MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Für Deutschland
0
@MOLESTA Ojciec Vateusz raczej obejrzy mecz co by dalej typera prowadzić na Twitterze
1
@partymaker Gość prawie zawsze nie dojeżdża w najważniejszych wydarzeniach. No ale Scaloni widać mocny beton trzyma się swoich
0
@Lanosss właśnie jedna wypłata za dwa etaty xd
0
Ale herby piłkarskie (klubowe i kadrowe) to powinny być moim zdaniem tylko na lewej piersi. Dawanie na środek i wszystkie inne relokacje to jakiś woke nonsens
0
@Lanosss a to nie jest jak w ranczu, że gra ich jeden aktor?
2
Motyw typowo barceloński
14
Z jednej strony oddanie islamowi, ramadan i inne takie. Z drugiej latanie z modelkami w bikini i inne urodziny. Taka wiara typowo polska xd
3
@Laminedependencia zawsze gdzieś na świecie jest 18
5
Manzano jako jedynka u białych, oj będzie ciężko w klasykach
10
IQ mazurka podobne chyba do temperatury na zewnątrz xd
0
Słabo to wygląda. I oby tak też grali
8
@BulaKG opinia
2
@Roobo Dublet wyjdzie po meczu?
10
Atmosfera mundialu top
2
@Frimpong On akurat ma na celu matkę
3
Masakra
0
I gdzie teraz będą szczury mieszkać
2
@D10SLEO No to na Napoli
8
Jak szaleć to szaleć
0
@Cochise A to wpisy na Twitterze to jest jakaś oficjalny program polityczny w kraju? Jak sto osób napisze, że bierzemy Lwów to Pogoń Lwów wraca do ekstraklasy? xd
3
@kulek22 z pracy na etacie najbardziej lubiłem płacenie za toaletę
5
Julian Alvarez przechodzi przez poważne problemy rodzinne i finansowe. Modli się, żeby móc przejść do Al-Hilal
Jeśli to prawda to grubo
1
@MichalZZZ Jestem wielkim fanem tamtej bramki i cieszynki. Natomiast to wygląda fatalnie dla mnie
5
Nie idzie wytrzymać
2
Piękna to była kadencja
7
Testuje stoły
0
@Foton Życie dorosłe jest ciężkie i ta ciężkość to opinia ludzi o noszeniu skarpet xd
3
Druga połówka lepsza znów
3
Vamos nowozelandzkie Drewno z Nottingham