2

Dużo błędów Igi na razie, oby byla w stanie szybko je wyeliminowac.

1

Ale piekny kąt teraz od Igi.

1

Bardzo szybko sie ustawia Wloszka.

0

Szkoda, ze nie ma Stopy i Sidora...

3

@MesQueUnClub96 Tak czy inaczej - tak duzo trollowales, ze nikt juz po prostu nie wierzy w szczerosc Twoich postow.

2

@MesQueUnClub96 Nie wszystkie posty byly takie.

6

@MesQueUnClub96 Nie wiem, ale nie dziw sie, ze Twoje komentarze, rzekomo pisane na powaznie, spotykaja sie teraz z takim a nie innym odzewem.

10

@MesQueUnClub96 trudno nie poznac Twojego zycia skoro zostawiles tutaj ponad 70k komentarzy.

Chyba ze to wszystko to byl trolling, wtedy zrozumiem.

9

@Chaoss *w calym okresie pobytu na tej stronie

0

0

@JohnnySilverhand *w historii pilki noznej

0

@tristan87 Wroci silniejszy.

1

@tomek8756 Może "cioć" ?

1

@agaFCB Trzymam kciuki zeby nastepowala dalsza poprawa!

3

@Colon Tak, to są utwory z jednej ze stacji radiowych granych w GTA IV :) Niedługo będę sobie odświeżał i z chęcią odpalę The Journey.

1

@TR3YWAY Miałem w maju trochę przerwy przez chorobę, ale od początku czerwca staram się codziennie jechać :)

2

@Jakchcesz hahaahha

0

@TR3YWAY Przed chwilą akurat robiłem :)

1

@NeroTFP1 Seria Jeffereya Deavera z Lincolnem Rhymem.

1

@agaFCB :( Trzymaj się!

1

@Transu96 Rąsia or it didn't happen.

1

@AmigoBlancos Trzymam kciuki za pomyślny wynik rezonansu, jesteśmy z Tobą!!!

5

@Aragorn33 Tak, a o co chodzi?

0

@Colon Ja też średnio, ale pamiętam że był niezły furiat na korcie.

0

@Colon Jeszcze Philippoussis

1

@mekston Sasza parę raz podłączył Alexa do tlenu, ale ten nie skorzystał z szansy.

Mimo wszystko jednak Zverev sporo już ma w nogach i chyba z całej czwórki mimo wszystko dałbym mu najmniejsze szanse na końcowy triumf.

3

@FabianekMrozek Jesteś równie "kultowy" co Twoje poprzednie konta.

2

Zverev zasłużenie melduje się w 1/2 Finału.

5

@mekston Typ trolluje i to strasznie nieudolnie.

0

Jeszcze w grze De Minaur!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?