MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Bawię się przednio w ostatnim czasie, a tu jeszcze mundial tuż tuż
0
@gumaz @jowita opinia
2
@AmigoBlancos to jak ty te kupony stawiasz
2
@Arkon Na Tuska. Chociaż fajne materiały w republice można oglądać. FÜR DEÜTSCHLAND
1
@Laminedependencia No pewnie połowa bzdur z katalońskich mediów jest od naszych, ale zawsze to lepiej niż publiczna orka
2
@michaleu Dużo lepsza niż ten AI syf do nas xd
0
@Faro No taki dorobek ligowy ma wielu piłkarzy
0
@maatiixx Przecież to tak nie działa xd
Pomijając dużo innych rzeczy to wystarczy zaniżyć ofertę kontraktu dla piłkarza i nici z transferu.
2
"Dlaczego panu zawsze się chce wtedy kiedy mnie się chce?!"
Miał powiedzieć Laporta do Pereza
5
@Luciano99 sam puszczę blika Deco
0
@Roobo No według Atletico Barca nie złożyła żadnej oferty, zresztą sami też tego nie potwierdziliśmy.
5
@Luciano99 Dlatego też te "newsy" o naszych odrzucanych ofertach raczej można o dupę potłuc
2
To nie słyszeli o tych 75 milionach i innych tanich klauzulach? xddd
0
@KrychaFCB Nie no tych komunikatów Materacy to długo nic nie przebije
0
Pisali, że transfer alvareza ma być domknięty przed mundialem. Nie pisali do jakiego klubu. A tak i mi się wydawało xd
https://www.fcbarca.com/136224-real-madryt-ma-przygotowana-oferte-za-juliana-alvareza-w-wysokosci-150-milionow-euro-aktualizacja-21-57,dyskusja-16950808.html#comment-16950808
3
Przyznaję Florek czasem coś zabawnego zapoda
2
@Batys i to powietrze po burzy, coś wspaniałego
14
A kontrakt alvareza wie o tym zapisie? xd
5
Ja kończyłem podstawówkę, a nie geografię
4
@Luciano99 Zawsze bawi jak piłkarze podpisują długi kontrakt i potem zaczynają gierki na odejście. Podobnie enzo w Chelsea kolejny ćwierćinteligent xd
0
@Encore Przecież mecz jest w Breslau to ceny niemieckie
5
Life hack
0
@doc alvareza wymyśliliscie wy dziennikarze
1
Na euro się nie udało, no ale na mundialu to już musi wyjść Probierzowi
1
I będzie mógł. Przecież media pisały że będzie zamknięty przed mundialem
1
@Spider_Man i ich sędzia nie oszukał w meczu z Koreą
1
https://x.com/shitposts_mp4/status/2064271285169881525
@kundee jak tam u kolegi z tą przyszłością
1
@Bzyczekk Bednarek w takiej formie, że na tym mundialu będzie bezbłędny
10
Może Urban powinien wyciągnąć wnioski
1
@blakkudium fajnie że przyjdzie w ciągu najbliższych dwóch dni