2

"Dlaczego panu zawsze się chce wtedy kiedy mnie się chce?!"


Miał powiedzieć Laporta do Pereza

5

@Luciano99 sam puszczę blika Deco

0

@Roobo No według Atletico Barca nie złożyła żadnej oferty, zresztą sami też tego nie potwierdziliśmy.

5

@Luciano99 Dlatego też te "newsy" o naszych odrzucanych ofertach raczej można o dupę potłuc

2

To nie słyszeli o tych 75 milionach i innych tanich klauzulach? xddd

0

@KrychaFCB Nie no tych komunikatów Materacy to długo nic nie przebije

0

Pisali, że transfer alvareza ma być domknięty przed mundialem. Nie pisali do jakiego klubu. A tak i mi się wydawało xd
https://www.fcbarca.com/136224-real-madryt-ma-przygotowana-oferte-za-juliana-alvareza-w-wysokosci-150-milionow-euro-aktualizacja-21-57,dyskusja-16950808.html#comment-16950808

3

Przyznaję Florek czasem coś zabawnego zapoda

2

@Batys i to powietrze po burzy, coś wspaniałego

14

A kontrakt alvareza wie o tym zapisie? xd

5


Ja kończyłem podstawówkę, a nie geografię

4

@Luciano99 Zawsze bawi jak piłkarze podpisują długi kontrakt i potem zaczynają gierki na odejście. Podobnie enzo w Chelsea kolejny ćwierćinteligent xd

0

@Encore Przecież mecz jest w Breslau to ceny niemieckie

5


Life hack

0

@doc alvareza wymyśliliscie wy dziennikarze

1


Na euro się nie udało, no ale na mundialu to już musi wyjść Probierzowi

1

I będzie mógł. Przecież media pisały że będzie zamknięty przed mundialem

1

@Spider_Man i ich sędzia nie oszukał w meczu z Koreą

1

https://x.com/shitposts_mp4/status/2064271285169881525
@kundee jak tam u kolegi z tą przyszłością

1

@Bzyczekk Bednarek w takiej formie, że na tym mundialu będzie bezbłędny

10

Może Urban powinien wyciągnąć wnioski


1

@blakkudium fajnie że przyjdzie w ciągu najbliższych dwóch dni

5

Precz z preczem


4

@gumaz tylko Kucharek nie sprawdzaj jak wygląda piramida wieku xd

0

@Lionel_Messi10 w sumie wiadomo czemu oni w ogóle nie grają z chociaż solidnymi ekipami w sparingach? Wiem że ten jest tuż przed, ale pytam też o wszystkie wcześniej

0

@Hawajczyk Nie wiem czemu piszesz "nawet Messi" bo to że jest nieśmiały wcale nie oznacza, że nie ma krótkiego lontu. Jednak dla mnie jest różnica między nawet pobiciem się z rywalem w gniewie niż celowym atakiem na zrobienie krzywdy przeciwnikowi. Plus to nie był pierwszy raz a trzeci dla kyliana kiedy odwala coś takiego

3

Podobno Krzysztof Bosak podpisywał drugi rozbiór Polski


Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.

0

@clyde chyba jednak emeryt ma większą radość z życia, plus niskie poczucie zapotrzebowania na sen

1

@Pedri16Future No właśnie dobrze, że w Polsce nie ma świeżej historii z dekapitacją

1

@Hawajczyk No ja miałem taką opinię o nim dopóki nie próbował złamać nogi gościowi z Alaves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?