MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czechy pięć minut na start każdej połowy i potem murowanko. 711 byłby dumny
3
No póki co na mundialu to jest zdecydowanie Patrick Shit
0
@Marusek Jak jesteś "lepszy" ale przegrywasz w eliminacjach z tymi "gorszymi" to jaki system i czemu miałby ci dawać miejsce
0
@Roobo No nie wiem można Hajto spotkać na pasach
4
@ACMaldini3 Przecież Silva już się na nadaje do gry na skrzydle, z DRK mieliśmy tylko kolejny dowód. Poza tym czemu ma żałować milionów na koncie w dużym klubie
1
@addept Jak z przedrostkiem De to chyba Holender
4
Zaskoczył go widok gwiazdy światowej dyscypliny sportu w jednej ze stolic kapitalizmu? xd
1
jak do tego doszło nie wiem
2
@Bolton 67 raz ci powtarzam, że to nie jest śmieszne
Tung Tung Tung Sahur 1984
3
Stysiak w kluczowym momencie na ratunek
0
@Drozdu7 Na pewno żyją bez przemocy, bo wiadomo ta rodzi się podczas grania w gry
1
@MsBarca Ma szansę jak najbardziej, natomiast dla mnie i tak meksyk lekkim faworytem
13
kaboom
5
W taki upał tylko myślę jak w ogóle możecie lubić lato
16
@Kessie gdy zobaczy moją butelkę kaucyjną
4
@Karol145 No chyba większą aferą jest immunitet piłkarza niż słabe spotkanie innego xd
0
@barteq A tego Ceballosa jak sprzedali to już w ogóle majstersztyk
1
Zdecydowanie nadrobił ten meczyk nad poprzednim. Ostatecznie jako osoba która widziała wszystkie spotkania pierwszej kolejki dla mnie najlepsze = WKS - Ekwador, a najgorsze właśnie Ghana - Panama. Pozdrawiam Normalnych i Dobranoc
2
Uzbeki i Kartele oby lepiej się pokazali
0
@kejdzi czyli będą partidazos
0
2/2 na razie Anglia w golach ze stałych fragmentów
2
Jest wariacik
0
@TR3YWAY no ale w poście było o wdzięku
0
@TR3YWAY Tatuaże fuj, ale akurat palenie szlugów ma swoją estetykę
0
I wish
1
Ronaldo chyba jak niektórzy nie czuje atmosfery tego mundialu
2
To się naczarował xd
5
Doktor Kongo awansuje na liście moich ulubionych doktorów. Na pewno wyprzedza Dr. Dre
4
@Oster273727 jak na Anglika to nawet ładny
0
Szkoda, że wychodzi się z trzeciego miejsca w 8/12