MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To prostopadłe w pole karne truskawka na torcie
1
@PatrychoO przed pluton z nią
1
A ja akurat myślę, że Ferran coś jeszcze pokaże w tym sezonie
Może nic dobrego, ale coś na pewno xd
2
@beter2 ale dziwnie użyłeś "ale" w tym zdaniu
2
Cubarsi dzisiaj świetnie
0
@Toretto a lecrec i tak w te kilka tygodni nie wygra
2
Ferran chyba ogląda mecze Argentyny, ale zamiast inspirować się Leo to jego idolem jest Lautaro xd
1
Podolinski idzie na rekord Engela z powiedzeniem słowa Hiszpania
0
@Krzysztof1987 kolega chyba latynoskiego komentarza nie słyszał xd
1
@AssisMoreira Johan nie dał rady w 74 to mogą już nigdy nie wygrać
5
Kot @AmigoBlancos
6
Ciągle mi ten leszek Orłowski wyskakuje na Twitterze xd
3
To są prawdziwe zalety upałów @Kgorecki2500
3
Endrick za bardzo lubi Titanica
2
@MichuZ44 lepiej wydać na panienki i koks
5
Pedri nie na "10" jak łysy na to wpadł xd
1
Ciekawy tok rozumowania xd
1
@Faro bez spojlerów do wiedźmina nowego proszę
7
@Gibbon_FCB @Frimpong na pewno zadowolony xd
9
Ja to się obawiam czy jednak Alvarez o tym wie xd
1
@Dari0G ten klasyczny to już jest kids, bo budżetowy
1
@Votrox7 team use your brain
0
@Nazio_87 darmo to uczciwa cena
1
@Laminedependencia lubię Leo ale to dzieciak z wywalonym ego i nie zależy mi na jego ZP. A Yamal to Yamal
3
@xvcWinterSoldier ale jak to rudzki z michniewiczem nie przyciągają widzów xd
2
@mekston Nie będą takimi punktami
5
Może kolejna reprezentacja strzeliła cztery gole w meczu na mundialu, ale za to polska miała 4 selekcjonerów w 4 lata xd
2
"Po obejrzeniu występów wszystkich drużyn na MŚ, sposobu gry każdego z tych krajów...
Jestem całkiem pewien, że Japonia da radę
Argentyna: obezwładnić Messiego
Brazylia: sprowokować Viniego do czerwonej kartki
Hiszpania: transfer Pedriego do Japonii
Portugalia: no, i tak wygra bez specjalnego wysiłku
To Japonia, chłopaki, mistrzostwo w zasięgu ręki"
Pożyczone z japońskiego Twittera
6
Naprawdę ładnie gra kraj kwitnącej wiśni
0
Ale ta zmarnowana setka Wksu z końcówki to wyglądała jak są nagrania z ustawionych meczów xd