10

@Albatros Tez mnie to zaczyna zastanawiac, bo o ile rozumiem miec dystans do siebie i nie przejmowac sie plotkami, to jednak w pewnym momencie to sie zaczyna wymykac spod kontroli i wizerunek mocno na tym cierpi.

5

@tristan87 Przyganial kociol garnkowi.

0

@barcelonaLM Nie ma szans moim zdaniem, mialby wtedy 41 lat.

0

@barcelonaLM Niech sie spokojnie kuruje bez pospiechu, niech sobie wroci w 2025.

0

@Emhyr Prawda jest taka, ze nie ma idealnego kandydata, ktory bylby w naszym zasiegu - trzeba po prostu wybrac takiego, ktory jak najmniej bedzie szkodzil z grona Kimmich, Onana, Palacio, Guerra, Merino i kto tam jeszcze.

5

@Jakchcesz jprdl tyle sie dzieje, ze nie wiem, w ktora strone patrzec.

5

@Kgorecki2500 Kiedys byly syzyfowe prace, teraz beda braunowe prace.

Przynajmniej kondycje sobie wyrobi od tego codziennego wchodzenia na kopiec.

2

@zadafcb Freudowskie przejezyczenie ;)

1

@Zoker Ja wlasnie zawsze lubilem na duzych bazach grac (tak mam teraz w FM20), ale pewnie bedzie trzeba zrobic tak jak mowisz.

0

@Zoker Wlasnie ja sie powoli przymierzam do FMa 24 ale boje sie czy moj lapek gamingowy z 2016 roku to udzwignie...

0

@Zoker pewnie z 15k

0

@Lordzi 55-45 dla Alcaraza.

0

Wiadomo o której 1/2 z Sinnerem?

@mekston @budel17 @Encore

0

Gorzej się nie dało zagrać tego gema niż zaprezentował to Grek - no to mamy przedwczesny finał.

0

Wygląda na to, że top Tsitsipasa to i tak za mało żeby urwać seta Alcarazowi.

1

@MesQueUnClub_87 Ależ podobny w tej scenie do Priwieziencewa.

0

@Alex1995 Licze na to, ze nie.

7

@MesQueUnClub96 Czemu powolny?

1

@Kinginiesta A racja, sluszna uwaga!

0

@zadafcb uuu, tego sie nie spodziewalem, zdrowia.

3

@Faro Inni poziom, w sensie ze jeszcze nizszy?

1

@Popitek12 Drinkwater to byl dopiero wynalazek...

0

@Kamiloza91 Jeszcze jest Alvarez.

1

@4drian0 Szkoda, ze nie na PC...
@macio_944

0

@ACMaldini3 gupikiem

0

@JordiAlbion Ja mam ciezki orzech do zgryzienia, bo lubie obydwoch.

0

@Azrik Dokladnie tak, widze ze zaczynasz rozumiec o co chodzi.

18

@Azrik Bo oni graja w PESa.

0

@RoberDzik Przydalby sie jeszcze Simons in na wypozyczenie.

1

@Stinger_ Musial dobry medical byc po meczu z Osaka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?