0

@Emhyr Felix z ławki zdecydowanie lepiej wygląda niż w podstawie,więc to nie takie oczywiste żeby go dać do 1 składu

1

@BARCA1899Messi Mógłby dostać chociaż 10 albo 15,Lewy by odpoczął a młody w pressingu pobiegał,no ale Xavi ma inny ogląd

0

@Maltan Trzeba by się zapytać Czesia,on kiedyś to rozrysowywał w KS tzn markery zmęczeniowe

1

@Culer9002 50 twarzy 1:0 xd

1

Xavi jest słowny,jak mówi że bierze minimalne-wymęczone zwycięstwo tak robi,szykujmy się na powtórkę w niedzielę

1

@Romario87 Wejdzie w środę w Pucharze Króla pewnie

5

Asystent La Bamba:Xavier,wpuściłbyś dziś V.Roque
Xavi:Ale on nie zna założeń taktycznych jeszcze
La Bamba:No i o to chodzi

0

@BCF9981 Tylko solidny wp&erdol od Realu może zmienić chip w głowie Laporty

0

@kuz liczę,że przepchną ten mecz i się zepną jakoś w końcu na Klasyk

0

@Firestone Mi się to zdarza,bo gram na alternatywnych ustawieniach i jak się coś w ustawieniach zmieni to się zdarza xd

0

Wie ktoś czy Krystyna jest na meczu?To na stadionie jego klubu grają w końcu,nie?

1

Otóż nie wystarczy panie Gazda

3

@FCBparasiempre proszę bardzo xd jak się cieszą że na nas trafili

0

Ktoś wie gdzie będzie można obejrzeć losowanie Pucharu Króla?

1

@Gaz Ale jak to?Przecież to wszystko miało być zresetowane pod odejściu Messiego co ich blokował,a potem po pożegnaniu się z amigosami.

0

@AxelF A wiesz czemu tak jest?Bo do ostatniej minuty byli w grze,gdyby dostawali na papę 0:4 to nikt by nie pyskował tylko podchodził z szacunkiem,tak przypuszczam

2

@Hajny "Powiedz no, to z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?" :P

2

Kamera jak w Kiszyniowie,wynik jak w Kiszyniowie no i gra jak w meczu Mołdawia-Polska...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Lewandowski karci Roque po raz pierwszy(ten upada)

0

@insp1re No jakby go teraz pokazali to on pewnie niezłą beczkę ma

3

dawaj Pedriego i Gaviego jeszcze wszystkie rece na poklad xd

1

U Xaviego wszystko musi być według podręcznika młodego trenera,jeśli nie minie 60min to on nie zrobi zmian,Puchar Arabii za pasem a on męczy tego de Jonga i nas z tym Felixem

0

@Rewolucja123 No nie wiem,dla mnie mimo wszystko Raphinia z przodu najlepiej,zdjąć Felixa niech wchodzi Roque na 9 a Ferran na skrzydło

0

Mówcie co chcecie ale dziś Raphinia jednym z lepszych punktów ofensywy xd

1

Gdybyśmy teraz mieli z nimi grać w Lidze Mistrzów to byłby mecz ślepego z kulawym...

1

@GadulkiGembulki_FCB To taki Balde na skyrzdle,wypuszcza piłkę i biegnie ile sił,czasem nawet fajny drybling mu wyjdzie

0

@tbas Ja myślę,że już Kerber nie miała tyle pary co na początku i zaczęły się niedokładności- nie wytrzymała tempa

0

@_M4rtin Ludzie ja się odniosłem do samego mema co wrzuciła M.Linette a nie do ogólnej medialnej nagonki na formę Lewego czy co gorsza gównoburzy na twitterze,który jest największym skupiskiem hejtu w internecie

1

No trzeba powiedzieć,że trudne warunki Idze postawiła Angelika Kerber na początku tego finału United Cup

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?