1

@Gronek Nie. Natomiast i bez tego jest drugi w historii

21

Ze zdjęcia myślałem, że wachlują się 10 letnim kontraktem Nico z Athletikiem

1

@martusiaaaa Dopiero potem odkryłem istnienie takiego etapu niedoboru snu, gdzie organizm przestaje się snu domagać xd

17

@Luciano99 dziadku to nie tu się wpisuje

1

@takisobiektos Dla mnie skończyło się jak dodali bandy do tras

3

@LOPEZ16 Też, lubię drużyny gdzie żaden piłkarz z "11" nie urodził się na terenie kraju.

3

@martusiaaaa ja w twoim wieku i bez meczów sypiałem po cztery godziny

0

@Laminedependencia Zazwyczaj wcale jako, że kofeina nie działa na mnie. Ewentualnie do towarzystwa na jakiś spotkaniach jak alko nie jest w opcjach

0


@VegetaPolska jest hat trick czy już jesteś dalej?

0

@jacobFCB Jest to relacja z przegranej cywilnej sprawy i przegranej apelacji od niej

0


Dominic to ma idoli xd

4

@Bolton Moim zdaniem wygra drużyna, która strzeli więcej bramek

7

@Luciano99 @BulaKG ty to masz szczęście

10

@tomek8756 No jechać tylko na ćpaniu to nawet moim zdaniem przesada

1


Ciężki los posiadacza poufnych informacji

1

@michal26 Mam tylko nadzieję, że nie uważasz że dobry występ Hiszpanii i Francji jest argumentem na dawanie miejsc frajerom co się nie załapali na największą pulę w historii.

0

@FcPortoFan1999 Przy moich problemach psychicznych to polska kadra niewiele może zdziałać xd

1

@FcPortoFan1999 Dobry to by był jakbyśmy czekali na starcie Urbanówki z Tunezją Oskarze

1

12km za mną, teraz prysznic i do łóżka. Dobranoc kochani, niech się wam przyśni porażka somsiada z Zachodu

6

Są ciężary widzowie. Miał człowiek iść spać, ale dałem się namówić na poranne bieganie jeszcze. Także trzymajcie kciuki bym wrócił żywy

3

Mam nadzieję, że butelki przed Ardą pochowali xd

6

@michal26 jak tam opinia o liczbie miejsc dla Uefy? xd

4

@Bolton Japonia to nie ta grupa

2

Panie Yildiz teraz poprosimy spektakl

8

No na razie drużyny z Europy tak bez szału

4

No już widzę naszą lewą obronę na tego byczka z Haiti. I asekurację Bednarka z ekipą xd

3

@norbi77 Też tak usłyszałem. Niesamowite, że tyle ukrywał przed światem swoje największe osiągnięcie

2

@Popitek12 pamiętaj by wypić za @FcPortoFan1999 Popi

1

@Kidd jestem ciekaw co Haiti pokaże

2

Koniec tych nudów, teraz czekamy na prawdziwy futbol na tak z kraju dudów


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?