2

@APTAPT odbijesz się jak dziecko od towarowego

1

Wyobraź sobie, że jesteś brytyjskim mnichem i od morza pędzi na ciebie taka blond włosa bestia z nożem w zębach

1

Wiadomo, że jakość meczu jest proporcjonalna do liczby osób co poszły spać bo nie ma co oglądać

2

To nieźle ich tam w Arsenalu uczą gry w obronie xd

0

Za tego dogadanego przed mundialem? xd

1

@PIWOSZ89 Na Mahreza i potem maszynę Ragnicka

3

Z Hondurasem na polskiej ziemi strzelił 9, także ciekawe jak blisko tej liczby będzie za dwie godzinki Potężny Erling Braut Haaland

0

@FiscaelBarca a co twoje pieniądze już się skończyły, że teraz mama stawia?

5


Współczuję

0

Najgorzej to jak przyjdzie w końcu ten Zidane i w ogóle zacznie gotować

2

@Lordzi godzina drzemki zawsze spoko

3

@Andi18 u mnie można dodawać komentarze

1

@macio_944 Wiadomo najśmieszniej jakby Iran wygrał, ale to już totalna fikcja

0

@Ryoumen po świetnym finale z Realem wyszedł fatalny sezon to może jak zawali teraz końcówkę to wróci do formy mutant xd

1

Ten Dembele 2.0 nie różni się specjalnie w tym meczu od tej poprzedniej wersji z Barcy xd

2

@Comentateiro Ciekawe ile Erling w nocy zapoda

1

@VegetaPolska
5 etapów żałoby to koncepcja psychologiczna stworzona przez psychiatrę Elisabeth Kübler-Ross. Opisuje ona naturalne mechanizmy obronne psychiki i emocje, przez które przechodzi człowiek zmagający się ze stratą, chorobą lub rozpadem relacji. Fazy te nie następują sztywno po kolei i mogą się przenikać.

1. Zaprzeczenie
Początkowy stan szoku i niedowierzania. Psychika chroni nas przed nagłym napływem cierpienia, utrudniając przyjęcie prawdy o stracie. Towarzyszą mu myśli typu: "To nie dzieje się naprawdę" lub "To musi być pomyłka".
2. Gniew / Złość
Gdy szok mija i pojawia się świadomość straty, tłumiony ból przekształca się w złość. Gniew może być kierowany na los, Boga, lekarzy, otoczenie, a także na samego siebie lub osobę, która odeszła.
3. Targowanie się (Negocjacje)
Próba odzyskania kontroli nad sytuacją lub odroczenia nieuniknionego. Pojawiają się myśli: "Co by było, gdybym zrobił coś inaczej?" oraz wewnętrzne negocjacje z losem i próby zawierania układów w zamian za złagodzenie bólu.
4. Depresja
Faza głębokiego smutku, rezygnacji i apatii. Człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę z ostateczności straty. Towarzyszy temu poczucie bezsensu, utrata energii, wycofanie się z życia społecznego, a nawet zaburzenia snu i łaknienia.
5. Akceptacja
Ostatni etap, który nie oznacza radości czy zapomnienia, lecz pogodzenie się z nową rzeczywistością. Ból staje się łagodniejszy, a osoba wraca do codziennego funkcjonowania i odzyskuje równowagę psychiczną

0

@Karol145 Ja tam zawsze go nie lubiłem, także ziobro zaskoczenia

1

@LAMC_10 Dla mnie piłka nożna jest nadsportem. Oglądam w tv, grywam czasem nawet trzy razy w tygodniu, a czasem i chodzę na lokalną B klasę popatrzeć

6

@Faro Ten najlepszy


1

@FcPortoFan1999 Jezus Maria prawie tak ikoniczne jak Argentyno co ty robisz

1

@LAMC_10 Chyba nie ma się czym chwalić, może jedynie posiadaniem mocno elastycznych godzin pracy. Z 9-17 na pewno bym nie dał rady

1

@BojanKriKicz to chyba nie tak idzie xd

4


A to bardzo nieładne zachowanie. I jeszcze moonwalkiem chodzą

1

@misterio Mi się zawsze myli z tą chorobą

2

@Konradowskyy Regularnie słucham

1

Theo Hernández w roku pańskim 2026 xd

19


Co tudor na łapie robi z dzieciakiem @Popitek12

0

@TR3YWAY głowa w betoniarce

1

@AmigoBlancos oby Mourinho dołączył do xabiego i arbeloi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?