- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1701 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1701 Culés
4
Zapowiada się gruba walka o nagrody na The Game Awards, czy na innych galach. A najważniejsze i tak jest to, że będzie w co prawdopodobnie wybitnego lub świetnego grać!
3
@macio_944 a tu cyk wygrywa ekspedycja z rozpędu
0
@macio_944 "Walka" btw :)
0
@Kgorecki2500 Nie byłbym taki pewien o wszystkie nagrody dla GTA VI, nawet jeśli po prostu będzie zasługiwać - w 2018 roku God of War wygrał, a nie RDR2. Więc będzie ciekawie :)
1
@macio_944 Nie wiem kto, ale wiem, że ja mam to do kupienia na wrzesień xd będę głodny chodził.
https://zapodaj.net/plik-6T3f1aQG1D
0
@macio_944 RDR to nie GTA a widać jak ludzie wariują przez tą grę. Grę roku (czyli taką złotą piłkę) wygra i pewnie dużo innych kategorii
1
@Spider_Man 2-3k na gry + 3k na konsolę. Zapowiada się porypana jesień i mocny zap****ol by było stać na to wszystko, bo jest milion innych, teoretycznie ważniejszych wydatków. Trzymajcie kciuki!
@Kgorecki2500 No nie wiem, ciężko oceniać nie grając jeszcze w GTA VI, ale szczerze mówiąc wątpię, że GTA VI przebije artyzm RDR2, bo to po prostu inna gra, bardziej mainstreamowa, bardziej przystępna, szybsza etc. Dlatego w moim serduszku raczej już na zawsze będzie największe miejsce dla RDR2.
Ale liczę, że GTA VI będzie grą po prostu wybitną w swoich założeniach, jeszcze bardziej dopracowaną, technologicznie wyznaczającą nowe standardy, z mnóstwem detali i świetną, poważną historią kontrastującą z sarkastycznym światem :)
A jak to się uda, to każda nagroda, którą GTA VI dostanie nie będzie przesadą.
1
@macio_944 Hohoho, to też widzę na ostro xd konsola pro pod Auta 6? Od razu weź 3 miesiące urlopu jak za tyle chcesz kupić gierki ^^
1
@Spider_Man Tak, głównie pod Auta 6, ale też pod Wolverine, czy Phantom Blade. Zobaczymy, mam nadzieje, że mi się uda, ale cel dość odważny :v