JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomogl Zverev w ostatniej pilce.
4
Zverev jednak sie rozmyslil i nie sprzedal meczu.
1
Akcja meczu, brawo Sasza.
4
Pieknie po linii Carlos.
2
@Encore Ale tutaj ma 3h wiecej w nogach, a to na pewno ma znaczenie przeciwko taki dynamicznemu graczowi jak Alcaraz.
1
@Kamilos84 Najwiekszy znawca tenisa na tej stronie tak twierdzi.
5
Narazie Carlitos dominuje, ale to nietrudne kiedy przeciwnik sprzedal final.
0
@Lordzi A gra jeszcze gorzej dzis
1
@budel17 Szczerze mowiac zdziwie sie jak Zverev urwie tutaj seta, fatalnie wyglada choc to dopiero pierwszy set.
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego?
1
Ale musi byc stres u Zvereva - caly turniej serwis na wysokim poziomie, a tutaj drugi raz zostal przelamany,
3
Ale to odegral Carlitos, majstersztyk.
5
@mekston Wtedy to byl trolling, teraz to nie jest trolling, czego nie rozumiesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Saviola88 O kurcze, to rzeczywiscie nie ukladalo jej sie w zyciu...
0
@Saviola88 Tzn? Co wycierpiala, bo nie slyszalem nigdy?
0
@Lucyfffer
1. Francja
2. Mbappe
3. Griezmann
4. Szkocja
5. Polska
1
@Popitek12 Ja nie widze, bo Radwanska juz zakonczyla kariere.
16
@misterio On juz przeszedl na TY
3
@mekston Za czasow Venus i pozniej Sereny konkurencja byla duzo wieksza moim zdaniem - Belgijki, Williams, Davenport, Mary Pierce, Mauresmo, Kuznetsova, Sharapova, Hingis - co nie znaczy, ze Iga nie mialaby szans na nawiazanie walki z Serena, zwlaszcza na ziemi.
0
Paolini jeszcze ma zadyszke po meczu.
4
Brawo Iga, juz jest legenda RG!!! Kapitalny mecz w finale
0
@fur_Deutschland Wynik moze znany, ale nie mozna powiedziec, ze Wloszka gra zle, bo wcale nie popelnia jakos duzo UE.
6
Nie wiem, czemu niektorzy pisza o nudnym meczu. Iga gra kapitalny, praktycznie bezbledny tenis i ja sie ciesze, ze moge ogladac ja grajaca na takim poziomie :)
1
Wyczuwam 6:0 w drugim secie, i bardzo dobrze :)
2
Brawo Iga! Piekna druga czesc seta.
1
@adi7adi8 o kurde, myslalem ze duzo mlodsza jest. Gdzie ona byla przez te wszystkie lata?
0
Podoba mi sie gra Wloszki, jest bardzo dynamiczna i mocno uderza pilki, mysle ze ma potencjal na bycie jedna z czolowych zawodniczek WTA.
1
Ale teraz rozprowadzila Wloszke
2
Szybciutki re-break do zera, brawo Iga!