JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Aragorn33 Dla mnie to jest wtargniecie na pasy praktycznie wprost pod TIRa.
2
@Faro Ja na szczescie po latach obecnosci tutaj wiem, ktorzy myla sie najrzadziej ;)
3
@NeroTFP1 Dzieki :)
3
@Faro Po co google jak jest la rambla, wrzucam sobie pytanie, ide pracowac dalej i po chwili mam odpowiedz.
3
Czy mecze Euro bede transmitowane w TVP Sport?
3
@Luciano99 Bo grał
0
@Reviven Ale York City to Ty szanuj ;) Moja ulubiona druzyna z nizszych dywizji.
1
@dAvi_2 Ale złoto
1
@arasz1819 Zygzakiem?
5
@jacobFCB A Laporta to Biznesu.
27
@Comentateiro A Kosiniak?
7
@Arden Nowy crush Dodiego, chlop juz pewnie caly w ejakulacie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FabianekMrozek A gdzie wady?
4
@FabianekMrozek Zalezy, co powiedzialyby modele symulacyjne.
1
@Pawlak1992
- Mc
- Hamburger
- Both
- Zadne
- Netflix
- Zadne
- Czytanie ksiazek
- Facebook
- Android
- PC
3
@Hosh Dlatego zawsze ksiazka >>>>>>>>film
6
@Radioactive9705 A na tym @Comentateiro zdawal na karte rowerowa.
2
@macio_944 O, to moze dzis wieczorem z zona odpalimy, dzieki :)
5
@Joe_Barbaro Alez bystre dziecko, w ogole jaki spokoj ona zachowala w tej sytuacji...
0
@macio_944 Nawet nie wiedzialem ze byla dwojka - czy ona jest powiazana z pierwsza czescia?
6
@Radioactive9705 @Comentateiro na nim prawko robil.
0
@Ojciec5tkidzieci To chyba Todibo sie bawil swoim digidongiem.
2
@Ojciec5tkidzieci Niezly Kolo.
2
@FanBarcy22 2022 - piekny final i zwyciestwo Argentyny.
4
@FcPortoFan1999 Nie no, ale takich sugestii to bym sie spodziewal od Vegeciaka, ale nie od Ciebie...
1
@Azi "Albo bokiem, albo wcale"
5
@tristan87 To na pewno jakis artystyczny performance o znaczeniu tak glebokim, ze Ty i ja jestesmy zbyt ograniczeni zeby je pojąć.
0
@Czajka90 Uff, i dobrze bo to za wysokie progi dla niego moim zdaniem.
7
Czekam na wiatr co rozgoni, ciemne skłębione zasłony...