1

@tomek8756 Najlepszy sportowiec jakiego widziała po jego przenosinach do Miami,bo wcześniej nie widziała pewnie żadnego jego meczu

0

Ma ktoś mema co Messi wyciąga z paczki Laysów Złotą Piłkę?

0

@Ptasior https://www.facebook.com/pitbull.serial/photos/-dobra-jeszcze-jedno-bliskie-daj-spokój-saidowe-wyciągnęli-jej-jelita-przez-odby/1375362282486298/

0

Piłkarki FC Barcelony znów najlepszym żeńskim zespołem a czy sa one w tym EA Sports 24 w ogóle bo w FIFIE 23 nie ma

3

@Faro Świetnie widać przez te 0,5s

0

Szkoda,że ten Klasyk tak wcześnie,człowiek nie zdążył dobrze piwa wypić

0

Na kanale La Liga leci klasyk z 14/15 przegrany 3 :1 w Madrycie,co ciekawe sędziował go sędzia jutrzejszy Gil Manzano :

1

@marcin62 Wszystko się zgadza tylko filmik powinien być max w 480p :) A 1 to wiadomo klasyk,najbardziej słowiański klimat,zawody w piciu,zbieranie kart kobiet i genialna muzyka,szkoda że nie było jej trochę w dalszych częściach,mam nadzieję że będzie w remake'u ta sama,zaraza :)

0

@FcPortoFan1999 Lewanilson to doznał w Porto kontuzji

0

@Emhyr Napisze ktoś ile ona ma lat?
@BulaKG 5l wódki czystej i korniszony na zagrychę

0

Dobra utrzymać to i wszyscy do wanny z lodem po meczu i modlić się do Lewego,żeby zagrał

0

@kanver_ Dokładnie,ciekawi mnie czy Xavi nie postawi na Gundo Gaviego i Fermina w środku

0

@SinMistico I dobrze,niech odpocznie na Klasyk,bo może się okazać że będzie kluczowy

0

@Transu96 Wiesz może czy to jest ta jakby 'zremasterowana wersja' i z widokiem FPP dostępnym czy zwykła jak na steamie ponoć jest?

0

Ale ten Macgajwer to nieźle główkuje

0

@FcPortoFan1999Braga również :)

0

@Bartas7VeB Teraz ta głupia kartka Gaviego nabiera inne znaczenia przy absencji tylu podstawowych graczy...

1

@Warty Dokładnie też właśnie tu wchodzę po skakaniu :P

0

@gracianho7 Tak,na Superpuchar Arabii w styczniu,jeśli obie drużyny awansują do finału

0

@Sewren122 Tylko,że Xavi ma sztab ludzi którzy odpowiadają za przygotowanie fizyczne piłkarzy,on sam za to nie odpowiada bezpośrednio,więc to czy uważasz jakim jest trenerem w Twojej opinii jest bez znaczenia.Jeszcze rozumiem jakby taktyka była 'gryzienie trawy' itd a zawodnicy byliby tdo tego niegotowi ale no tak nie jest.

0

@luka1995 Masz sporo racji,tylko że ponoć Xavi przyszedł z nowym sztabem i dalej są problemy jak wcześniej.Ogólnie to ja myślę,że Lewy to miał taką kontuzję wypadkową z boiska,a większość naszych kontuzjowanych graczy ma problemy mięśniowe bez kontaktu z przeciwnikiem na początku sezonu to jest winą sztabu medycznego

0

@Czarny_ck No nie,ja bym wolał żeby silniejszy skład zaczął i przy pozytywnym wyniku dać im odpocząć.Z takim składem jaki byś chciał to wcale nie jest pewne,że byśmy pokonali Szachtar

0

@Swistus172 Tak jak powiedział Probierz po Mołdawii,tylko sytuacje Polski w tamtym meczu a Barcy dzisiaj to lekka przepaść :O

0

@against_modern_football No chyba nie,bo to nie są strzały na 5 piątro

0

Mam nadzieję,że te sytuacje się nie zemszczą...

0

@Borry Nie wykupimy,ale nie dlatego że nie chcemy tylko nas nie będzie stać

0

@ElGaudi Jeśli tak to gdzie baner Biedronki i Orlen

0

I Phantom Liberty :)

0

@yoli Ja dziś grałem w Fifie ten meczyk z Bilbao(skład jak w rzeczywistości) i kontuzjowali mi Felixa,więc wprowadziłem Araujo i przeszedłem na 3-5-2 z Balde i Cancelo na wachadłach a napastnikami Ferran i Yamal,Fermina niestety nie mam w składzie

0

@Dankho94isback Raczej tak,nie widzę innych możliwości zmian,Araujo ewentualnie,jednak reszta to nawet nie zadebiutowała w 1 drużynie,a Athletic to nie jest jednak łatwy rywal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?