@DonMatteo901 Spoko,ja chyba tego nie zrozumiem,bo za tymi monsterkami nie przepadam,a większość energetyków to w smaku praktycznie jeden syf dla mnie i jedynie dla pobudzenia to czasem wypiję :P Te napoje mają w sobie BARDZO dużo cukru czy innych słodzików,dla samego smaku to myślę że jednak są lepsze napoje :)
@alone49 Oni mają to w dupie i nie aktualizują potem składów,trenerów nic,żeby ludzie już nową edycję kupili z aktualnymi,ja polecam sobie ściągać samemu co ludzie na necie robią :)
@NeroTFP1 Szczerze to jest taka populistyczna gadka,to są standardowe ceny raczej na wszystkie mecze kadry na Narodowym.W 2017 płaciłem 100zł za bramką także bez przesady(mecz z Gibraltarem)
@kulek22 No chyba o $ chodzi,bo w państwach w których wiedzą,że się tego nie wyeliminuje w społeczeństwie to jest depenalizacja.Kokaina jest na tyle mocno uzależniającą substancją,że potrafi zniszczyć życie całkowicie no i można ją dość łatwo przedawkować,w przeciwieństwie do trawy gdzie faktycznie z legalizacji są praktycznie same plusy
@Martwy TRAGEDIA,do tej pory mnie mega wkurzało w tych sokach Riviva z Biedronki,a wczoraj odkręcałem Colę i też była jakaś dziwna że się zakręcić normalnie nie dało...
@michal26 Ja myślę,że Curry już nie zdobędzie mistrzostwa z Warriors,ta formuła się skończyła,im szybciej włodarze to ogarną tym lepiej dla przyszłości GSW
@Szreko A to niby czemu?Ja przeczytałem że to kwestia przynęty tj szczury mięso A myszy produkty roślinne(tak poza tym to nie mam 100% pewności bo się na tym nie znam A kilka sekund to widzialem)
@kolomen2 Kup łapkę na myszy,ja widziałem szczura w kuchni u siebie kilka razy(choć nikt inny z domu nie widzial) i postawiłem.Poki co się nie złapał niestety albo stety
@Ojciec5tkidzieci Mars chyba jeszcze z 10 czy 15 lat kosztował ok 1zł,myślę że w latach 90 to był luksus,nie pamiętam już zbyt dobrze,od babci dostawałem na święta wielką paczkę Grześków :)
1
@gumaz @barcanawieki macie jakiś stream do tego?Jak tak można na PW prosić?
0
@DonMatteo901 Spoko,ja chyba tego nie zrozumiem,bo za tymi monsterkami nie przepadam,a większość energetyków to w smaku praktycznie jeden syf dla mnie i jedynie dla pobudzenia to czasem wypiję :P Te napoje mają w sobie BARDZO dużo cukru czy innych słodzików,dla samego smaku to myślę że jednak są lepsze napoje :)
1
@alone49 Oni mają to w dupie i nie aktualizują potem składów,trenerów nic,żeby ludzie już nową edycję kupili z aktualnymi,ja polecam sobie ściągać samemu co ludzie na necie robią :)
2
@DonMatteo901 pijesz energole dla smaku a nie kofeiny,o boziu...
0
@Kubsoleon A Yamala dodali w 24?Zawsze też można sobie samemu go przenieść
0
@NeroTFP1 Szczerze to jest taka populistyczna gadka,to są standardowe ceny raczej na wszystkie mecze kadry na Narodowym.W 2017 płaciłem 100zł za bramką także bez przesady(mecz z Gibraltarem)
0
@kulek22 No chyba o $ chodzi,bo w państwach w których wiedzą,że się tego nie wyeliminuje w społeczeństwie to jest depenalizacja.Kokaina jest na tyle mocno uzależniającą substancją,że potrafi zniszczyć życie całkowicie no i można ją dość łatwo przedawkować,w przeciwieństwie do trawy gdzie faktycznie z legalizacji są praktycznie same plusy
2
@Martwy TRAGEDIA,do tej pory mnie mega wkurzało w tych sokach Riviva z Biedronki,a wczoraj odkręcałem Colę i też była jakaś dziwna że się zakręcić normalnie nie dało...
1
@michal26 Ja myślę,że Curry już nie zdobędzie mistrzostwa z Warriors,ta formuła się skończyła,im szybciej włodarze to ogarną tym lepiej dla przyszłości GSW
0
@takisobiektos Świąteczna moc-to wódy czas
0
@barcowy1899 Rok temu były gorsze jak pamiętam,Lakers w słabej formie bez Davisa grali
1
@fart Będzie oglądane,na papierze Celtowie miażdzą,ale rok temu na papierze to mieli być w finale NBA,zobaczymy :)
2
@Encore Kozak jest,mam nadzieję że wkrótce zacznie się ubiegać o ten polski paszport :)
0
@Szreko A to niby czemu?Ja przeczytałem że to kwestia przynęty tj szczury mięso A myszy produkty roślinne(tak poza tym to nie mam 100% pewności bo się na tym nie znam A kilka sekund to widzialem)
0
@kolomen2 Szczerze jak to jest jakiś większy problem to jest kilka osobników to może pomyśl o zamówieniu usługi deratyzacji?
0
@Dari0G Bo to ja opłaty muszę robić xd Ogólnie to 1 raz mam taka sytuacje wwżyciu-mieszkam w piętrowym bloku i chyba z pionu kibla wychodził
0
@FcPortoFan1999 W ogóle te zespoły z big 3 nowe czyli Suns I clippers narazie kiepsko sobie radzą
0
@kolomen2 Kup łapkę na myszy,ja widziałem szczura w kuchni u siebie kilka razy(choć nikt inny z domu nie widzial) i postawiłem.Poki co się nie złapał niestety albo stety
1
@Comentateiro Ja już kończę,jutro tylko kiełbasę i śliwki wkroić, doprawić i koniec :)
0
@FcPortoFan1999 Ale jak to,przecież promocja w Lidlu była tydzień temu
0
@KibicBarcy84 Tak,dajmy mu 5letni kontrakt :P Gość widzę Cię kupił 1 dobrym występem niczym bramką w pamiętnej remontadzie z PSG :D
2
@Kamilos84 U mnie na osiedlu myśliwy 'śmiertelnie postrzelił' żołnierza na poligonie...
0
@Ojciec5tkidzieci Mars chyba jeszcze z 10 czy 15 lat kosztował ok 1zł,myślę że w latach 90 to był luksus,nie pamiętam już zbyt dobrze,od babci dostawałem na święta wielką paczkę Grześków :)
1
@Lionel_Messi10 w 23 jest na pewno
0
@Nazio_87 Ja pamiętam,że wieszałem lampki u siebie w pokoju przed meczem,dziś też wieszałem lampki a teraz oglądam powtórkę finału :D
0
@TR3YWAY Niby taki przygłup,a Wśród nocnej ciszy na klawiszach umie zagrać
0
@Cotutajsiedzieje Przecież mecz był chyba o 18 to jeszcze 20h
1
@Czarny_ck Lewy nie grał dziś tak źle,w 2 połowie przygasł i spokojnie po 60min mógłby być zmieniony
1
@barcelonaLM Xavi-to Ty?
0
@Kuba_1 No i oboje mają tylko lewą nogę