6

@Kuba_1 Ty uważasz,że to jest wyśmiewanie Lewego?To jest dystans M.Linette w pełnej krasie a co do samego mema,no to ta internetowa forma wyśmiewa praktycznie wszystko,więc dziwi mnie że ktoś może mieć o to pretensje,że Lewego też to dotyczy skoro zaczęło się? od Jana Pawła II

0

@koksik2700 Na treningach też zawsze pokazują jak wszyscy ładują w okno,a na meczach ledwo do koszczyka bramkarza piłka się doturla,no ewentualnie 2 piętro xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 Gdzieś kiedyś na filmwebie bodajże na to trafiłem,kolega wyżej dobrze wyjaśnił :)

0

@Kgorecki2500 Trochę głupie,ale takie rozszerzone napisy zupełnie burzą synchronizację dialogów(tak jak napisy do filmów szukam i też nie pasują do extended version) nie mówiąc już o potrzebie dogrania głosów.A napisy są normalnie do wszystkiego?

0

@wpwelement No bo ludzie mając po kilka maili nie pamiętają co 10 lat temu wpisali a w profilu nie widać...

2

@waletpl Na tyle co go oglądałem to jest lekko drewniany,tyle że szybki i silny

0

@barca__rządzi no teraz N.Kaczmarek to się bardzo tym stresuje :D

0

@Kamiloza91 Dostał za to że zawsze Lewy mu zabierał A co by nie mówić jest jednak zasłużonym dla Polski sportowcem(nie chodzi o osiągnięcia)

0

@jacobFCB Niby tak,ale w tych budżetach jest pomijana promocja filmu czyli np drugie 50 baniek

0

@FcPortoFan1999 W sumie jak Zieliński przejdzie do Interu szybko i zdobędzie scudetto to czemu nie

0

@lukaszbrk Firma budowlana chce się rozreklamować i dodatkowo nagrodzić sportowców za wielki sukces,gdzie widzisz problem?

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe kiedy w ogóle piłkarz następnym razem znajdzie się w 10,albo w ogóle w 20 plebiscytu?

1

Poganiają tych odbierających nagrody przy przemówieniach,zamiast ograniczyć tzw. program artystyczny,ograniczenie reklam na Polsacie jest rzecz jasna niemożliwe

7

Widzę,że Otylia to biedrach przybrała jak Wisła na Bugu we Włodawie

0

@NeroTFP1 A skąd tę 10 już masz jak na gali nie ogłaszali?

0

@Lukikiki No ja właśnie sobie hotdogi robię :)

0

@LS Haha no dokładnie,kiedyś grzali w opór a teraz nawet w blokach bez termostatów puszczają tyle ciepła ile im się podoba

1

@tbas Wiecie co,ale to niestety jest tak,że ludzie starsi to czują się zobligowani do przyjmowania księdza i dawania mu koperty.Moja babcia jak mówi,że jest już przygotowana na przyjęcie kolędy to zanim krzyż i świece postawi to już ma datek gotowy.A taka babcia cioteczna co też była to ona nawet nie wie,że coś z podatków na Kościół idzie.

0

@BartqRKO Kojarzy mi się jak oddawał takie niewiarygodne rzuty zza łuku w serii z Lakers,oczywiście nie aż tak,ale Davis też na niego patrzył z wyrazem 'really?:o'

0

@tristan87 Otóż nie tym razem

30

Xavi do V.Roque-wiesz co masz robić?
-nie
ja też nie,pozdrów Kounde

0

A skąd machmol bierzecie?Księciuniu daj Vitora Roque

1

@BulaKG Hitman misja w Paryżu

0

@Emhyr Żeby o 18 ich wyczuł to musieliby grubo zabalowac :P normalnie się szampana napija po 3 pójdą spać

0

@Bykunn A to jest jakieś święto że masz urodziny albo Jezus?też tylko data,Nowy Rok świętuje się w każdej kulturze choć nie zawsze 1 stycznua

0

@Emhyr Czekam na przeróbkę z Lewym :D

1

@michal26 Za to pokażą Utah-Miami bo o 23 :P

0

@barcanawieki Musisz wykupić PPV https://youtube.com/clip/UgkxzhqCtqkqBVCzgZe4Y3y09hmFUjRhhyfq?si=vvRMh-FMVq5hZTiS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?