1

@usztafik Na szczescie tutaj tylko zabili czlowieka.

3

@usztafik Strach pomyslec, co by byly gdyby ich mocno ponioslo.

0

@sen Moim zdaniem Anglia grala troche na zaciagnietym hamulcu recznym, chcieli przejsc przez ten mecz jak najmniejszym nakladem sil.

0

@KamQiX Az nie do wiary patrzac na to, ze mieli az 22 okazje.

1

@Sulimo Z takim tytulem to powinien krecic w Sosnowcu.

1

Czy jakis zespol na Euro mial wyzsze xG niz Holandia z Polska?

1

@jacobFCB Najlepszego! Zdrówka, pomyślności i pociechy z powiększającej się rodzinki ;)

0

Poprawnie użyli "tapet" - szanuję.

0

@Encore Piekne to byly koszulki.

4

@Aragorn33 Zero szacunku dla takich ludzi.

6

@Bobo25 Z sutkami? To musisz Vegecie pokazac.

0

@Bobo25 Moze Snood?

2

@HypeR Mam wrazenie, ze jak wymieniacie tych najlepszych raperow to kazdy podaje innego.

2

@Bobo25 Ja zazwyczaj chowam do butow, buty przykrywam kocem i jeszcze na to daje ciuchy, potrojne zabezpieczenie :)

3

@John_Doe U mnie to chyba przeminelo z wiekiem, nadmiarem obowiazkow i notorycznym niedoczasem - kiedys to sie sledzilo z wypiekami na twarzy, teraz chcialbym podobnie, ale nie potrafie znalezc az takiego entuzjazmu w sobie.

2

@Comentateiro Bo cpac trzeba umiec, amatorzy, nie to co ja.

A nie, czekaj...

2

@macio_944 Lepszego nie znajdzie

0

1

@macio_944 Gdy AI wymyka sie spod kontroli i chce zawladnac swiatem.

1

@NeroTFP1 Mistrz! I fajna rola tez w "Watasze"

5

@agaFCB Daremne nadzieje.

2

@tomek8756 Te ciuchy to pewnie na trytytki sie trzymaja.

3

@Ojciec5tkidzieci Takie przeciwienstwo Bergkampa ;)

11

@Hosh Moze skacze z kwiatka na kwiatek niezaleznie od tego ;)

2

@DLFCB Wielka strata dla tej dyscypliny.

2

@RichardWinters Szanuje Twoje zdanie, ale moim zdaniem nie ma tu winy kierowcy.

Jeszcze mam wrazenie, ze szly patrzac w telefon

1

@RichardWinters No a ile moglo byc metrow kiedy zaczely byc widoczne? z 40? Mysle, ze nie wiecej. Gdyby zaczal hamowanie w tamtym momencie zamiast je ominac tak jak to zrobil to by je odklejali z maski 30 metrow za pasami.

5

@NeroTFP1 Moim zdaniem powinno sie zmniejszac podatki, bo takie ciagle podwyzszanie minimalnej doprowadzi tylko do wzrostu cen towarow i uslug.

1

@RichardWinters Moim zdaniem w momencie kiedy zauwazyl dzieci bylo za pozno na jakikolwiek inny manewr niz ten ktory wykonal.

I to nie z powodu nadmiernej predkosci tylko zwyczajnie nie bylo ich wczesniej widac.

1

@Aragorn33 Raczej piesi zignorowali fakt, ze pojazd jest na tyle blisko, ze nie da sie bezpiecznie przejsc przez pasy, ba, nawet nie zwolnily i nie zatrzymaly sie tylko na pewniaka walą na pasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?