0

@Laminedependencia Iran został niejako sprzedany

1

@PatrychoO Humbert

5


Miło było, ale się skończyło

0

Kolumbia trzeci mecz strzela z każdej pozycji xd

1


@Bolton dostrzegasz podobieństwo?

5

Fatalny ten Gordon

1


O ja pierdole

1

@AmigoBlancos Z infantino w 1/16 raczej nie wygrają

1

@kulek22 i to edycji gdzie mamy 0 porażek

4


Najważniejsze to się nie przyznawać

0

@Ilka Szkoda tylko, że roxę też inflacja dopadła

1

@LAMC_10 ukrywają się, obaj wiadomo za co ścigani przez aparat policji

2

@PatrychoO Ja. POzdrawiam Normalnych

2

@BORO_12 Dlatego rozwala mnie jak ktoś pisze, że klub nie ma/ma pieniądze. Pieniądz to fikcja ważne są cyferki w księgach

1

Pamiętaj kim jesteś george

0

@michal26 No ja sport mogę uprawiać przy 40 stopniach, tylko co z resztą 20 godzin tego dnia xd

0

Verstappen masterclass

1

@BillyButcher Nie żebym się źle bawił oglądając, ale no bardzo przewidywalne to wszystko było.

1

@BillyButcher Może tym razem do świetnej muzyki i animacji dojdzie interesująca fabuła

1

Ale jakby vini odszedł z klubu i trafił na białych w lm to dopiero by dostał pokaz rasizmu xd

4


Zimno w tej hameryce

4

@takisobiektos Jako pieszy, kierowca i rowerzysta mogę stwierdzić - hulajnogi są najgorsze

9


2/10

4

@Eklerek jednak trzeba było się umyć przed wejściem

0

@Raphinha11 no ja za gangami nie przepadam

5


Madryciok i myślenie - wybierz jedno xd

0

@FcPortoFan1999 *Ameryki Oski

6


I takie zerówki to szanuję

2


Zenon Martyniuk ma o tym piosenkę

1

@Arden no jak odpadną to mocna kompromitacja, mimo że skład bez szału na tej imprezie mają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?