Oglądałem właśnie jeszcze raz te sytuacje z kontuzją Gaviego i jakim cudem oni go wpuścili na boisko po tym 1 starciu,gdyby od razu zszedł może uraz by nie był tak poważny np.tylko naderwanie więzadła...
@FcPortoFan1999 Słuchałem ostatnio wypowiedzi kogoś z PZPN i mówił,że w przypadku braku tego siana to najbardziej ucierpią najmłodsze sekcje-szkolenie itd. na premie zawsze się znajdzie :D
@Comentateiro Poczekajmy jeszcze na losowanie,półfinał z Estonią jest do zrobienia,ale finał baraży niekoniecznie.Po co jechać?Po chwałę prestiż i pieniądze :P A tak na poważnie to po punkty,bo jak spadniemy mocno to może nas na dużych turniejach wiele lat nie być
Chorwacja ma duże szanse wejść bezpośrednio,bo gra z Armenią a Walia z Turcją,więc miejmy nadzieję że obędzie się bez niespodzianek,bo nasze szanse byłyby iluzoryczne z nimi,co nie oznacza,że z Walią czy Ukrainą bylibyśmy faworytami...
1
@ciema 1 przeszedłem bez dodatkow-tak notabene warto?Do 2 się nie zebrałem jakoś,sporo innych rzeczy do ogrania
0
@Faro Na ten moment zdecydowanie gry :)
1
@insp1re terrorysta z Rosario
1
@michal26 Beka z tego,że dostał techniczny za wiszenie na poręczy w crunch time :P
0
@IMBALEO Wyjdzie,ale niekoniecznie z 1 miejsca,mecz we wtorek zdecyduje
0
Na poprawę humoru po meczu przypominam strzał Fedka Valverde na Estadio de Vallecas :)
https://streamable.com/z7mfs0
27
No brakuje tego Negreiry w naszej drabince płacowej
0
@Rioletto Ale masz stream opóźniony
1
@kamilop Jak nie wygramy we wtorek to w 1/8 dostaniemy baty od kogoś z czołówki i cyk nowe pokolenie zazna genu przegrywa w LM :/
1
@WiernyKibicToJa No Rayo ładną bramkę załadowało z 30m chyba :o
3
Oj ciężko będzie z Porto z taka grą...niestety wyjście z grupy z 1 miejsca wydaje się, zagrożone na ten moment
1
@zTx Jeszcze miał 2 tryb tzn piłka na 4 piętro xd
0
@Kidd spadniemy w rankingu i nie awansujemy na kolejne turnieje,to jest najgorsze w przypadku braku awansu
3
@GeraltzKatalonii Ma niedoleczone z tą pachwiną od dłuższego czasu myslę
0
@Hawajczyk w 2 połowie niech dolicza jak zawodnicy się zmęczą i zaczną grać piłką a nie się atakować
2
Messi ma chyba najmniej kontaktów z piłką od początku kariery jeśli chodzi o mecze od 1 minuty
0
Tak Raphinia kontuzjuj się jak masz do środka pomocy u nas wejść,już lepiej niech go wywalą z czerwoną
2
@Aragorn33 W Europie tak,ale tu są inne standardy :P
0
Panie Sebastianie,nie ma takiego przyspieszania!
0
@VamoSBarca88 Na Polsat Sport News leci
1
@dominox1998 mnie też
0
@lysy1015 No to jego pensja się zwróci i będzie można ewentualnie kogoś w zastępstwie zakontraktowac
0
@Criss18Barca Nie wiem czemu.ale przypomina mi to jak Magik popełnił samobójstwo po wydaniu 'Kinematografii'
0
@Emhyr W jakim programie-Cafe Futbol?
2
@Criss18Barca Losowanie bedzie 23.11
1
Oglądałem właśnie jeszcze raz te sytuacje z kontuzją Gaviego i jakim cudem oni go wpuścili na boisko po tym 1 starciu,gdyby od razu zszedł może uraz by nie był tak poważny np.tylko naderwanie więzadła...
0
@FcPortoFan1999 Z Estonią 1/2 to już jest pewne,jeszcze tylko nie wiadomo kto w ew. finale 23.11 losowanie baraży
0
@FcPortoFan1999 Słuchałem ostatnio wypowiedzi kogoś z PZPN i mówił,że w przypadku braku tego siana to najbardziej ucierpią najmłodsze sekcje-szkolenie itd. na premie zawsze się znajdzie :D
1
@Comentateiro Poczekajmy jeszcze na losowanie,półfinał z Estonią jest do zrobienia,ale finał baraży niekoniecznie.Po co jechać?Po chwałę prestiż i pieniądze :P A tak na poważnie to po punkty,bo jak spadniemy mocno to może nas na dużych turniejach wiele lat nie być
0
Chorwacja ma duże szanse wejść bezpośrednio,bo gra z Armenią a Walia z Turcją,więc miejmy nadzieję że obędzie się bez niespodzianek,bo nasze szanse byłyby iluzoryczne z nimi,co nie oznacza,że z Walią czy Ukrainą bylibyśmy faworytami...