0

@Monegros Powrót im.Krystiana Bielika

0

@barcelonaLM Jeszcze nie wiem,ale jakby były jutro to nie wiedzialbym na kogo zagłosować

1

@adi7adi8 Moim zdaniem ona jest przemęczona,zobaczymy co powie ale w Dubaju np też ficzynie nie dała rady grać 2 tydzień z rzędu po wygranym turnieju

0

@FcPortoFan1999 Oglądałem ostatnio vlog łączy na piłka to w pokoju grali i pottował nieźle

0

@LukaszFan Walia zapłaci rachunek za Euro 2016 kiedy to szliśmy po tytuł i nie dano nam z nimi zagrać,przez 'karny Błaszczykowskiego' i nie jutro,a pojutrze o tej porze będzie jasne

0

Gundo schodzi,póki co przerwa reprezentacyjna bez urazów dla graczy Barcelony :)

1

Kolumbia po kolei punktuje europejskie potęgi no ale wiadomo że A.południowej tylko Brazylia i Argentyna coś graja

0

@Encore To są inni gracze ale Curry to najlepszy shooter w historii

0

@Kozinho. Przyjechała do Polski w ogóle?

4

@kanver_ Widzę,że Pan Michał Probierz obecny na La Bambie

0

@MESSIah16 U nas w mieście-Szczecin też była jakaś taka sytuacja że na klatce akurat ktoś podpalił bezdomnego...

0

@Rl9k1nG Druga połowa roku będzie ciekawsza

1

@macio_944 M.Majak to zadeklarowany kibic Realu,więc nie wiem czego się spodziewasz

0

@Xxxbarca4ever Ale wygrał pojedynek bark w bark z nie takim znowu leszczem,co długi czas nie miało miejsca

1

Wolałbym zobaczyć Roque a nie Yamala za Raphinię

0

@partymaker Wątpię,żeby Alonso zagrał bo on ostatnio to na trybunach jedynie siedział

2

@Sulimo Szczerze to ja wątpię,żebyśmy ten mecz wygrali,na ich stadionie to 1 punkt będzie dobry

0

@Forsyth Jak kojarzę to już było coś że 2 miliony

1

De Jong jak spode łba patrzy :P

0

@partymaker Co Ty porównujesz?Real to się naprawdę prześlizgnął a my w tym dwumeczu jesteśmy lepsi

2

Niższe posiadanie piłki od Napoli a gra lepsza,jak to tak?

0

@FCB_dimiC W tej 1 bramkowej akcji to te przepuszczenie dużo zmieniło w reakcji obrony

1

@Rust_Cohle Dokładnie,El Libertador ja zmieniłem nazwę na Montjuic i jest na ten sezon realistycznie :)

0

@sevs No teraz to pewnie miałbyś problem to odpalić na win10/11

0

@Patriskos Trochę niski jest i już dość wiekowy

0

@misterio Jak dla mnie to Dragon Ball zasługuje na Oscara :P

4

@Pawci023x Tak,będą mogli ale co ciekawe nie gwarantuje to udziału w przyszłorocznej edycji pucharu mistrzów

8

Wy to nieźli jesteście w tym Miami,wam tylko muzyczkę z Benny Hilla puścić i do internetu wrzucić

1

@FCB_dimiC Grali w pucharze w tygodniu i znów będą w środę grać

0

@niepijpiotrek Bez Lamine'a możemy nie wychodzić na Napoli w zasadzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?