2

@ToWinaSedziego A w kadrze to ma nawet więcej miejsca niż u nas bo organizacja obrony daleka od poziomu klubowego

1


Z tej powtórki do końca ciężko stwierdzić czy czerwona dla mnie, ale no nie da się ich lubić xd

0

@draxidox a on nie zrezygnował rok później? xd

0

@Messiah10 No grupę akurat mają łatwą, natomiast potem drabinka raczej będzie dużo mniej miła. A i Algieria pokazała, że ta ich obrona nie jest odporna na presję

0

@Encore Leo gdyby nie problemy ze zdrowiem to może nawet w pressingu by pracował od młodego

0

@Alistar74 a mógł zabić jak mawia klasyk

0


Potężny Pressing

2

Chyba ruch białych, który najbardziej może odmienić ich grę, biorąc pod uwagę jakie mieli problemy w środku pola. Oby jednak forma była z ostatniego sezonu, a nie tych lepszych.

0

@partymaker Słuszna uwaga. Spróbuje się dostosować, choć moje nawyki z pracy nad tekstami i unikania powtórzeń mocno mnie zniechęcają do pisania tego samego co użytkownik postujący na twitterze

0

@BojanKriKicz w sumie to tak

2

@Bzyczekk "Uważacie, że powinno być czerwo? To co powiecie na sytuację gdzie też powinno być czerwo? Zaorane"
xd

0

@draxidox gość też kiedyś twierdził, że jadał po 20 tysięcy kalorii dziennie czy coś takiego xd

0

@takisobiektos Dokładnie. Jak marciniak robi tak w meczu Barcy to googluje adres gościa xd

0

@partymaker czasami się tłumaczą, NATOMIAST wychodzę z założenia, że jedno kliknięcie więcej to nie jest dużo

1

@Bobo25 Francja mega siłę pokazała i to jeszcze w tym składzie który nie dawał rady w pierwszej połowie.

0


> "Najpotężniejsza armia świata"
> Zacznij wojnę
> Przegrał
> Profit

0


Tak to wyglądało xd

0

@ACMaldini3 Z jakiej jednej strony jak świat rzeczywisty ma pełne 360 stopni?

1


Dar proroctwa spada na nas w różnych momentach

2

@RoberDzik Oczywiście, że Hiszpanii. W argentynie zero naszych

3

@Kidd Doktor Kongo prawdziwy lekarz a nie jakieś konowały co zarabiają miliony

0

Ale ręce w górze, że nic nie zrobił xd


2

Marciniak posędziował finał 22 świetnie i stwierdził, że wystarczy xd

1

Obie strzelą wchodzi jak w masło generalnie na tym turnieju

1

I lecimy z drugą połową

3

0,2 xG

No dupy nie urywa ten mecz

1

Irak niestety ewidentnie zmęczony tempem jakie utrzymywał w pierwszej połowie

1

Ile by Włochy od Iraku dostały

2

@APTAPT odbijesz się jak dziecko od towarowego

1

Wyobraź sobie, że jesteś brytyjskim mnichem i od morza pędzi na ciebie taka blond włosa bestia z nożem w zębach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?