3 kwietnia 2024, 20:59
0
@Monegros Powrót im.Krystiana Bielika
3 kwietnia 2024, 02:57
@barcelonaLM Jeszcze nie wiem,ale jakby były jutro to nie wiedzialbym na kogo zagłosować
26 marca 2024, 05:34
1
@adi7adi8 Moim zdaniem ona jest przemęczona,zobaczymy co powie ale w Dubaju np też ficzynie nie dała rady grać 2 tydzień z rzędu po wygranym turnieju
25 marca 2024, 20:53
@FcPortoFan1999 Oglądałem ostatnio vlog łączy na piłka to w pokoju grali i pottował nieźle
25 marca 2024, 01:39
@LukaszFan Walia zapłaci rachunek za Euro 2016 kiedy to szliśmy po tytuł i nie dano nam z nimi zagrać,przez 'karny Błaszczykowskiego' i nie jutro,a pojutrze o tej porze będzie jasne
23 marca 2024, 22:29
Gundo schodzi,póki co przerwa reprezentacyjna bez urazów dla graczy Barcelony :)
22 marca 2024, 23:21
Kolumbia po kolei punktuje europejskie potęgi no ale wiadomo że A.południowej tylko Brazylia i Argentyna coś graja
21 marca 2024, 23:38
@Encore To są inni gracze ale Curry to najlepszy shooter w historii
21 marca 2024, 20:21
@Kozinho. Przyjechała do Polski w ogóle?
21 marca 2024, 20:11
4
@kanver_ Widzę,że Pan Michał Probierz obecny na La Bambie
21 marca 2024, 20:09
@MESSIah16 U nas w mieście-Szczecin też była jakaś taka sytuacja że na klatce akurat ktoś podpalił bezdomnego...
20 marca 2024, 00:56
@Rl9k1nG Druga połowa roku będzie ciekawsza
17 marca 2024, 23:26
@macio_944 M.Majak to zadeklarowany kibic Realu,więc nie wiem czego się spodziewasz
17 marca 2024, 22:25
@Xxxbarca4ever Ale wygrał pojedynek bark w bark z nie takim znowu leszczem,co długi czas nie miało miejsca
17 marca 2024, 22:22
Wolałbym zobaczyć Roque a nie Yamala za Raphinię
17 marca 2024, 17:42
@partymaker Wątpię,żeby Alonso zagrał bo on ostatnio to na trybunach jedynie siedział
16 marca 2024, 20:38
2
@Sulimo Szczerze to ja wątpię,żebyśmy ten mecz wygrali,na ich stadionie to 1 punkt będzie dobry
13 marca 2024, 00:14
@Forsyth Jak kojarzę to już było coś że 2 miliony
12 marca 2024, 22:22
De Jong jak spode łba patrzy :P
12 marca 2024, 22:06
@partymaker Co Ty porównujesz?Real to się naprawdę prześlizgnął a my w tym dwumeczu jesteśmy lepsi
12 marca 2024, 21:24
Niższe posiadanie piłki od Napoli a gra lepsza,jak to tak?
12 marca 2024, 21:19
@FCB_dimiC W tej 1 bramkowej akcji to te przepuszczenie dużo zmieniło w reakcji obrony
12 marca 2024, 20:53
@Rust_Cohle Dokładnie,El Libertador ja zmieniłem nazwę na Montjuic i jest na ten sezon realistycznie :)
11 marca 2024, 04:48
@sevs No teraz to pewnie miałbyś problem to odpalić na win10/11
11 marca 2024, 03:19
@Patriskos Trochę niski jest i już dość wiekowy
11 marca 2024, 02:02
@misterio Jak dla mnie to Dragon Ball zasługuje na Oscara :P
11 marca 2024, 01:55
@Pawci023x Tak,będą mogli ale co ciekawe nie gwarantuje to udziału w przyszłorocznej edycji pucharu mistrzów
10 marca 2024, 22:23
8
Wy to nieźli jesteście w tym Miami,wam tylko muzyczkę z Benny Hilla puścić i do internetu wrzucić
10 marca 2024, 21:28
@FCB_dimiC Grali w pucharze w tygodniu i znów będą w środę grać
8 marca 2024, 23:15
@niepijpiotrek Bez Lamine'a możemy nie wychodzić na Napoli w zasadzie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Monegros Powrót im.Krystiana Bielika
0
@barcelonaLM Jeszcze nie wiem,ale jakby były jutro to nie wiedzialbym na kogo zagłosować
1
@adi7adi8 Moim zdaniem ona jest przemęczona,zobaczymy co powie ale w Dubaju np też ficzynie nie dała rady grać 2 tydzień z rzędu po wygranym turnieju
0
@FcPortoFan1999 Oglądałem ostatnio vlog łączy na piłka to w pokoju grali i pottował nieźle
0
@LukaszFan Walia zapłaci rachunek za Euro 2016 kiedy to szliśmy po tytuł i nie dano nam z nimi zagrać,przez 'karny Błaszczykowskiego' i nie jutro,a pojutrze o tej porze będzie jasne
0
Gundo schodzi,póki co przerwa reprezentacyjna bez urazów dla graczy Barcelony :)
1
Kolumbia po kolei punktuje europejskie potęgi no ale wiadomo że A.południowej tylko Brazylia i Argentyna coś graja
0
@Encore To są inni gracze ale Curry to najlepszy shooter w historii
0
@Kozinho. Przyjechała do Polski w ogóle?
4
@kanver_ Widzę,że Pan Michał Probierz obecny na La Bambie
0
@MESSIah16 U nas w mieście-Szczecin też była jakaś taka sytuacja że na klatce akurat ktoś podpalił bezdomnego...
0
@Rl9k1nG Druga połowa roku będzie ciekawsza
1
@macio_944 M.Majak to zadeklarowany kibic Realu,więc nie wiem czego się spodziewasz
0
@Xxxbarca4ever Ale wygrał pojedynek bark w bark z nie takim znowu leszczem,co długi czas nie miało miejsca
1
Wolałbym zobaczyć Roque a nie Yamala za Raphinię
0
@partymaker Wątpię,żeby Alonso zagrał bo on ostatnio to na trybunach jedynie siedział
2
@Sulimo Szczerze to ja wątpię,żebyśmy ten mecz wygrali,na ich stadionie to 1 punkt będzie dobry
0
@Forsyth Jak kojarzę to już było coś że 2 miliony
1
De Jong jak spode łba patrzy :P
0
@partymaker Co Ty porównujesz?Real to się naprawdę prześlizgnął a my w tym dwumeczu jesteśmy lepsi
2
Niższe posiadanie piłki od Napoli a gra lepsza,jak to tak?
0
@FCB_dimiC W tej 1 bramkowej akcji to te przepuszczenie dużo zmieniło w reakcji obrony
1
@Rust_Cohle Dokładnie,El Libertador ja zmieniłem nazwę na Montjuic i jest na ten sezon realistycznie :)
0
@sevs No teraz to pewnie miałbyś problem to odpalić na win10/11
0
@Patriskos Trochę niski jest i już dość wiekowy
0
@misterio Jak dla mnie to Dragon Ball zasługuje na Oscara :P
4
@Pawci023x Tak,będą mogli ale co ciekawe nie gwarantuje to udziału w przyszłorocznej edycji pucharu mistrzów
8
Wy to nieźli jesteście w tym Miami,wam tylko muzyczkę z Benny Hilla puścić i do internetu wrzucić
1
@FCB_dimiC Grali w pucharze w tygodniu i znów będą w środę grać
0
@niepijpiotrek Bez Lamine'a możemy nie wychodzić na Napoli w zasadzie