1

@Nazio_87 czekamy na Norbiego

6

Co sądzicie o pomyśle, w którym @wpwelement przeznaczałby obligatoryjnie 5 procent użytkowników na stryczek?

1

@Kgorecki2500 No szturm praktycznie nigdy nie jest opcją, zostają zasadzki albo wymuszenie wycieczki oblężonych. Ale ja lubię taką zabawę. Zresztą tymi klasycznymi nacjami też zazwyczaj minimaxuje oblężenia ciężką artylerią okrętową

1

@Kgorecki2500 Tylko spam konnych łuczników Partią

0

@Verore Pomysł fajny ale te zdjęcia to jak AI wyglądają. Powinni im zrobić charakteryzację symulującą krew i brud. Wtedy raczej by to lepiej wypadło

0

Coś mało czasu na tego Alvareza przed mundialem xd

3

@Arkon córkę pokasz lepiej

0

Czy wasza obecna partnerka to najładniejsza kobieta jaką w życiu spotkaliście?

0

Niemiecki Stękacz bliżej finału NIESTETY

3

Nie żeńcie się, panowie. Zmniejszacie tym sposobem pulę wolnych kobiet

0

@gumaz Po domu to jak mogę to chodzę boso. Generalnie nie lubię uczucia skarpet na stopach, więc jak już zakładam to zazwyczaj krótkie. Wiadomo do aktywności fizycznej trzeba długie

0

@VegetaPolska Nie masz żadnej w odwodzie?

1

@VegetaPolska nie będzie wspólnego nocowania?

3

@Verore Jakbym mógł jednym przyciskiem zlikwidować polską piłkę dla jednego pucharu króla więcej to bym wcisnął bez wahania

2


@Luciano99 przypilnuj żeby Stary pocztę odebrał

2


Była okazja

0

@ranger3120 trzeba będzie kiedyś spróbować

2

@LAMC_10 Kubicy też nie, a jakoś dawał radę xd

17

Słuchacie polskiego rapu? Najwyższa pora skończyć

4

@Kessie pan sędzia dla ciebie to taki jednostrzałowiec xd

7


Kultura Antyczna

2


Cold jak Palmer w tym sezonie

2


Nie ma takiego grania

2

@TR3YWAY pewnie za mało białka

0

@LAMC_10 Czemu nie? Ja tam lubię takich osobników, których zresztą tu nie brakuje

0

@Gerberitos Oglądając chyba wszystkie mecze PSG w tamtych sezonach widać było, że to trio nie działa ze względu na intensywność. Jedynie Neymarowi o dziwo zdarzało się pracować na porządnym poziomie

1

@FcPortoFan1999 Conte nie umie w ligę mistrzów Oski. Może on od zawsze wiedział, że stanie się ligą fraudów

3


Ale poskładał wtedy Pepa i Mou

3

@blakkudium którzy to którzy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?