I kolejny raz w meczu Rising Stars NBA J.Sochan podpisany jako z United Kingdom,no nie podoba mnie się to...Natomiast fajnie,że B.Podziemski powiedział że za rok ma zamiar grać w polskiej reprezentacji,no trzymamy za słowo :)
@MESSIah16 Może zmiana podejścia przyniesie im lepsze wyniki niż kupowanie graczy za miliony $ bez ładu i składu.Akurat Mbappe by pasował to,że budują na młodych francuskich graczach ale to już parę lat za późno dla Kyliana
@misterio Oczywiśćie,że Eleven tam praktycznie wszyscy redaktorzy to kibice Realu,taki A.Białkowski z 9CAMPNOU długo miejsca nie zagrzał @prokar1 tvn?a to tam lecą jakieś mecze? xd
@normasubiektywna Ja bym Cancelo wykupił najlepszy boczny obrońca w Barcy od dawna i może obstawić 2 lub więcej pozycji,co do Felixa nie jestem przekonany,jeśli będzie opcja wypożyczyć znów to ok,ale za wykup za grube miliony nie
@Popitek12 'Wiesz co? Wolę twoją przyjaciółkę Weź ją ze sobą, zrobicie mnie na spółkę I taką czuję pustkę, i nie mam nic w sobie I czemu to przyciąga tyle pięknych kobiet?'
@Pedri16Future Niby tak,ale z 2 strony to uderzał z 1 piłki a po skosie by go mógł zblokować obrońca,więc ten strzał po krótkim słupku to dość dobra decyzja
@gaq Albo na 0:3 w Kiszyniowie :P Można sobie tak po polsku gdybać,ale zobacz że Lewy strzelił na remis 2:2 i z minutę później znów Granada na prowadzeniu,po prostu z taką defensywą nie da się wygrywać meczów
0
@kamiVeB 'a gdzie Barcy do LM'
0
@Encore Ciekawe co byłby w stanie zrobić na Slam Dunk gdy będzie bardziej atletyczny,zdjąć coś z góry tablicy kto wie :)
3
I kolejny raz w meczu Rising Stars NBA J.Sochan podpisany jako z United Kingdom,no nie podoba mnie się to...Natomiast fajnie,że B.Podziemski powiedział że za rok ma zamiar grać w polskiej reprezentacji,no trzymamy za słowo :)
1
@macio_944 A ja właśnie go kojarzę,że grał chwilę z Krychowiakiem w 1 klubie,coś tam w Fifę nimi pyknąłem
1
O Matko,E.Banega już schodzi!
0
@macio_944 On chyba grał u arabów zanim to było modne?
6
@Xelio Jakbyś zauważył to testują sędziego z mikrofonem,który tłumaczy decyzje jak w NBA przy varze
0
@Faro Śmiesznie by było jakby 'nie wypalił w Realu' tzn nie dogadywałby się z Viniciusem i na boisku by się dublowali,ale nie wiem czy to możliwe
1
@Lionel_Messi10 Poważnie?Transmisja tylko MLS season pass na legalu tak?
1
A Brooke wróci do Ridge'a Forrestera za 2 odcinki
0
@FcPortoFan1999 Hola hola,a Gavi 2 żólta w 90min meczu w Porto :P (akurat wczoraj widziałem powtórkę :)
0
@FcPortoFan1999 W zasadzie to mogli remis ugrać,mieli 20min na to i okazje też :)
1
@Lionel_Messi10 Dziś to chyba Messi zagra w końcu od 1min co? Mecz o 1:30 naszego czasu?
0
@MESSIah16 Może zmiana podejścia przyniesie im lepsze wyniki niż kupowanie graczy za miliony $ bez ładu i składu.Akurat Mbappe by pasował to,że budują na młodych francuskich graczach ale to już parę lat za późno dla Kyliana
1
@Lionel_Messi10 Dziś mecz I.Miami - Newell's w nocy?
0
Wyobrażacie sobie,że to Raków gra w 1/8 LM z City? :D Jak myślicie ile byłoby na liczniku
2
@misterio Oczywiśćie,że Eleven tam praktycznie wszyscy redaktorzy to kibice Realu,taki A.Białkowski z 9CAMPNOU długo miejsca nie zagrzał
@prokar1 tvn?a to tam lecą jakieś mecze? xd
0
@normasubiektywna Ja bym Cancelo wykupił najlepszy boczny obrońca w Barcy od dawna i może obstawić 2 lub więcej pozycji,co do Felixa nie jestem przekonany,jeśli będzie opcja wypożyczyć znów to ok,ale za wykup za grube miliony nie
0
Lipsk świetnie wszedł w mecz,więc Real zaraz strzeli
0
@A4ron Bez przesady,chyba top5 pomocników od 2020
0
@4drian0 Ale to chyba na konsolę gry?
0
@waletpl Xavi go zajedzie,bo to jedyny gracz który wprowadza dynamikę na skrzydłach
1
@Popitek12 'Wiesz co? Wolę twoją przyjaciółkę
Weź ją ze sobą, zrobicie mnie na spółkę
I taką czuję pustkę, i nie mam nic w sobie
I czemu to przyciąga tyle pięknych kobiet?'
0
@Faro Na pewno Arabia będzie się zgłaszać,tym bardziej że Xavi już pracował w Katarze
1
@Karthusowski Mi z NBA,niech robią im większa konkurencja tym lepsze gry prawdopodobnie
0
@tristan87 A Man's gotta drink
1
@Pedri16Future Niby tak,ale z 2 strony to uderzał z 1 piłki a po skosie by go mógł zblokować obrońca,więc ten strzał po krótkim słupku to dość dobra decyzja
1
@gaq Albo na 0:3 w Kiszyniowie :P Można sobie tak po polsku gdybać,ale zobacz że Lewy strzelił na remis 2:2 i z minutę później znów Granada na prowadzeniu,po prostu z taką defensywą nie da się wygrywać meczów
0
Będzie manita ;/
1
@barcelonaLM Ciekawe czy wylosujemy podobnie trudną grupę jak na Euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)