JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@usztafik Na szczescie tutaj tylko zabili czlowieka.
3
@usztafik Strach pomyslec, co by byly gdyby ich mocno ponioslo.
0
@sen Moim zdaniem Anglia grala troche na zaciagnietym hamulcu recznym, chcieli przejsc przez ten mecz jak najmniejszym nakladem sil.
0
@KamQiX Az nie do wiary patrzac na to, ze mieli az 22 okazje.
1
@Sulimo Z takim tytulem to powinien krecic w Sosnowcu.
1
Czy jakis zespol na Euro mial wyzsze xG niz Holandia z Polska?
1
@jacobFCB Najlepszego! Zdrówka, pomyślności i pociechy z powiększającej się rodzinki ;)
0
Poprawnie użyli "tapet" - szanuję.
0
@Encore Piekne to byly koszulki.
4
@Aragorn33 Zero szacunku dla takich ludzi.
6
@Bobo25 Z sutkami? To musisz Vegecie pokazac.
0
@Bobo25 Moze Snood?
2
@HypeR Mam wrazenie, ze jak wymieniacie tych najlepszych raperow to kazdy podaje innego.
2
@Bobo25 Ja zazwyczaj chowam do butow, buty przykrywam kocem i jeszcze na to daje ciuchy, potrojne zabezpieczenie :)
3
@John_Doe U mnie to chyba przeminelo z wiekiem, nadmiarem obowiazkow i notorycznym niedoczasem - kiedys to sie sledzilo z wypiekami na twarzy, teraz chcialbym podobnie, ale nie potrafie znalezc az takiego entuzjazmu w sobie.
2
@Comentateiro Bo cpac trzeba umiec, amatorzy, nie to co ja.
A nie, czekaj...
2
@macio_944 Lepszego nie znajdzie
0
@BorzyKrzys Top
1
@macio_944 Gdy AI wymyka sie spod kontroli i chce zawladnac swiatem.
1
@NeroTFP1 Mistrz! I fajna rola tez w "Watasze"
5
@agaFCB Daremne nadzieje.
2
@tomek8756 Te ciuchy to pewnie na trytytki sie trzymaja.
3
@Ojciec5tkidzieci Takie przeciwienstwo Bergkampa ;)
11
@Hosh Moze skacze z kwiatka na kwiatek niezaleznie od tego ;)
2
@DLFCB Wielka strata dla tej dyscypliny.
2
@RichardWinters Szanuje Twoje zdanie, ale moim zdaniem nie ma tu winy kierowcy.
Jeszcze mam wrazenie, ze szly patrzac w telefon
1
@RichardWinters No a ile moglo byc metrow kiedy zaczely byc widoczne? z 40? Mysle, ze nie wiecej. Gdyby zaczal hamowanie w tamtym momencie zamiast je ominac tak jak to zrobil to by je odklejali z maski 30 metrow za pasami.
5
@NeroTFP1 Moim zdaniem powinno sie zmniejszac podatki, bo takie ciagle podwyzszanie minimalnej doprowadzi tylko do wzrostu cen towarow i uslug.
1
@RichardWinters Moim zdaniem w momencie kiedy zauwazyl dzieci bylo za pozno na jakikolwiek inny manewr niz ten ktory wykonal.
I to nie z powodu nadmiernej predkosci tylko zwyczajnie nie bylo ich wczesniej widac.
1
@Aragorn33 Raczej piesi zignorowali fakt, ze pojazd jest na tyle blisko, ze nie da sie bezpiecznie przejsc przez pasy, ba, nawet nie zwolnily i nie zatrzymaly sie tylko na pewniaka walą na pasy.