1

Ile mieliśmy strzałów od momentu pudła Yamala?

0

@19Riki20 A no to nie,w następnej edycji będzie

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Póki co to gramy tak jakby już na karne

0

@tristan87 Ała,no kurw@ rzeczywiście...

3

Nieno nniema szans,żeby 16latek grał 120 min na dobrym poziomie...i co 3 dni

0

@19Riki20 Bo nie ma 17 lat skończonych,ściągnij sobie jakieś składy z neta gdzie jest,ja tak zrobiłem w 23

0

@Aragorn33 A nie jest 5?

0

@emjot Czyli i tak jeden jaśniejszych punktów ofensywy(razem z Yamalem)

0

@Dzieniu Cancelo na PO a Kounde do środka

1

@Hajny Yamal ewidentnie ma zwyżkę formy,ale logiczne że w tym wieku nie jest w stanie takiej utrzymać przy meczach co 3 dni,więc niech Raphinia wraca i walczy o 1 skład(za czasów Dembele to dobrze na niego działało)

8

Trzeba strzelić coś na 1:3 bo nie wierzę,że nic nie stracimy już

11

Wszyscy śmiejecie się z Lewego a jak Benzema takie błędy wymuszał na bramkarzu przeciwnika to 'jaki zajebisty napastnik do końca idzie'

0

@szymonekk Umyć xd człowieku to obecna Barca potrafi przegrywać zanim zdążysz piwo otworzyć albo się odlać a co tu mówić o kąpieli

0

@Encore Szymon Szewczyk: "Jak najbardziej"

1

@hayek Rozumiem,sam gram w Fifę 23,ale nie uważasz że wydawanie CO ROKU gry >250zł która się niewiele zmienia to lekkie wysysanie z ludzi hajsu?

0

@escarabajo Ghana już chyba w ogóle bez szans co?

0

Ale EA natrzaskała $ na tych wszystkich ludziach co wiernie pędzą co roku po nową FIFĘ do sklepu,sponsorują La Ligę i Supercoppa Italia,nie wiem co jeszcze

0

@Encore Nie ma szans,ponieważ zniszczy go poteżny Hubi Hurkacz

3

@Arden Szczerze to nie wyobrażałem sobie,że komentatorzy tak siedzą rząd w rząd z kibicami :o

0

@Faro Prawda,widać że się nie odnalazł jeszcze w nowym otoczeniu(nie mówię o grze nawet)

2

Co by nie mówić to brawo dla Xaviego za reakcję tzn zmianę,nie wiem czy coś to da,ale sama decyzja dobra Roque->Lewy

1

W końcu słupek oddał Yamalowi zaległe liczby xd

0

@Barca2022 Blisko,11 doliczył :P

0

I.Miami dementowal kilka miesięcy temu ale widzę że zagrają w Riyadh Season Cup z Al-Nassr C.Ronaldo 1 lutego :)

1

@FcPortoFan1999 ja też dopiero co,ale zalogowałem się wpisałem kod i wszystko działa https://www.pepper.pl/promocje/puchar-narodow-afryki-w-megogo-780776

0

@FcPortoFan1999 teraz na Megago leci,jest promka ze można za friko 20dni oglądać

0

Polecam,dobra opcja na oglądanie dziś zaczynającego się Pucharu Narodów Afryki na legalu! https://www.pepper.pl/promocje/puchar-narodow-afryki-w-megogo-780776
edit.można też tam oglądać za darmo kanały tv np Eleven,a więc też jutrzejszy Klasyk w SPH :)

2

@MesQueUnClub96 Każda polska stacja by tak zrobiła,więc mnie to nie dziwi

0

@marcin62 Ludzie się jarają,że jest to 'znana osoba' a nie przypadkowa laska czy gwiazda porno,które notabene jak sobie 'wyrobią nazwisko' to wychodzą z mainstreamowej branży i na Onlyfans zarabiają.To trochę tak jak się oglądało kiedyś Playboye z aktorkami itd(pamiętam jak w gimbie miałem z J.Krupą xd)

0

@reloaded Nie o to chodzi,chodzi o to żeby Balde nie wystawić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?