0

@regatta52 Też tego w ogóle nie rozumiem,bo gdzie faul niby był,chyba że Neuera

0

@kuz I tak starają się z niego tę presję zdejmować,oglądałem na kanale yt Barcy preview meczu i tak zmontowany jest filmik,że Pena broni strzały na treningu,jak ktoś chce sprawdzić to proszę :)


0

@LukaszFan No trochę słabo to w tvp wygląda w tym roku,ciekawe czy się doczekamy meczu Barcy w TVP Sport w tym sezonie

0

@Pedri16Future Tak masz rację,ale ten wcześniejszy to 2-8 więc słabo :o

3

Kiepsko nasze staty h2h z Bayernem wyglądają 2 zwycięstwa na 15 spotkań a w ostatnich 5 nie strzeliliśmy nawet bramki,ten 1 mecz w Monachium jak Lewy,Raphinia przyszli w 2022 to był dobry,zabrakło skuteczności,no mam nadzieję że dziś odwrócimy te serię :)

0

@Encore Tak,jak się tak zastanowić nad powodami decyzji Flicka to wydaje się to rozsądne,ale przy podpisywaniu Szczęsnego chyba nikt nie wyobrażał sobie,że Pena stanie między słupkami z Bayernem i Realem

0

@macio_944 Z tym 'jednym z ważniejszych dziennikarzy w Polsce' to trochę pojechałeś,chyba że z dodatkiem 'młodszego pokolenia' to może bym się zgodził :) Co do samej jego sympatii klubowej to nie wiem,dziennikarze raczej się z tym kryją,zwłaszcza Ci pracujący bezpośrednio przy La Liga,po prostu zauważyłem to wczoraj przy jego relacji,że się zarumienił mocno

0

@robsesh Przecież Szczęsny nie zagra tylko Pena

6

Kręcidło,ten rumień zdradza ostatecznie komu kibicujesz

0

@Sulimo W finale LM to oni też byli lepsi w 1 połowie i się cofnęli,a trener ściągnął ofensywnych graczy

0

To by było na tyle,dziękuję za ten wspólny wieczór antimadritistas

0

@kuz No tak,ale póki co to ja mam takie pojęcie o tych zespołach co grają tzn.ich sytuacji w LM podobne jak które miejsce w lidze zajmuje Leganes,może później się rozkręci

0

@Kidd Dziś w nocy początek sezonu?Mnie też jakoś mniej grzeje ta LM,nawet niż w zeszłym roku.Nie wiem czy to jest taki super format,póki co tych "hitow to niewiele

1

@siuuu Nie grałem w RDR2 jeszcze A i tak chyba najpierw ogram 1 jak będzie na pc.co można dac do minusow Wieska to system rozwoju postaci imo,ale dam też mega plus ktorego nie napisał nikt,że ta gra nigdy nie zginie poprzez mody,to co wychodzi po udostępnieniu redkita to jest kosmos A to początek w sumie,nie wiem jak z rdr z tym

4

@IronSanHybrid Gdyby każda dziewczyna miała taką dewizę,życie byłoby łatwiejsze

1

@NoswaR on już nie ma sił biegać zwyczajnie

0

@Korsain Ja chcę,po co go przeciazac przy takim wyniku i nadchodzących meczach

0

O,to Fati jest na boisku,on by ze zwykłej przyzwoitości zdjął ten nr 10 i dal Yamalowi

0

@Coutinho007 No nie wiem,Robben nie miał takiego podania nawet w swoich najlepszych czasach

0

@kanver_ Dobitką xd Wątpię czy jakikolwiek obecny gracz Barcy by z tego uderzenia Raphinii bramkę strzelił

3

I jak ma ten Pena popełnić błąd jak my ostatnio gramy w 1 polowach mecze do 1 bramki,co wyjaśniają mecz praktycznie

0

@Adek124PL Tak,EA wydaje co roku niedorobiony produkt za 350pln

0

@pt9 Starfield to Ty?

0

@Majkel34 Wielki test Inakiego Peni chyba.Test maszyny Flicka z Bayernem dopiero A niestety Inaki będzie jednym z trybów

0

@HypeR Trzeba mu podesłać filmik Krążek III

1

Ale dobrze,że dziś włączyłem meczyk Miami,mimo że Messi nie grał od początku,bo z Boliwią nie oglądałem jego popisu

1

@Adran360 Jednak nie,ale I.Miami nie popisał się z tyłu w tym Busquets

0

@Criss18Barca Jak oceniasz te część?Grałem tylko parę h w wersji próbnej-dobrze,że przywrócili pełne wprowadzenie do meczu,sam gameplay dużo się nie zmienił,niby są te nowe opcje taktyki,ale jak się bardziej przyjrzeć to wcale nie jest to jakoś bardzo rozwinięte względem starego systemu

1

@draxidox I co z tego,skoro tory niedostosowane do wysokich prędkości :P Mam na myśli np trasę Szczecin-Poznań,która dopiero co modernizowana a nawet Pendolino nie mogą puścić

0

@arasz1819 Nie no być,to będą,ale jak będzie powoływany CR7 to nic wielkiego nie osiągną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?