1

@FcPortoFan1999 Według symulacji tak na 66%

1


Siadam jak do telenoweli

0

Var chyba zdalnie z miejsca gdzie jest już trzecia w nocy i sobie śpią chłopaki

4

@Kgorecki2500 Ja jestem wielkim fanem firmy "Najtańsze"

3

Komu potrzebny jakiś Silva jak do 21 wleci info o podpisaniu Alvareza zgodnie z zapowiedziami dopięcia przed mundialem

2

Czyli ruszamy po Haalanda

2

@Pawel13sz No on w końcu z Wielkiego Księstwa Poznańskiego domu Niemieckiego także chyba oczywiste

1

@gumaz nie ma modów jeszcze?

4


Dosłownie 1984

0


Somsiad oszust

5


To Mourinho pewnie Nottingham dostanie

0

@Kapitan9 Erling pierwszy tego imienia

2

Też macie wrażenie, że najwięcej o mundialu piszą ci co rzekomo nie czują go?

4


Tak to wygląda xd

7


Można i tak

1


A @Popitek12 ostrzegał

7

@Safrani Ciekawe skąd pienionszki na to, pewnie ukradzione

3


Mocno o fifie

1

@APTAPT ale czasem im też wyjdzie


1

Cristiano ma godnego rywala xd


0

@Cule1019 Perez?

1


O kurwa. Myślisz Oski że będzie o blokowaniu dziennikarzy na Twitterze? @FcPortoFan1999

3

Ale piękna burza u mnie, idealnie do spania

0

@MeAndSwan FIFA walczy z dyskryminacją, ale ich sędzia nie został wpuszczony do kraju przez miejsce pochodzenia i mają to w dupie xd

1

@Sekstet2009 Ma grzebać w strukturze własności klubu więc to było wotum zaufania niejako

4

@Konradowskyy bardzo rzadko słucham radia, ale tym mnie pozytywnie zaskoczyli


2


"Soccer" xd

0

Hiszpania faworytem Opty, potem Francja, Anglia i Argentyna

3

@Habarokar W Polsce piszemy "po polsku"

1

@ViscaelBarca2007 A to on nie jest po to by kraść przestrzeń rywalom, czyli coś czego Rashford prawie wcale nie robi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?