1

12km za mną, teraz prysznic i do łóżka. Dobranoc kochani, niech się wam przyśni porażka somsiada z Zachodu

6

Są ciężary widzowie. Miał człowiek iść spać, ale dałem się namówić na poranne bieganie jeszcze. Także trzymajcie kciuki bym wrócił żywy

3

Mam nadzieję, że butelki przed Ardą pochowali xd

6

@michal26 jak tam opinia o liczbie miejsc dla Uefy? xd

4

@Bolton Japonia to nie ta grupa

2

Panie Yildiz teraz poprosimy spektakl

8

No na razie drużyny z Europy tak bez szału

4

No już widzę naszą lewą obronę na tego byczka z Haiti. I asekurację Bednarka z ekipą xd

3

@norbi77 Też tak usłyszałem. Niesamowite, że tyle ukrywał przed światem swoje największe osiągnięcie

2

@Popitek12 pamiętaj by wypić za @FcPortoFan1999 Popi

1

@Kidd jestem ciekaw co Haiti pokaże

2

Koniec tych nudów, teraz czekamy na prawdziwy futbol na tak z kraju dudów


19


Nic brzydkiego nie było oglądane

0

Po cholerę to wyświetlanie doliczonego zmienili

1

@Eklerek Szwedzki GOAT z twojego klubu chcesz by jechał do domu?

0

Szwajcaria bardzo słabo, jak za karę prawie. Nadal najlepsze wrażenie póki co USA, tam to było zaangażowanie.

1


W życiu pasuje mieć alternatywy

8


Miss my chill guy

1

@HarveySpecter No trzeba się czymś rozgrzać na Szkocję

1

@FcPortoFan1999 No mi brakuje tej wypowiedzi Bednarka, że w meczu z Tunezją byli już myślami na wakacjach xd

1


Za mało się o tym mówi

5

Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam
Tu tu tu tu


1

@takisobiektos Raducanu po wygraną?

2

@Eklerek Ja nadal mam niską opinię o gościu, acz muszę przyznać że w kadrze wygląda lepiej, również statystycznie

3

@gumaz Zapłacili mu za obiad za wygranie quizu

1

@LAMC_10 No ja pijam z rzadka, a zazwyczaj to i tak jak wychodzę więc domowe zasoby się trzymają w piwnicy

0

@LAMC_10 Szkoci szef neapolitańskiej mafii sam się nie obejrzyj jak nakurwia przewrotki

0

@LAMC_10 u mnie zawsze w razie czego jest zapas na takie potrzeby

2

@LAMC_10 Na szczęście już za dwanaście godzin można iść spać

3

Odkąd uświadomiłem sobie, że piłka nożna pełni w moim życiu rolę wiecznego serialu to kibicuję głównie by była dobra fabuła, ale jak wygra dodatkowo Hiszpania z taką liczbą naszych w składzie to tylko się cieszyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?