MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie uważacie, że polska prawica trochę za bardzo lubi UPAły?
0
Lampa szkocka krowa Führer???
Dziwne ma te rebusy mateusz
2
Poświęcenie dla idola
6
@ToWinaSedziego Cóż na szczęście w piłce klubowej będzie miał mniej miejsca i lepiej zorganizowanych rywali xd
1
@A4ron Czyli w zimę słabo bo trzeba robić rzeczy, ale w upał git bo można nic robić nad wodą? Kolega pracuje tylko wrzesień - kwiecień?
0
@Pawel13sz nie wiem, choć się domyślam
0
Plothole w bcs
0
Francja to bierze. Oby chociaż z kimś nowym w finale dla oddechu świeżości
1
@July_6_BcN co to jest sto złotych obecnie
0
@barcelonaLM Tak
0
@Krzysztof1987 U mnie 7-9. Szelki z uchwytami na wodę i krem z filtrem na odsłonięte ciało i daję radę.
1
Moja babcia właśnie mi powiedziała, że oddałaby życie za to, żeby Meksyk został mistrzem świata
Już ją odłączyłem
1
@Eklerek no Niemcy nie wyglądają mocno, także Francja pewnie się cieszy
1
20 km biegania z rana za mną. Można iść spać po nocy wrażeń
7
Ciekawostka
0
@Laminedependencia Iran został niejako sprzedany
1
@PatrychoO Humbert
5
Miło było, ale się skończyło
0
Kolumbia trzeci mecz strzela z każdej pozycji xd
2
@Bolton dostrzegasz podobieństwo?
5
Fatalny ten Gordon
1
O ja pierdole
1
@AmigoBlancos Z infantino w 1/16 raczej nie wygrają
1
@kulek22 i to edycji gdzie mamy 0 porażek
4
Najważniejsze to się nie przyznawać
0
@Ilka Szkoda tylko, że roxę też inflacja dopadła
1
@LAMC_10 ukrywają się, obaj wiadomo za co ścigani przez aparat policji
2
@PatrychoO Ja. POzdrawiam Normalnych
2
@BORO_12 Dlatego rozwala mnie jak ktoś pisze, że klub nie ma/ma pieniądze. Pieniądz to fikcja ważne są cyferki w księgach
1
Pamiętaj kim jesteś george