MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
12km za mną, teraz prysznic i do łóżka. Dobranoc kochani, niech się wam przyśni porażka somsiada z Zachodu
6
Są ciężary widzowie. Miał człowiek iść spać, ale dałem się namówić na poranne bieganie jeszcze. Także trzymajcie kciuki bym wrócił żywy
3
Mam nadzieję, że butelki przed Ardą pochowali xd
6
@michal26 jak tam opinia o liczbie miejsc dla Uefy? xd
4
@Bolton Japonia to nie ta grupa
2
Panie Yildiz teraz poprosimy spektakl
8
No na razie drużyny z Europy tak bez szału
4
No już widzę naszą lewą obronę na tego byczka z Haiti. I asekurację Bednarka z ekipą xd
3
@norbi77 Też tak usłyszałem. Niesamowite, że tyle ukrywał przed światem swoje największe osiągnięcie
2
@Popitek12 pamiętaj by wypić za @FcPortoFan1999 Popi
1
@Kidd jestem ciekaw co Haiti pokaże
2
Koniec tych nudów, teraz czekamy na prawdziwy futbol na tak z kraju dudów
19
Nic brzydkiego nie było oglądane
0
Po cholerę to wyświetlanie doliczonego zmienili
1
@Eklerek Szwedzki GOAT z twojego klubu chcesz by jechał do domu?
0
Szwajcaria bardzo słabo, jak za karę prawie. Nadal najlepsze wrażenie póki co USA, tam to było zaangażowanie.
1
W życiu pasuje mieć alternatywy
8
Miss my chill guy
1
@HarveySpecter No trzeba się czymś rozgrzać na Szkocję
1
@FcPortoFan1999 No mi brakuje tej wypowiedzi Bednarka, że w meczu z Tunezją byli już myślami na wakacjach xd
1
Za mało się o tym mówi
5
Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam
Tu tu tu tu
1
@takisobiektos Raducanu po wygraną?
2
@Eklerek Ja nadal mam niską opinię o gościu, acz muszę przyznać że w kadrze wygląda lepiej, również statystycznie
3
@gumaz Zapłacili mu za obiad za wygranie quizu
1
@LAMC_10 No ja pijam z rzadka, a zazwyczaj to i tak jak wychodzę więc domowe zasoby się trzymają w piwnicy
0
@LAMC_10 Szkoci szef neapolitańskiej mafii sam się nie obejrzyj jak nakurwia przewrotki
0
@LAMC_10 u mnie zawsze w razie czego jest zapas na takie potrzeby
2
@LAMC_10 Na szczęście już za dwanaście godzin można iść spać
3
Odkąd uświadomiłem sobie, że piłka nożna pełni w moim życiu rolę wiecznego serialu to kibicuję głównie by była dobra fabuła, ale jak wygra dodatkowo Hiszpania z taką liczbą naszych w składzie to tylko się cieszyć.