@marcin62 Wszystko się zgadza tylko filmik powinien być max w 480p :) A 1 to wiadomo klasyk,najbardziej słowiański klimat,zawody w piciu,zbieranie kart kobiet i genialna muzyka,szkoda że nie było jej trochę w dalszych częściach,mam nadzieję że będzie w remake'u ta sama,zaraza :)
@Sewren122 Tylko,że Xavi ma sztab ludzi którzy odpowiadają za przygotowanie fizyczne piłkarzy,on sam za to nie odpowiada bezpośrednio,więc to czy uważasz jakim jest trenerem w Twojej opinii jest bez znaczenia.Jeszcze rozumiem jakby taktyka była 'gryzienie trawy' itd a zawodnicy byliby tdo tego niegotowi ale no tak nie jest.
@luka1995 Masz sporo racji,tylko że ponoć Xavi przyszedł z nowym sztabem i dalej są problemy jak wcześniej.Ogólnie to ja myślę,że Lewy to miał taką kontuzję wypadkową z boiska,a większość naszych kontuzjowanych graczy ma problemy mięśniowe bez kontaktu z przeciwnikiem na początku sezonu to jest winą sztabu medycznego
@Czarny_ck No nie,ja bym wolał żeby silniejszy skład zaczął i przy pozytywnym wyniku dać im odpocząć.Z takim składem jaki byś chciał to wcale nie jest pewne,że byśmy pokonali Szachtar
@yoli Ja dziś grałem w Fifie ten meczyk z Bilbao(skład jak w rzeczywistości) i kontuzjowali mi Felixa,więc wprowadziłem Araujo i przeszedłem na 3-5-2 z Balde i Cancelo na wachadłach a napastnikami Ferran i Yamal,Fermina niestety nie mam w składzie
@Dankho94isback Raczej tak,nie widzę innych możliwości zmian,Araujo ewentualnie,jednak reszta to nawet nie zadebiutowała w 1 drużynie,a Athletic to nie jest jednak łatwy rywal
1
@tomek8756 Najlepszy sportowiec jakiego widziała po jego przenosinach do Miami,bo wcześniej nie widziała pewnie żadnego jego meczu
0
Ma ktoś mema co Messi wyciąga z paczki Laysów Złotą Piłkę?
0
@Ptasior https://www.facebook.com/pitbull.serial/photos/-dobra-jeszcze-jedno-bliskie-daj-spokój-saidowe-wyciągnęli-jej-jelita-przez-odby/1375362282486298/
0
Piłkarki FC Barcelony znów najlepszym żeńskim zespołem a czy sa one w tym EA Sports 24 w ogóle bo w FIFIE 23 nie ma
3
@Faro Świetnie widać przez te 0,5s
0
Szkoda,że ten Klasyk tak wcześnie,człowiek nie zdążył dobrze piwa wypić
0
Na kanale La Liga leci klasyk z 14/15 przegrany 3 :1 w Madrycie,co ciekawe sędziował go sędzia jutrzejszy Gil Manzano :
1
@marcin62 Wszystko się zgadza tylko filmik powinien być max w 480p :) A 1 to wiadomo klasyk,najbardziej słowiański klimat,zawody w piciu,zbieranie kart kobiet i genialna muzyka,szkoda że nie było jej trochę w dalszych częściach,mam nadzieję że będzie w remake'u ta sama,zaraza :)
0
@FcPortoFan1999 Lewanilson to doznał w Porto kontuzji
0
@Emhyr Napisze ktoś ile ona ma lat?
@BulaKG 5l wódki czystej i korniszony na zagrychę
0
Dobra utrzymać to i wszyscy do wanny z lodem po meczu i modlić się do Lewego,żeby zagrał
0
@kanver_ Dokładnie,ciekawi mnie czy Xavi nie postawi na Gundo Gaviego i Fermina w środku
0
@SinMistico I dobrze,niech odpocznie na Klasyk,bo może się okazać że będzie kluczowy
0
@Transu96 Wiesz może czy to jest ta jakby 'zremasterowana wersja' i z widokiem FPP dostępnym czy zwykła jak na steamie ponoć jest?
0
Ale ten Macgajwer to nieźle główkuje
0
@FcPortoFan1999Braga również :)
0
@Bartas7VeB Teraz ta głupia kartka Gaviego nabiera inne znaczenia przy absencji tylu podstawowych graczy...
1
@Warty Dokładnie też właśnie tu wchodzę po skakaniu :P
0
@gracianho7 Tak,na Superpuchar Arabii w styczniu,jeśli obie drużyny awansują do finału
0
@Sewren122 Tylko,że Xavi ma sztab ludzi którzy odpowiadają za przygotowanie fizyczne piłkarzy,on sam za to nie odpowiada bezpośrednio,więc to czy uważasz jakim jest trenerem w Twojej opinii jest bez znaczenia.Jeszcze rozumiem jakby taktyka była 'gryzienie trawy' itd a zawodnicy byliby tdo tego niegotowi ale no tak nie jest.
0
@luka1995 Masz sporo racji,tylko że ponoć Xavi przyszedł z nowym sztabem i dalej są problemy jak wcześniej.Ogólnie to ja myślę,że Lewy to miał taką kontuzję wypadkową z boiska,a większość naszych kontuzjowanych graczy ma problemy mięśniowe bez kontaktu z przeciwnikiem na początku sezonu to jest winą sztabu medycznego
0
@Czarny_ck No nie,ja bym wolał żeby silniejszy skład zaczął i przy pozytywnym wyniku dać im odpocząć.Z takim składem jaki byś chciał to wcale nie jest pewne,że byśmy pokonali Szachtar
0
@Swistus172 Tak jak powiedział Probierz po Mołdawii,tylko sytuacje Polski w tamtym meczu a Barcy dzisiaj to lekka przepaść :O
0
@against_modern_football No chyba nie,bo to nie są strzały na 5 piątro
0
Mam nadzieję,że te sytuacje się nie zemszczą...
0
@Borry Nie wykupimy,ale nie dlatego że nie chcemy tylko nas nie będzie stać
0
@ElGaudi Jeśli tak to gdzie baner Biedronki i Orlen
0
I Phantom Liberty :)
0
@yoli Ja dziś grałem w Fifie ten meczyk z Bilbao(skład jak w rzeczywistości) i kontuzjowali mi Felixa,więc wprowadziłem Araujo i przeszedłem na 3-5-2 z Balde i Cancelo na wachadłach a napastnikami Ferran i Yamal,Fermina niestety nie mam w składzie
0
@Dankho94isback Raczej tak,nie widzę innych możliwości zmian,Araujo ewentualnie,jednak reszta to nawet nie zadebiutowała w 1 drużynie,a Athletic to nie jest jednak łatwy rywal