@Janas11224 widziałem kiedyś taki olbrzymi Hogwart z detalami z lego ale nie mogę znaleźć teraz. Szkoda taki przelot był nad wszystkim na fb chyba to ktoś sam zrobił z kilku czy coś
@HighestInTheRoom Fati może odpali może nie(na razie daje nadzieje na +) ale imo polegać na nim jako jedynym lewym skrzydłowym może być ciężko o coś powalczyć w LM
Hajto jak na 3 tygodnie treningu dobrze się pokazał,trzeba wziąć pod uwagę że Bartman jeszcze pół roku temu grał zawodowo w siatkę w Serie A a nie melanżował i się mądrzył w Cafe Futbol
0
@dejwor Laporta chciał się 'odkupić' u kibiców,po tym jak zapewniał że Messi zostanie a pożegnał go w kiepskim stylu
0
Fatalna wiadomość,dobrze że El Libertador z FIFY jest podobny do Estadi Olímpic Lluís Companys
0
@FcPortoFan1999 Naprawdę masz optymistyczne nastawienie do życia :) Już po zawodach
0
@Slazzy Myślę,że jak dobrze poszukasz to dorwiesz coś z gtx 1060,ja bym w to celował,sam mam go na pokładzie :)
0
@Deviler No niestety promocja tylko do 3.09
1
@RoberDzik5 kodów z Warki i mas miesiąc free,chyba że Ty myślisz o całym roku
0
@Janas11224 widziałem kiedyś taki olbrzymi Hogwart z detalami z lego ale nie mogę znaleźć teraz. Szkoda taki przelot był nad wszystkim na fb chyba to ktoś sam zrobił z kilku czy coś
0
@wasacz Raphinia akurat przy 1 bramce przedryblował gościa
2
@Ogorinho1974 Widzę,niezłe jajca w tym MLS,own goal walczy z Messim o tytuł króla strzlców Leagues Cup
0
@ChampionLW niezłe kicksy w tych usa robią
2
Świderski co w piłkę nie trafił,no dawać mnie jednak to Charlotte do pary z I.Miami.Póki co przegrywają 0:1 z Houston Dynamo w Leagues Cup
0
@Artysta9 W nocy 11/12 sierpnia
0
@Jakchcesz Takich animacji brakuje również w Hogwarts Legacy a to gra z tego roku :)
0
@AlexDark00 Po rykoszecie,ale owszem :D
0
@Nazio_87 No myślę,że np gość z gnijącą ręką straszący ludzi mógł mieć na to wpływ :D
0
@mekston A jednak,no zobaczymy jeszcze czy Charlotte awansuje :)
3
@Adran360 Do Houston przeszedł z Pogoni S.Kowalczyk ale nie wiem czy zagra już jutro,raczej nie bo tydzień tam jest
5
Brawo,trzeba przyznać,że całkiem dobrze te karne gracze Miami wykonują,lepiej niż dziś City :P
0
Ech szkoda,że odpadną bo w następnej rundzie mogliby grać z Charlotte Świderskiego i Jóźwiaka
0
@MateuszGotowka99 Odzyskać to z Dembele można czy Coutinho,na Neymarze jednak zarobiliśmy
0
@HighestInTheRoom Fati może odpali może nie(na razie daje nadzieje na +) ale imo polegać na nim jako jedynym lewym skrzydłowym może być ciężko o coś powalczyć w LM
1
Hej Dallas jeśli wam za gorąco to Polska może trochę od was ciepła przejąć :)
2
@Chaoss no tyle,że Borek to by sobie życzył kwotę z 6zerami,w ogóle to mnie się wydaje że on by miał więcej do stracenia uczestnicząc w tych walkach
1
Jaki jest rekord Najmana w najszybszym gołing dałn? :D
1
Hajto jak na 3 tygodnie treningu dobrze się pokazał,trzeba wziąć pod uwagę że Bartman jeszcze pół roku temu grał zawodowo w siatkę w Serie A a nie melanżował i się mądrzył w Cafe Futbol
2
@bartekvisca O to chodzi w tej gali,że pomieszali a nie że same freaki
1
@Technik No popatrz, a Jimek wyprzedaje takie koncerty na stadionach :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FutbolFan Akcje z samego pobytu w PSG,a tak btw zna ktoś może tytuł utworu z filmiku?
0
@ArterkHD Sprawdzałeś czy nie jest ustawione na 'tylko jeden ekran'?