają.


I póki co miałem rację

0

@Herato nie zagrali na nim

3


Czyli La rambla jednak woke

0

@Xaviball zgadza się, jeden z czterech

4

@barteq ambasada niemiecka to @Comentateiro

1


Znowu trzeba robić na tego Carlo złodzieja

10

@Jakchcesz Takie grosze zawsze mogą się gdzieś zapodziać. Przynajmniej tak mi @Popitek12 powiedział

2


Ubogacenie kulturowe

5

Szkoda, że bez gola na 7-0. Fajnie jakby to Kanada miała największą wygraną w tej edycji

0

Szwajcaria chyba bojkot mundialu robi xd

3

Wyobrażacie sobie przegrać z reprezentacją Czech? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Czechy pięć minut na start każdej połowy i potem murowanko. 711 byłby dumny

3

No póki co na mundialu to jest zdecydowanie Patrick Shit

0

@Marusek Jak jesteś "lepszy" ale przegrywasz w eliminacjach z tymi "gorszymi" to jaki system i czemu miałby ci dawać miejsce

0

@Roobo No nie wiem można Hajto spotkać na pasach

4

@ACMaldini3 Przecież Silva już się na nadaje do gry na skrzydle, z DRK mieliśmy tylko kolejny dowód. Poza tym czemu ma żałować milionów na koncie w dużym klubie

1

@addept Jak z przedrostkiem De to chyba Holender

4

Zaskoczył go widok gwiazdy światowej dyscypliny sportu w jednej ze stolic kapitalizmu? xd

1


jak do tego doszło nie wiem

2

@Bolton 67 raz ci powtarzam, że to nie jest śmieszne

Tung Tung Tung Sahur 1984

3

Stysiak w kluczowym momencie na ratunek

0

@Drozdu7 Na pewno żyją bez przemocy, bo wiadomo ta rodzi się podczas grania w gry

1

@MsBarca Ma szansę jak najbardziej, natomiast dla mnie i tak meksyk lekkim faworytem

13


kaboom

5

W taki upał tylko myślę jak w ogóle możecie lubić lato

16


@Kessie gdy zobaczy moją butelkę kaucyjną

4

@Karol145 No chyba większą aferą jest immunitet piłkarza niż słabe spotkanie innego xd

0

@barteq A tego Ceballosa jak sprzedali to już w ogóle majstersztyk

1

Zdecydowanie nadrobił ten meczyk nad poprzednim. Ostatecznie jako osoba która widziała wszystkie spotkania pierwszej kolejki dla mnie najlepsze = WKS - Ekwador, a najgorsze właśnie Ghana - Panama. Pozdrawiam Normalnych i Dobranoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?