0

Ale nie uważacie, że polska prawica trochę za bardzo lubi UPAły?

0


Lampa szkocka krowa Führer???


Dziwne ma te rebusy mateusz

2


Poświęcenie dla idola

6

@ToWinaSedziego Cóż na szczęście w piłce klubowej będzie miał mniej miejsca i lepiej zorganizowanych rywali xd

1

@A4ron Czyli w zimę słabo bo trzeba robić rzeczy, ale w upał git bo można nic robić nad wodą? Kolega pracuje tylko wrzesień - kwiecień?

0

@Pawel13sz nie wiem, choć się domyślam

0


Plothole w bcs

0

Francja to bierze. Oby chociaż z kimś nowym w finale dla oddechu świeżości

1

@July_6_BcN co to jest sto złotych obecnie

0

0

@Krzysztof1987 U mnie 7-9. Szelki z uchwytami na wodę i krem z filtrem na odsłonięte ciało i daję radę.

1

Moja babcia właśnie mi powiedziała, że oddałaby życie za to, żeby Meksyk został mistrzem świata

Już ją odłączyłem

1

@Eklerek no Niemcy nie wyglądają mocno, także Francja pewnie się cieszy

1

20 km biegania z rana za mną. Można iść spać po nocy wrażeń

7


Ciekawostka

0

@Laminedependencia Iran został niejako sprzedany

1

@PatrychoO Humbert

5


Miło było, ale się skończyło

0

Kolumbia trzeci mecz strzela z każdej pozycji xd

2


@Bolton dostrzegasz podobieństwo?

5

Fatalny ten Gordon

1


O ja pierdole

1

@AmigoBlancos Z infantino w 1/16 raczej nie wygrają

1

@kulek22 i to edycji gdzie mamy 0 porażek

4


Najważniejsze to się nie przyznawać

0

@Ilka Szkoda tylko, że roxę też inflacja dopadła

1

@LAMC_10 ukrywają się, obaj wiadomo za co ścigani przez aparat policji

2

@PatrychoO Ja. POzdrawiam Normalnych

2

@BORO_12 Dlatego rozwala mnie jak ktoś pisze, że klub nie ma/ma pieniądze. Pieniądz to fikcja ważne są cyferki w księgach

1

Pamiętaj kim jesteś george

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?