1

Mnie to jakoś nie dziwi zbytnio, że w obliczu odejścia Mbappe PSG rusza po Dembele, ale jak my z tego wyjdziemy z 25mln i stratą takiego skrzydłowego to byłby dramat...

1

Wiecie może czy Perłę Ciemną(Koźlak) idzie kupić w ogólnopolskich sklepach?

2

@An_Pm730 Xavi faktycznie spłakany,tak Aresenal jest w innym etapie presezonu,ale trzeba wziąć to na klatę a nie się dziwić że wzięli mecz na poważnie,w Klasyku też się będzie dziwił intensywności?Co do komentarza Sochana,to warto mu chyba przypomnieć że Spurs tankowali 2/3 sezonu żeby Wembanyamę trafić także ten :P

0

Ale luta,jak Sonny dziś dla Rakowa

0

@Antajbandaj Aha,rzeczywiście

0

Akurat teraz Dembele mógłby przekładać no ale ok,sytuacja bramkowa była :D

0

Ej Balde nie miał wrócić na ostatni mecz presezonu czy coś pokręciłem?

1

0

Tak sobie ten presezon jest zaplanowany,od razu trafiamy na mocnego przeciwnika(z Juve też tak by było),rok temu graliśmy chyba 1 mecz z Miami to się chłopaki trochę rozegrali,a dziś wyglądają tragicznie póki co

0

Dobra,kończyć tę połowę,niech ostygną bo gry tu nie ma praktycznie

1

Ludzie,dajcie se siana,to jest presezon...

0

Kurde 1 akcja na 30min to trochę nędznie

0

Nie wiem jak dla was,ale to jest chyba najpóźniej/najwcześniej rozpoczynający się mecz w moim kibicowskim życiu,nawet Zachód NBA zaczyna wcześniej

0

@Sulimo W Szczecinie już 2 tydzień 21-24 stopnie,trochę zimno jak na lato,teraz 13

0

@SkilledHydra16 Otóż nie,bo Boras jutro leci na wakacje

0

@Barcasub Messi zatrzymany z 5g kokainy w Miami Żródło:DJ Khaled

1

Zawołam jak ekipa PalHajsTV :SONNY? !!!

0

@AduŚ07 Trzeba reprzentscje zapytać

0

@RanDiFCB powtórka na Eleven o 16 czy 18

2

@Wojtah lol to nieźle, bo moja ciocia jeździ 50 lat ponad autem i nigdy nie tankowala bo zawsze ktoś jej nalewal xd

1

@joloskyy prezes Rakowa mówił Kowalowi w KS przed meczem ze zobaczy jaki doping będzie potężny, nie ma lipy xd

2

Al-Barca nadciąga, może wykupią od nas Ferrana, za 70mln byłoby nieźle, jak zawodnicy nie chcą się z Barceloną pożegnać to niech grają w jej katarskiej filii

2

@SkilledHydra16 Będą grać w tym League Cup,bo awansowali dalej już

0

@SkilledHydra16 Póki co mówił,że nie będzie grać na MŚ 2026 ale myślę,że chce zrzucić presję i może trochę zmian w Argentynie,bo już repka nie będzie mogła się na nim tak opierać

1

@PatrychoO Wiesz,no takiej tragedii nie mieli,bo Miami Heat dobrze sobie radzi

1

@10LionelMessi10 Ten Taylor to wykończenie ma niezłe,trzeba mu w FIFIE podciągnąć zdeczko :)

0

@Bartula Tylko taki Puig wcale mało nie zarabia w LA(1,6mln $) a to już jest problem

0

@Gaz No tylko,że on jak zostanie w PSG(w reprze też max Copa America) to i tak gówno osiągnie,więc co dla niego za różnica,a w USA to by miał luz i party

1

Patrzę na to MLS i myślę,że to dla takiego Neymara idealny kierunek obecnie,nie faulują za chamsko a za sztuczki by dostał pełno owacji

0

@Encore Ciekawe czemu płakał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?