La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

5


Nie idzie wytrzymać

0

@MessiForeverTheBest Co nie da się? Przecież wy lubicie taka gównianą pogodę. Słoneczko świeci, majtki trzeba trzy razy w dzień zmienić, przyjaźnić po trzy razy w dzień,muchy, komary, kleszcze, robaki, syf, kurz, ale za to jest upalnie. Super.

0

@AssisMoreira lepiej mieć 30 warstw na sobie, ciemno o 16 i -10 na termometrze jak przez 3/4 roku xd

0

@AssisMoreira U mnie jest teraz 27 stopni. Z czym masz chłopie problem? Jak juz przy takich temperaturach jesteś cały mokry bez wysiłku to warto się zbadać ;)

0

@BorzyKrzys Mówiłem o upałach.
Nie o dziszajszym dniu.

1

@AssisMoreira Ale wskaż mi ludzi, ktorzy cieszą się z 35 stopni xD jakiegoś chochoła stawiasz w narodzie, ktory narzeka na pogodę zawsze...

0

@BorzyKrzys Pieprzyć to jeb....e lato. Pieprzyć to słoneczko pieprzone. Nienawidzę.
Dużo takich , które uwielbiają to piekło.
Za dużo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?