MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio_87 czekamy na Norbiego
6
Co sądzicie o pomyśle, w którym @wpwelement przeznaczałby obligatoryjnie 5 procent użytkowników na stryczek?
1
@Kgorecki2500 No szturm praktycznie nigdy nie jest opcją, zostają zasadzki albo wymuszenie wycieczki oblężonych. Ale ja lubię taką zabawę. Zresztą tymi klasycznymi nacjami też zazwyczaj minimaxuje oblężenia ciężką artylerią okrętową
1
@Kgorecki2500 Tylko spam konnych łuczników Partią
0
@Verore Pomysł fajny ale te zdjęcia to jak AI wyglądają. Powinni im zrobić charakteryzację symulującą krew i brud. Wtedy raczej by to lepiej wypadło
0
Coś mało czasu na tego Alvareza przed mundialem xd
3
@Arkon córkę pokasz lepiej
0
Czy wasza obecna partnerka to najładniejsza kobieta jaką w życiu spotkaliście?
0
Niemiecki Stękacz bliżej finału NIESTETY
3
Nie żeńcie się, panowie. Zmniejszacie tym sposobem pulę wolnych kobiet
0
@gumaz Po domu to jak mogę to chodzę boso. Generalnie nie lubię uczucia skarpet na stopach, więc jak już zakładam to zazwyczaj krótkie. Wiadomo do aktywności fizycznej trzeba długie
0
@VegetaPolska Nie masz żadnej w odwodzie?
1
@VegetaPolska nie będzie wspólnego nocowania?
3
@Verore Jakbym mógł jednym przyciskiem zlikwidować polską piłkę dla jednego pucharu króla więcej to bym wcisnął bez wahania
2
@Luciano99 przypilnuj żeby Stary pocztę odebrał
2
Była okazja
0
@ranger3120 trzeba będzie kiedyś spróbować
2
@LAMC_10 Kubicy też nie, a jakoś dawał radę xd
17
Słuchacie polskiego rapu? Najwyższa pora skończyć
4
@Kessie pan sędzia dla ciebie to taki jednostrzałowiec xd
7
Kultura Antyczna
2
Cold jak Palmer w tym sezonie
2
Nie ma takiego grania
2
@TR3YWAY pewnie za mało białka
0
@LAMC_10 Czemu nie? Ja tam lubię takich osobników, których zresztą tu nie brakuje
0
@Gerberitos Oglądając chyba wszystkie mecze PSG w tamtych sezonach widać było, że to trio nie działa ze względu na intensywność. Jedynie Neymarowi o dziwo zdarzało się pracować na porządnym poziomie
1
@FcPortoFan1999 Conte nie umie w ligę mistrzów Oski. Może on od zawsze wiedział, że stanie się ligą fraudów
3
Ale poskładał wtedy Pepa i Mou
3
@blakkudium którzy to którzy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika